Kako sa bukvalistom

mackicali

Početnik
Poruka
3
Prvi put se ovako nalazim na netu...Ali videla sam poruke koje su slicne kao sto ce biti ova moja.Imam problem sa deckom sa kojim se zabavljam,a volim ga veoma.Imam osecaj da stalno nesto krije od mene,ljuti se za svaku sitnicu i zamera mi kada odmor u skoli provedem sa drugaricama,a ne sa njim...Cesto pravi sale na racun toga da raskida sa mnom pa me posle zove da se vidimo...Znam da je ocigledno da me iskoriscava,ali proverila sam milion puta:nema nijedne druge,svima govori kako me voli i da je mnogo vezan za mene,sa mnom je bio i njegov prvi put...U pocetku je bio iskren i zato prepoznam svaki put kad laze i kad nesto krije i upravo se tako ponasa u poslednje vreme....Pokusavala sam da razgovaram sa njim ali se sve zavrsi svadjom...Ne znam sta vise da mu kazem ni sta da uradim...ON JE I DALJE CUDAN,VEOMA... Ima li neko ko zna izlaz iz ovakve situacije....Bilo bi lepo kada bi mi pisali na moj mail mostarska@verat.net
 
bas je lepo kada ovako porastes kao teta avesic ,,,,
pa naletis na pubertetske probleme ,,,mada
drmne i mene jos ponekada ,,,
pa ne znam ,,,zameni decka ,,,,
svi su tvoji dok se ne udas ,,, a tada svaki treci ,,mislim ipak ne ide sa svakim ,,kapito
 
Nista cudno. Momak skinuo djanu i sad je mangup. Sta, a ti mislila da ce sa tobom do kraja zivota? Navikni se, ovo ti je tek pocetak. Najsitniji problemi. Ne verujem ni da ce razgovor mnogo da pomogne. Mozda kad odrastete.
 
firespirit:
Nista cudno. Momak skinuo djanu i sad je mangup. Sta, a ti mislila da ce sa tobom do kraja zivota? Navikni se, ovo ti je tek pocetak. Najsitniji problemi. Ne verujem ni da ce razgovor mnogo da pomogne. Mozda kad odrastete.
Nije bas tako strasno...Razgovarali smo i on misli da ga zapostavljam.Posto sam clan dramske sekcije i sto dobro glumim on misli da i njega foliram...Hvala na misljenjima,ali razgovor je zaista vredeo,ali otvoreni razgovor...A kada odrastemo verujem da cu se smejati svemu ovom
 

Back
Top