zeljna sam
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: zeljna sam

jelenica
    Guest

Podrazumevano zeljna sam

imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo????

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: zeljna sam

Citat Original postavio jelenica
    imam sa deckom redovan sex svaki dan ali me jedan decko sa strane jaaako privlaci a znam da i ja privlacim njega.Mog decka volim.Da li da se prepustim tom neooodoooljivom liku i nikada ne kazem decku sta se desilo????
    Mislim da ce da ti zakljucaju temu, s obzorim da je vec bilo pricha o prevari i slicno, ali ajde da odgovorim (u nadi da moja izjava nece zavrsiti u kanti za otpatke, haha.

Mislim da morash da izvagash koliko ti zaista volish svog decka i da li bi stavila na kocku svoju vezu zarad tog nagona koji je neodoljiv.. mozda ce posle toga da te grize savest?
    to je jedna od stvari koja se lako uchini, pa se posle natenane kajesh, ili se ne kajesh uopshte. Na tebi je da odlucis..
    Iskreno, mislim da ti veza nije onakva kakvu ti zapravo zelish, cim bacash 'oko' na neodljive momke sa strane...

Guest

Citat Original postavio lolla
    Iskreno, mislim da ti veza nije onakva kakvu ti zapravo zelish, cim bacash 'oko' na neodljive momke sa strane...
    a kao postoji idealna veza
    pa ako je u vezi nije oslepela valjda

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

jelenice,sine,ne volish ti svog dechka chim se DVOUMISH dali da ga prevarish ili ne...a dechko je valjda bar zasluzio da zna istinu...

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano asd

......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio sunrise
    jelence... pa ono volis ga a sa druge strane bi malko da ga varash..aaa epa nema toga da se ebes a da ti ne ulazi.... pa imas dve solucije.. prva je: da ga malko varash na kvarno.. a druga je: da budes dobra i verna devojcica... ono ti sad odaberi.. ja bi licno jednu trecu varijantu ali ne bih sada da odajem o kojoj varijanti hihihi....
    pppppppppppppppppppppp
    :wink: :wink: :wink:
    ajde reci treću varijantu ,možda ona hoće da čuje baš tu treću varijantu

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt ..jer , ako imas decka ,ako imate seks svaki dan. ako je taj seks dobar ....cemu onda zelja za drugim...Sustinski tvoja potreba je fizicka .Ako to uradis jedanput , i ako ti postane deo i nacin zivota ,izgubices nesto sto samo mi ljudi imamo a to je vernost i posvecenost drugom bicu.Ako volis svog decka to neces uraditi ,jer onaj ko se voli taj se ne vara i ne laze .Kako mozes nekog ko ti je drag da gledas u oci i da ga lazes ?
    Ako mene pitas nikada nemoj sedeti na dve stolice , jer kad tad pocece da popustaju nogice sa bar jedne stolice ...KAD JEDNOM PADNES ...veruj mi tesko se vracas na bilo koju od njih...
    Po meni postoji resenje a ono je sledece ; nemati vezu i biti slobodan kako u seksu tako i u osecanjima.Ako imas nekoga pored sebe ,nemoj dozvoliti da da danas sutra neko upre prstom u vas i da kaze kako te je imao i kako je tvoj decko rogonja.Nipodastavanjem njega i tvoja vrednost strasno pada.
    Pozdrav svima :wink:

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stari Lisac
    Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt ..jer , ako imas decka ,ako imate seks svaki dan. ako je taj seks dobar ....cemu onda zelja za drugim...Sustinski tvoja potreba je fizicka .Ako to uradis jedanput , i ako ti postane deo i nacin zivota ,izgubices nesto sto samo mi ljudi imamo a to je vernost i posvecenost drugom bicu.Ako volis svog decka to neces uraditi ,jer onaj ko se voli taj se ne vara i ne laze .Kako mozes nekog ko ti je drag da gledas u oci i da ga lazes ?
    Ako mene pitas nikada nemoj sedeti na dve stolice , jer kad tad pocece da popustaju nogice sa bar jedne stolice ...KAD JEDNOM PADNES ...veruj mi tesko se vracas na bilo koju od njih...
    Po meni postoji resenje a ono je sledece ; nemati vezu i biti slobodan kako u seksu tako i u osecanjima.Ako imas nekoga pored sebe ,nemoj dozvoliti da da danas sutra neko upre prstom u vas i da kaze kako te je imao i kako je tvoj decko rogonja.Nipodastavanjem njega i tvoja vrednost strasno pada.
    Lisac, dozvoli da čestitam na savršenom tekstu. Zaista si rekao ono što jeste. Nije mi želja da uvredim, ali problem je u tome što Jelena verovatno da uopšte nema onaj deo ljudskosti u sebi koji se uči od malih nogu i koji neki zovu etika, neki vaspitanje, neki to možda zovu osećajnost, ili sve ono što razdvaja čoveka od animalnog sveta. Ako ona ipak ima dovoljan minimum etičnosti, tvoj tekst će je možda podstaći na razmišljanje. Mada mi se čini da se u praksi to retko dešava.

Guest

Citat Original postavio zvezdan
    Citat Original postavio Stari Lisac
    Lisac, dozvoli da čestitam na savršenom tekstu. Zaista si rekao ono što jeste. Nije mi želja da uvredim, ali problem je u tome što Jelena verovatno da uopšte nema onaj deo ljudskosti u sebi koji se uči od malih nogu i koji neki zovu etika, neki vaspitanje, neki to možda zovu osećajnost, ili sve ono što razdvaja čoveka od animalnog sveta. Ako ona ipak ima dovoljan minimum etičnosti, tvoj tekst će je možda podstaći na razmišljanje. Mada mi se čini da se u praksi to retko dešava.
    A ti sebe ocigledno smatrash primerom odvojenosti homo sapiensa od zivotinjskog sveta, cim nalazis za shodno da sudish o necijem vaspitanju (!!). Skromnost je vrlina.
    Ne verujem da ces moje reci shvatiti kako treba, "u praksi se to retko desava".

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

ovo iznad sam bila ja

Primećen član urko (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Exclamation Re: zeljna sam

Citat Original postavio Stari Lisac Pogledaj poruku
    Hmmm...to sto ti osecas lici na animal instikt .
    kao ženke prema mužjaku, svakom sisaru na ovoj planeti.
    Burn the houses and stables. let it be known. when it helps the enemy will lose their homes

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio jelenica Pogledaj poruku
    Kreste se ko zecevi

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jelenica Pogledaj poruku
    Nije sapun - neće se potroši

A kako imaš svaki dan? A meca?

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio urko Pogledaj poruku
    kao ženke prema mužjaku, svakom sisaru na ovoj planeti.
    Panda je najpametniji. Ona hoće pa hoće a on jok.
    E kad on hoće, pone se na drvo i počne da zviždi
    A one... jedna za drugom pa na drvo...

Primećen član urko (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Banjski_Švaler Pogledaj poruku
    Panda je najpametniji. Ona hoće pa hoće a on jok.
    E kad on hoće, pone se na drvo i počne da zviždi
    A one... jedna za drugom pa na drvo...
    nisam znao to, panda *ebač.
    Burn the houses and stables. let it be known. when it helps the enemy will lose their homes

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Ma daa, kresni se, ubaci i neki vanredan xse
    Everythings Ruined

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    411

a sto dizes retardirane praistorijske teme..kao ultra kul fazon
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Početnik
    Učlanjen
    04.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio light & dark Pogledaj poruku
    StiPu coveka kad mu se dize .

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio light & dark Pogledaj poruku
    ali žene se nisu promenile od praistorije...

Zainteresovan član fidomeme (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

kako si podla. ovamo bi da se faknes s tim "neodoljivim" a posle bi bila s tvojim deckom,kao da nista nije bilo. nabijas mu rogove...
    a samo neka devojke *****ju kako su momci bezobrazni..varaju..gledaju druge cure..sta fali ako gledamo? cura cim baci pogled,odmah pomisli na nesto...jebeno

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5919

Samo je vi zayebavajte devojka ide 7god ispred vremena..danas su sve ribe takve
    gis maj es,trust my instincts in these matters,iš pudlice,attention whores,sujetne ženturače,pusacice&co,nek udje sledeci pacijent,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda ***Saint*** (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    508

mislim da nema ona puno mozga u glavi... (samo napred, varaj dušo... )

Zainteresovan član Nennad (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio Blueangel011 Pogledaj poruku
    StiPu coveka kad mu se dize .
    Nama se dize svako jutro, pa neki ne podizemo stare teme.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

kome se diže, ne podiže teme
    kome se ne diže, mora temu
    Carpe noctem.

Elita
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hahhahahahaah....bolje nemoj,cim ti pricas ovde o tome,nama, tako ces i negde drugde....
    nastavi sa onim sto tvoj mozak moze najbolje da odradi....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •