Koju ste igricu najduze igrali?

Moorhuhn - evo već više od 4 godine. :wink:
Možda zvuči smešno, ali tu je i Age of Empires: Rise of Rome. I dalje se divim toj igri, pa s vremena na vreme odigram koji 'random map'. :)
Quake 3 - ko ga jednom zaigra, više ne prestaje.
Warcraft 3 - i dalje mlatim kampanje sa Undeadima. Svaka misija je pravi užitak. :P
 
Hitman code 47! Znam sve misije napamet, al ne da poubijam sve(ko ste neki igraju) nego stealth! A Hitman Contracts celu preso ko silent assasin na svim tezinama!! (bas mi je DOOOSTA trebalo) Nista sem te dve igre nisam tolko "drvio" a da me nisu smorile!
 
Dukey:
Age of Mithology-Titans
Prosto me hipnotise.Po ceo dan je igram.Rok-3 god. 8)
Neznam kako ti to uspeva, pošto igra postoji negde svega godinu i po dana. :wink:
Nego nije valjda da su ti Titani bolji od originala. Po mom mišljenju to se nemože upoređivati. Kampanja je bukvalno sr-anje, kratka i neznaimljiva, - jedostavno izgleda kao da su žurili da izdaju igru što pre. :? A i 'custom game' (random map) ne donosi nikakve novine, a taj vid igranja je upravo ono što nas drži toliko dugo. :)
 
Bubble Bobble, sa C64! Jedno par godina smo ortak i ja visili na toj igri od jutra do sutra, svaki boz'ji dan. I nikad nam se nije smucila.
Na PC-u sam godinama igrao Princa, takodje i u zlatno doba Avantura sam neke i po vise puta prelazio.
A od igar novog doba jedino cemu bih se iznova i iznova vracao su Unreal Tournament i Quake III Arena... mada su i oni zamrli.
 

Back
Top