Dobro jutro,

hanibal77:
avesic:
ja se nedeljom kupam ,,,
pa ne tedo odmah da se ulepim u spermu ,,,
ti si od onih sto ne postuju sebe pa pustats da ti svrsi po telu? :wink:


a ti mislis da je zanimljivije ,,, kada dolazi najvece uzbudjenje ,,, kao frajeru izvini cekaj ,,,aha evo mi je maramica ,,,aj nanisani ovde ,,pa da ja to posle umotam ,pa u wc , ,,,jooj
pa ne znam ,,, ja vise volim tako na guzu ili negde ,,i jos ako ume da razmaze ,,, kao neka polumasaza ,,,,
 
hanibal77:
ma bre to je bila sala za nase moraliste koji nikako ne bi uvredili devojku i svrsili joj po licu.
lakse mi je da operem kozu nego posteljinu(brze se susi)


ma jok,,, ne perem se po nedelju dana ,, da mirisem na seks,,,
ali u tom slucaju i sa takvim mirisom ,samo jednom nedeljno i imas seks ,,,he he
 
hanibal77:
ma bre to je bila sala za nase moraliste koji nikako ne bi uvredili devojku i svrsili joj po licu.
lakse mi je da operem kozu nego posteljinu(brze se susi)

Bilo je ... samo pusenje,a izgleda da sam uvredio devojku :roll: Tj vredjam je vec godinama a da to nisam ni znao :D :D :D :D
Gluposti :!:
 
Srdj@n:
hanibal77:
ma bre to je bila sala za nase moraliste koji nikako ne bi uvredili devojku i svrsili joj po licu.
lakse mi je da operem kozu nego posteljinu(brze se susi)

Bilo je ... samo pusenje,a izgleda da sam uvredio devojku :roll: Tj vredjam je vec godinama a da to nisam ni znao :D :D :D :D
Gluposti :!:


kako ,,,proveli zajedno vece i ona ti samo pusila ,,, a sto nije trazila da joj ga metneš malo
 
Proveli smo prethodno vece zajedno ali nije bilo nista jer nismo bili sami,pa ceo dan ali opet nista tako da sam uvece resio da odem da se ne lozim u prazno kad nema uslova za... A pusenje je palo stekarski na brzinu :wink:
 
Srdj@n:
Proveli smo prethodno vece zajedno ali nije bilo nista jer nismo bili sami,pa ceo dan ali opet nista tako da sam uvece resio da odem da se ne lozim u prazno kad nema uslova za... A pusenje je palo stekarski na brzinu :wink:


pa mogo si bar da ga stavis, izbrojis do pet i vadis
 
avesic:
Srdj@n:
Proveli smo prethodno vece zajedno ali nije bilo nista jer nismo bili sami,pa ceo dan ali opet nista tako da sam uvece resio da odem da se ne lozim u prazno kad nema uslova za... A pusenje je palo stekarski na brzinu :wink:


pa mogo si bar da ga stavis, izbrojis do pet i vadis


pa ne ,,, zenski posmatrac koji voli seks to ovako gleda ,,, dok pusim napalim se zestoko i to nije alternativa za drkanje nego uvod ,,,,
i sta riba ti se tako napali ,,odradi to stojka ,ti zakopcavas slic ,,,a ona,,,, ostane ovako :shock:
 
avesic:
Srdj@n:
Proveli smo prethodno vece zajedno ali nije bilo nista jer nismo bili sami,pa ceo dan ali opet nista tako da sam uvece resio da odem da se ne lozim u prazno kad nema uslova za... A pusenje je palo stekarski na brzinu :wink:


pa mogo si bar da ga stavis, izbrojis do pet i vadis

Ma hteo ja,bar vicgla da gurnem ali ona nije htela... a i trulo bi bilo,keva je bila tu a mali je stan,kao da nam je u sobi :(
 
avesic:
avesic:
Srdj@n:
Proveli smo prethodno vece zajedno ali nije bilo nista jer nismo bili sami,pa ceo dan ali opet nista tako da sam uvece resio da odem da se ne lozim u prazno kad nema uslova za... A pusenje je palo stekarski na brzinu :wink:


pa mogo si bar da ga stavis, izbrojis do pet i vadis


pa ne ,,, zenski posmatrac koji voli seks to ovako gleda ,,, dok pusim napalim se zestoko i to nije alternativa za drkanje nego uvod ,,,,
i sta riba ti se tako napali ,,odradi to stojka ,ti zakopcavas slic ,,,a ona,,,, ostane ovako :shock:

Pa nije joj bilo do ... a ovo je bilo verovatno posto sam se ja zesce smorio... mada i ovako voli ponekad da samo na brzinu popusi :roll: :oops:
 
Yeeebiga znaju deca da kriju pushacke navike, inace te ne bi ni odradila. Sledeci put se seti reci joj da obuce suknju umesto pantalona, onda biste mogli da se odradite onako na foru: ma sedi mi devojcica u krilu, kao voluckaju se malo deca... pravite se Englezi, a ispod pada sex nikad grdji :twisted:
 
Ja ne znam da li ovo vazhi za sve devojke ili je to samo moje iskustvo, ali ja sam stekao utisak da devojke koje vole pooshing, mislim- stvarno vole, a ne rade to iz osetjaja duzhnosti bivaju jako uzbudjene dok to rade. Zato ne mogu da shvatim da devojka to uradi, a da netje dalje. Je*esh to shto su matorci u stanu, da si bio uporan, Srki, sigurno bi je nagovorio na jedan chin sa zapushenim ustima.
 
e,stvarno srki,i 69-kom bi joj fino zapusio usta i jos bi i njoj bilo lepo! ti il' si nemastovit il si sebican! a mozda si i dugo u braku... :roll:
ma,zapravo,sta se ja bunim,nisam uopste pozvana da postujem ovde kad sinoc nisam imala sex! :x
 
peach:
e,stvarno srki,i 69-kom bi joj fino zapusio usta i jos bi i njoj bilo lepo! ti il' si nemastovit il si sebican! a mozda si i dugo u braku... :roll:
ma,zapravo,sta se ja bunim,nisam uopste pozvana da postujem ovde kad sinoc nisam imala sex! :x

Ej, Srki, nemoj posle ovog odma' u kontranapad. Mi to dobronamerno, majke mi! :wink:
 
Ma opusteno,nemam od cega da se branim...
Ne znate situaciju :wink: Kad imate dvoja vrata na sobi i oboje vrata otvoreno,verujte mi nema sanse nizasta :( Ranije smo praktikovali,tiho na stek ali od kad su se ova jedna vrata naspram kevinog kreveta zaglavila u otvorenom polozaju,tuga :cry:
A pusenje je bilo u kupatilu dok sam prao zube :wink:
 

Back
Top