zeljna sam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
J

jelenica

Gost
imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo???? :roll:
 
jelenica:
imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo???? :roll:

Mislim da ce da ti zakljucaju temu, s obzorim da je vec bilo pricha o prevari i slicno, ali ajde da odgovorim (u nadi da moja izjava nece zavrsiti u kanti za otpatke, haha:).

Mislim da morash da izvagash koliko ti zaista volish svog decka i da li bi stavila na kocku svoju vezu zarad tog nagona koji je neodoljiv:).. mozda ce posle toga da te grize savest?
to je jedna od stvari koja se lako uchini, pa se posle natenane kajesh, ili se ne kajesh uopshte. Na tebi je da odlucis..
Iskreno, mislim da ti veza nije onakva kakvu ti zapravo zelish, cim bacash 'oko' na neodljive momke sa strane...
 
jelenica:
imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo???? :roll:
jelenice,sine,ne volish ti svog dechka chim se DVOUMISH dali da ga prevarish ili ne...a dechko je valjda bar zasluzio da zna istinu...
:evil:
 
sunrise:
jelence... pa ono volis ga a sa druge strane bi malko da ga varash..aaa :?: epa nema toga da se ebes a da ti ne ulazi.... pa imas dve solucije.. prva je: da ga malko varash na kvarno.. a druga je: da budes dobra i verna devojcica... ono ti sad odaberi.. ja bi licno jednu trecu varijantu ali ne bih sada da odajem o kojoj varijanti hihihi....
:ppppppppppppppppppppppp
:wink: :wink: :wink:
ajde reci treću varijantu ,možda ona hoće da čuje baš tu treću varijantu
 
jelenica:
imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo???? :roll:
Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt ..jer , ako imas decka ,ako imate seks svaki dan. ako je taj seks dobar ....cemu onda zelja za drugim...Sustinski tvoja potreba je fizicka .Ako to uradis jedanput , i ako ti postane deo i nacin zivota ,izgubices nesto sto samo mi ljudi imamo a to je vernost i posvecenost drugom bicu.Ako volis svog decka to neces uraditi ,jer onaj ko se voli taj se ne vara i ne laze .Kako mozes nekog ko ti je drag da gledas u oci i da ga lazes ?
Ako mene pitas nikada nemoj sedeti na dve stolice , jer kad tad pocece da popustaju nogice sa bar jedne stolice ...KAD JEDNOM PADNES ...veruj mi tesko se vracas na bilo koju od njih... :cry:
Po meni postoji resenje a ono je sledece ; nemati vezu i biti slobodan kako u seksu tako i u osecanjima.Ako imas nekoga pored sebe ,nemoj dozvoliti da da danas sutra neko upre prstom u vas i da kaze kako te je imao i kako je tvoj decko rogonja.Nipodastavanjem njega i tvoja vrednost strasno pada.
Pozdrav svima :wink:
 
Stari Lisac:
Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt ..jer , ako imas decka ,ako imate seks svaki dan. ako je taj seks dobar ....cemu onda zelja za drugim...Sustinski tvoja potreba je fizicka .Ako to uradis jedanput , i ako ti postane deo i nacin zivota ,izgubices nesto sto samo mi ljudi imamo a to je vernost i posvecenost drugom bicu.Ako volis svog decka to neces uraditi ,jer onaj ko se voli taj se ne vara i ne laze .Kako mozes nekog ko ti je drag da gledas u oci i da ga lazes ?
Ako mene pitas nikada nemoj sedeti na dve stolice , jer kad tad pocece da popustaju nogice sa bar jedne stolice ...KAD JEDNOM PADNES ...veruj mi tesko se vracas na bilo koju od njih... :cry:
Po meni postoji resenje a ono je sledece ; nemati vezu i biti slobodan kako u seksu tako i u osecanjima.Ako imas nekoga pored sebe ,nemoj dozvoliti da da danas sutra neko upre prstom u vas i da kaze kako te je imao i kako je tvoj decko rogonja.Nipodastavanjem njega i tvoja vrednost strasno pada.
Pozdrav svima :wink:

Lisac, dozvoli da čestitam na savršenom tekstu. Zaista si rekao ono što jeste. Nije mi želja da uvredim, ali problem je u tome što Jelena verovatno da uopšte nema onaj deo ljudskosti u sebi koji se uči od malih nogu i koji neki zovu etika, neki vaspitanje, neki to možda zovu osećajnost, ili sve ono što razdvaja čoveka od animalnog sveta. Ako ona ipak ima dovoljan minimum etičnosti, tvoj tekst će je možda podstaći na razmišljanje. Mada mi se čini da se u praksi to retko dešava.
 
zvezdan:
Stari Lisac:
Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt ..jer , ako imas decka ,ako imate seks svaki dan. ako je taj seks dobar ....cemu onda zelja za drugim...Sustinski tvoja potreba je fizicka .Ako to uradis jedanput , i ako ti postane deo i nacin zivota ,izgubices nesto sto samo mi ljudi imamo a to je vernost i posvecenost drugom bicu.Ako volis svog decka to neces uraditi ,jer onaj ko se voli taj se ne vara i ne laze .Kako mozes nekog ko ti je drag da gledas u oci i da ga lazes ?
Ako mene pitas nikada nemoj sedeti na dve stolice , jer kad tad pocece da popustaju nogice sa bar jedne stolice ...KAD JEDNOM PADNES ...veruj mi tesko se vracas na bilo koju od njih... :cry:
Po meni postoji resenje a ono je sledece ; nemati vezu i biti slobodan kako u seksu tako i u osecanjima.Ako imas nekoga pored sebe ,nemoj dozvoliti da da danas sutra neko upre prstom u vas i da kaze kako te je imao i kako je tvoj decko rogonja.Nipodastavanjem njega i tvoja vrednost strasno pada.
Pozdrav svima :wink:

Lisac, dozvoli da čestitam na savršenom tekstu. Zaista si rekao ono što jeste. Nije mi želja da uvredim, ali problem je u tome što Jelena verovatno da uopšte nema onaj deo ljudskosti u sebi koji se uči od malih nogu i koji neki zovu etika, neki vaspitanje, neki to možda zovu osećajnost, ili sve ono što razdvaja čoveka od animalnog sveta. Ako ona ipak ima dovoljan minimum etičnosti, tvoj tekst će je možda podstaći na razmišljanje. Mada mi se čini da se u praksi to retko dešava.

A ti sebe ocigledno smatrash primerom odvojenosti homo sapiensa od zivotinjskog sveta, cim nalazis za shodno da sudish o necijem vaspitanju (!!). Skromnost je vrlina.
Ne verujem da ces moje reci shvatiti kako treba, "u praksi se to retko desava".
 
kako si podla. ovamo bi da se faknes s tim "neodoljivim" a posle bi bila s tvojim deckom,kao da nista nije bilo. nabijas mu rogove...
a samo neka devojke *****ju kako su momci bezobrazni..varaju..gledaju druge cure..sta fali ako gledamo? cura cim baci pogled,odmah pomisli na nesto...jebeno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top