Ko je prijatelj SRSa u svetu?

Andreavk:
...ne ...hocu da kazem da ljubav i prijateljstvo moraju biti obostrani
... ako mislis na bezuslovnu ljubav :D ... ipak je ostavi za po kuci
a ko prica o ljubavi :roll:

samo nemoj jos i sex, prevare i nesrecne ljubavi da mesas u politiku i ovu temu pliiiiiiiiiiiiiiz :(

a sto se tice obostranog prijateljstva tu se slazem.... dzaba radikalima sto vole ruse vise nego srbe kada rusi ne gotive bas previse njih 8)
 
Andreavk:
... opet ne kapiras .... jos nisam cula da neka "normalna" partija u nekoj "normalnoj" zemlji ide okolo pricajuci o "prijateljima" i "neprijateljima" po svetu...
...ako mislis na drzave - protektorate koje moraju imati jake zastitnike onda je tu DS u prednosti :D
a vidim poznajes rad "normalnih" partija u "normalnim" zemljama :lol:

te "normalne" partije se dice svojim clanstvom u udruzenjima slicnog profila.... :mrgreen:

to sto Vasa SRS ne pripada nikome je samo jedan dokaz vise da je partija poput Vase nepoznanica "normalnim" partijama u "normalnim" drzavama :wink:
 
Nije mi jasno kako niste u stanju da prihvatite SRS kao legitimnu političku opciju u Srbiji, isto kao što je to DS, DSS ili neka sasvim peta. Možete se ne slagati sa nečijim stavovima, moguće ja da su nečiji stavovi pogubni, ali ako neko, osvajajući poslanička mesta na izborima, predstavlja deo ovog naroda, ne možete ga ignorisati. Ne postoji crno i belo, čak se i u EU zalažu na nacionalizmu na lokalnom nivou, globalizmu u pitanjima od opšteg značaja.
I ne treba pitati koja politička opcija u Srbiji ima 'prijatelje' u inostranstvu. Možda jednog dana američka administracija bude izdvajala sredstva pomoći SRS, a demokrate budu pozivale na podršku maoističkim pokretima naroda centralne i jugoistočne Azije, politika je takva, da ne kažem... Pravo pitanje je ko su to prijatelji ove zemlje u međunarodnoj zajednici? Imamo li ih uopšte, ili nas svi koriste prema sopstvenim interesima.
 
DisMisaL:
Nije mi jasno kako niste u stanju da prihvatite SRS kao legitimnu političku opciju u Srbiji, isto kao što je to DS, DSS ili neka sasvim peta. Možete se ne slagati sa nečijim stavovima, moguće ja da su nečiji stavovi pogubni, ali ako neko, osvajajući poslanička mesta na izborima, predstavlja deo ovog naroda, ne možete ga ignorisati. Ne postoji crno i belo, čak se i u EU zalažu na nacionalizmu na lokalnom nivou, globalizmu u pitanjima od opšteg značaja.
I ne treba pitati koja politička opcija u Srbiji ima 'prijatelje' u inostranstvu. Možda jednog dana američka administracija bude izdvajala sredstva pomoći SRS, a demokrate budu pozivale na podršku maoističkim pokretima naroda centralne i jugoistočne Azije, politika je takva, da ne kažem... Pravo pitanje je ko su to prijatelji ove zemlje u međunarodnoj zajednici? Imamo li ih uopšte, ili nas svi koriste prema sopstvenim interesima.
U R missing the point...

ovo pitanje je nastalo kao odgovor na tvrdnju jednog radikala da ce "kada SRS bude dosla na vlast u medjunarodnoj zajednici se zalagati za zabranu ulaska Hrvatske u EU"...
 

Back
Top