STA MUSKARCI MISLE O TOME...?

Kimmy

Početnik
Poruka
9
Pitanje za muskarce...
Uvek me je interesovalo sta se desava u toj vasoj muskoj glavi pri samom VODJENJU LJUBAVI,koliko ste uopste spremni(ako jeste) da zrtvujete sebe i zanemarite svoje potrebe da bi se skoncentrisali na devojku i zadovoljili je u potpunosti? ILI je uvek zastupljena pohlepa?[/i][/b]
 
Kimmy:
Pitanje za muskarce...
Uvek me je interesovalo sta se desava u toj vasoj muskoj glavi pri samom VODJENJU LJUBAVI,koliko ste uopste spremni(ako jeste) da zrtvujete sebe i zanemarite svoje potrebe da bi se skoncentrisali na devojku i zadovoljili je u potpunosti? ILI je uvek zastupljena pohlepa?[/i][/b]
Uopste nisam spreman da zrtvujem sebe,bez interesa.U glavi mi se ne desava nista dok "vodim ljubav".Prazna mi je glava.Povremeno razmislim da li je vreme da svrsim ili bih mogao jos malo.
 
Kimmy:
Pitanje za muskarce...
Uvek me je interesovalo sta se desava u toj vasoj muskoj glavi pri samom VODJENJU LJUBAVI,koliko ste uopste spremni(ako jeste) da zrtvujete sebe i zanemarite svoje potrebe da bi se skoncentrisali na devojku i zadovoljili je u potpunosti? ILI je uvek zastupljena pohlepa?[/i][/b]
ukolko je u pitanju vodjenje ljubavi ona)mislim na devojku) je sigurno centar mog univerzuma, posvecen sam njoj i nama, ali nikako samo sebi. za sebicnost tu svakako nema prostora ali...ukoliko je u pitanju devojka koja mi nije zavrtela tlo, tj. ako nisam ludo lud za njom onda su sve opcije otvorene.
 
Kimmy:
Pitanje za muskarce...
Uvek me je interesovalo sta se desava u toj vasoj muskoj glavi pri samom VODJENJU LJUBAVI,koliko ste uopste spremni(ako jeste) da zrtvujete sebe i zanemarite svoje potrebe da bi se skoncentrisali na devojku i zadovoljili je u potpunosti? ILI je uvek zastupljena pohlepa?[/i][/b]

Zamisli sebe sa nekim, i taj neko gleda samo da zadovolji sebe, tebe iskulira, i sta bi ti sutra rekla za tog tipa da je...ko zna sta!!!! Kod vecine muskaraca ti je uvek aktuelno ono pitanje "STA CE SUTRA PRICATI O MENI" :roll: :roll: :roll:
 
Kimmy:
Pitanje za muskarce...
Uvek me je interesovalo sta se desava u toj vasoj muskoj glavi pri samom VODJENJU LJUBAVI,koliko ste uopste spremni(ako jeste) da zrtvujete sebe i zanemarite svoje potrebe da bi se skoncentrisali na devojku i zadovoljili je u potpunosti? ILI je uvek zastupljena pohlepa?[/i][/b]

Evo ti primera: izuzetno volim da devojci pruzhim oralno zadovoljstvo. Uopshte ne mora da bude obostrano. Njeno grchenje, uzdisanje i vrishtanje je za mene zadovoljstvo.
 
Kimmy:
Pa momci mogu vam reci da ste me prijatno iznenadili....... :wink: Mislila sam da ce odgovori biti tipa..:"Ma bas me briga za nju,ja sam na prvom mestu..."Ali predpostavljam da bi takav odgovor sledio kada bi bio u pitanju samo sex...ili gresim?

Greshish, jer kad nekog volish prirodno je da hotjesh da taj neko uzhiva, pa mozhesh i da se zhrtvujesh. E, sad kada bi neko od mene STALNO trazhio da se zhrtvujem, to bi vetj bio sadizam.
 
Samo ima tu još nešto. Što više misliš na sebe (muškarac) devojci si sve draži, jer onda ona daje tebi. Ako oseti da ti njoj poklanjaš previše pažnje, nekako se zasiti i može da se odalji od tebe. Ali ako oseča da te ona zadovoljava, a ako joj se pri tome i sviđaš, više će se vezati za tebe.Tako da nije loše ni biti malo sebičan. :wink: :wink:
 
Znate li kako je Bog rekao Adamu?
-Sine, imam za tebe jednu dobru i jednu lošu vijest. Dobra vijest je da sam ti dao mozak da možeš da razmišljaš i kitu da možeš da karaš. Loša vijest je da sam ti dao krvi toliko da ne možeš oboje istovremeno da koristiš.
I fakat je tako. Ako probaš da razmišljaš (o stanju na berzi, o ratu u Iraku...) za vrijeme sexa, onda od njega nema ništa. :?
 
mladja:
Samo ima tu još nešto. Što više misliš na sebe (muškarac) devojci si sve draži, jer onda ona daje tebi. Ako oseti da ti njoj poklanjaš previše pažnje, nekako se zasiti i može da se odalji od tebe. Ali ako oseča da te ona zadovoljava, a ako joj se pri tome i sviđaš, više će se vezati za tebe.Tako da nije loše ni biti malo sebičan. :wink: :wink:

Tu se u potpunosti slazem sa tobom! :wink:
 
Daryl Van Horn:
Znate li kako je Bog rekao Adamu?
-Sine, imam za tebe jednu dobru i jednu lošu vijest. Dobra vijest je da sam ti dao mozak da možeš da razmišljaš i kitu da možeš da karaš. Loša vijest je da sam ti dao krvi toliko da ne možeš oboje istovremeno da koristiš.
I fakat je tako. Ako probaš da razmišljaš (o stanju na berzi, o ratu u Iraku...) za vrijeme sexa, onda od njega nema ništa. :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Daryl Van Horn:
Znate li kako je Bog rekao Adamu?
-Sine, imam za tebe jednu dobru i jednu lošu vijest. Dobra vijest je da sam ti dao mozak da možeš da razmišljaš i kitu da možeš da karaš. Loša vijest je da sam ti dao krvi toliko da ne možeš oboje istovremeno da koristiš.
I fakat je tako. Ako probaš da razmišljaš (o stanju na berzi, o ratu u Iraku...) za vrijeme sexa, onda od njega nema ništa. :?

Ma, da. Opustish se i radish kako osetjash. Priroda odradi svoje. Ravnotezha je mamara! A ne ono: kontash kako tjesh i shta tjesh-za to sluzhi kompjuter.
 

Back
Top