NAROD KOJI ZABORAVLJA....

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
"NAROD KOJI ZABORAVLJA - OSUDJEN JE DA PRAVI ISTE GRESKE"

Da li smo zaaboravili njohove zlocine, i vlast koja nas je skoro unistila. Da li zaista mrzimo vise one koji su dosli posle njih, tj. da li su zaista bili tako losiji. I da li se jedan izvikani bodrum ili sta vec bilo, moze uopste porediti sa MILIONIMA ZIVOTA koji su unisteni SPS-JUL-SRS koalicijama i strahovladom...

Da li smo mi zaboravili, ili ne znamo sta je bitno,ili ponovo verujemo tim lazovima?

Da li smo osudjeni na vecita ponavljanja gresaka,i padanja na dno? (I dokle?) :shock:
 
Glavolovac, zapitaš li se ponekad da li postoji razlika između onih koji stalno spominju istorijske nepravde prema Srbima i tebe? Nema je, isti ste kao braća rođena. Živite u prošlosti, a zaplašivanje vam služi kao zamena za politički program.
 
Headhunter:
"NAROD KOJI ZABORAVLJA - OSUDJEN JE DA PRAVI ISTE GRESKE"

Da li smo zaaboravili njohove zlocine, i vlast koja nas je skoro unistila. Da li zaista mrzimo vise one koji su dosli posle njih, tj. da li su zaista bili tako losiji. I da li se jedan izvikani bodrum ili sta vec bilo, moze uopste porediti sa MILIONIMA ZIVOTA koji su unisteni SPS-JUL-SRS koalicijama i strahovladom...

Da li smo mi zaboravili, ili ne znamo sta je bitno,ili ponovo verujemo tim lazovima?

Da li smo osudjeni na vecita ponavljanja gresaka,i padanja na dno? (I dokle?) :shock:
ajde ti odgovori na ovo tvoje pitanje, razmisli dobro kako razmisljas i razmisli da li je to tvoje razmisljanje idealno tle za ponavljanje gresaka ili ne,zaista sam mislila da niko nece nikada vise da misli da je jedna partija tako posebna i jedinstvena i bezgresna kao sto ti mislis o tvom ds, to je,ako vec pitas, ta greska koja se ponavlja,tj. ponovo se veruje lazovima i lopovima
 
Ja@ti:
Headhunter:
"NAROD KOJI ZABORAVLJA - OSUDJEN JE DA PRAVI ISTE GRESKE"

Da li smo zaaboravili njohove zlocine, i vlast koja nas je skoro unistila. Da li zaista mrzimo vise one koji su dosli posle njih, tj. da li su zaista bili tako losiji. I da li se jedan izvikani bodrum ili sta vec bilo, moze uopste porediti sa MILIONIMA ZIVOTA koji su unisteni SPS-JUL-SRS koalicijama i strahovladom...

Da li smo mi zaboravili, ili ne znamo sta je bitno,ili ponovo verujemo tim lazovima?

Da li smo osudjeni na vecita ponavljanja gresaka,i padanja na dno? (I dokle?) :shock:
ajde ti odgovori na ovo tvoje pitanje, razmisli dobro kako razmisljas i razmisli da li je to tvoje razmisljanje idealno tle za ponavljanje gresaka ili ne,zaista sam mislila da niko nece nikada vise da misli da je jedna partija tako posebna i jedinstvena i bezgresna kao sto ti mislis o tvom ds, to je,ako vec pitas, ta greska koja se ponavlja,tj. ponovo se veruje lazovima i lopovima
ej radikal.... drvi o radikalima i njihovim "dostignucima"...

ZIVELA GLADNA SRBIJA
ZIVELA SRBIJA U REDOVIMA
ZIVELA SRBIJA BEZ STRUJE
ZIVELA SRBIJA BEZ VODE
ZIVELA RATNA SRBIJA
ZIVELA SRBIJA POD SANKCIJAMA
ZIVELA OSIROMASENIM URANIJUMOM OBOGACENA SRBIJA
ZIVELA ZA 14 MILIJARDI DOLARA OPUSTOSENA SRBIJA
ZIVELE PIRAMIDALNE STRUKTURE
ZIVEO DRUGI DNEVNIK
ZIVEO PROGON NEISTOMISLJENIKA
ZIVELO UBIJANJE POLITICKIH NEISTOMISLJENIKA
ZIVELO UBIJANJE POLITICKIH ISTOMISLJENIKA
ZIVELI KORDONI
ZIVELO BATINANJE NARODA
ZIVEO IRAK
ZIVEO SPS-JUL-SRS
ZIVEO!!!

Ej Sloveni jos ste zivi, al necete jos dugo...
 
"Народ који заборавља сопствене грешке - заслужује да их понови."

У потпуности се слажем, али зашто бити толико плиткоуман и гледати свега 5 година у прошлост? Можда нисте знали, али овај народ је постојао и пре 5. октобра. Ми данас правимо исте оне грешке које смо правили и пре 80 година, што је мноооого пре Милошевића, ДОС-а и 5. октобра 2000 године.

Путокази будућности налазе се у прошлости, па зато погледајмо где смо грешили, макар од Немањића до данас. Можда нам то помогне да савладамо лекцију коју никако да научимо, ево, већ скоро хиљаду година.
 
Pobunjenik:
"Народ који заборавља сопствене грешке - заслужује да их понови."

У потпуности се слажем, али зашто бити толико плиткоуман и гледати свега 5 година у прошлост? Можда нисте знали, али овај народ је постојао и пре 5. октобра. Ми данас правимо исте оне грешке које смо правили и пре 80 година, што је мноооого пре Милошевића, ДОС-а и 5. октобра 2000 године.

Путокази будућности налазе се у прошлости, па зато погледајмо где смо грешили, макар од Немањића до данас. Можда нам то помогне да савладамо лекцију коју никако да научимо, ево, већ скоро хиљаду година.

I to vazi... Slazem se generalno.
A ovde sam spomenuo pre 5-to oktobarske greske, pa i moj glas radikalnoj stranci- dat da ti kreteni sruse Slobu, a ne da sa njim zasednu na vlast,i prodaju Kosovo svojom ne sposobnoscu i totalitarizmom...
 
DisMisaL:
Glavolovac, zapitaš li se ponekad da li postoji razlika između onih koji stalno spominju istorijske nepravde prema Srbima i tebe? Nema je, isti ste kao braća rođena. Živite u prošlosti, a zaplašivanje vam služi kao zamena za politički program.

Oni nikako da shvate da je ovo 2005-a! Svi ovi iz tih Demo opcija izgubili kalendar, pa jos vide Slobu na vlasti i bore se da skinu predsednika, ponovo su u ilegali - otpor do pobede. Hoce li neko da im kaze da je predsednik iz njihove stranke!
 
Kazanova:
DisMisaL:
Glavolovac, zapitaš li se ponekad da li postoji razlika između onih koji stalno spominju istorijske nepravde prema Srbima i tebe? Nema je, isti ste kao braća rođena. Živite u prošlosti, a zaplašivanje vam služi kao zamena za politički program.

Oni nikako da shvate da je ovo 2005-a! Svi ovi iz tih Demo opcija izgubili kalendar, pa jos vide Slobu na vlasti i bore se da skinu predsednika, ponovo su u ilegali - otpor do pobede. Hoce li neko da im kaze da je predsednik iz njihove stranke!

.....1)Demisel-zaplasivanje je radikalski specijalitet,a politicki programi "demokratskih"snaga su jedina sansa za bilo sta bolje,inace cisto da se naglas zapitam koji je to program srs-a,u bilo kojoj oblasti? (barem ostali imaju nesto da ponude)

....2)A Kazanova- nemas pojma sta je ilegala, kad neko iz zatvora optuzen za ubistvo Djindjica ima bolji tretman u vladi i medijima nego taj pokojnik,ili njegovi saradnici- ja bi to nazvao ilegalom... ceo mup,db,sudstvo su unazadjeni u bas te godine koje spominjes, sps i srs su se povampirili i sa dss-om drmaju Srbiju u korenu.

Eto vidis da se sada vrsi revizija njihove proslosti/nase proslosti- tvoje proslosti...Slobi se vraca vila na dedinju (koju je platio 2000 dm,za vreme srpskog stradanja na Kosovu), Vucelic je na celu skupstinske istrage o korupciji(on- koji je cerci platio skolovanje 2.000.000 dolara u shvici), Legija i pacovi su heroji i mladici "fascinirani...", sve samo ne osudjeni kriminalci, dok su Ceda i ostali su "narko-demokrate" u Srs FASISTICKOM RECNIKU...A SRBIJU JE PODELILA TA POVAMPIRENA SPS-SRS BULUMENTA, koju zdusno podrzavaju oni pravi prljavi kapitalisti,prljavi intelektualci,mafijasi i db-ovci koji su za dlaku izbegli sablju i OKRENULI KOLO SRECA, NA NASU STETU A SVOJU OGROMNU KORIST...

ona stara fasisticka "hiljadu puta ponovljena laz postaje istina"...Pa pogledaj naokolo, uspeli su da ubede i do 30% ljudi da se zivelo bolje pre 5 oktobra, da je ta vlast bila mnogo bolja, a da su pola Srba "narko-demokrate" i domaci izdajnici... Na krv i noz, A KO JE TO DIZAJNIRAO - AKO NE SRS I SPS?
 
d1:
Ja@ti:
Headhunter:
"NAROD KOJI ZABORAVLJA - OSUDJEN JE DA PRAVI ISTE GRESKE"

Da li smo zaaboravili njohove zlocine, i vlast koja nas je skoro unistila. Da li zaista mrzimo vise one koji su dosli posle njih, tj. da li su zaista bili tako losiji. I da li se jedan izvikani bodrum ili sta vec bilo, moze uopste porediti sa MILIONIMA ZIVOTA koji su unisteni SPS-JUL-SRS koalicijama i strahovladom...

Da li smo mi zaboravili, ili ne znamo sta je bitno,ili ponovo verujemo tim lazovima?

Da li smo osudjeni na vecita ponavljanja gresaka,i padanja na dno? (I dokle?) :shock:
ajde ti odgovori na ovo tvoje pitanje, razmisli dobro kako razmisljas i razmisli da li je to tvoje razmisljanje idealno tle za ponavljanje gresaka ili ne,zaista sam mislila da niko nece nikada vise da misli da je jedna partija tako posebna i jedinstvena i bezgresna kao sto ti mislis o tvom ds, to je,ako vec pitas, ta greska koja se ponavlja,tj. ponovo se veruje lazovima i lopovima
ej radikal.... drvi o radikalima i njihovim "dostignucima"...

ZIVELA GLADNA SRBIJA
ZIVELA SRBIJA U REDOVIMA
ZIVELA SRBIJA BEZ STRUJE
ZIVELA SRBIJA BEZ VODE
ZIVELA RATNA SRBIJA
ZIVELA SRBIJA POD SANKCIJAMA
ZIVELA OSIROMASENIM URANIJUMOM OBOGACENA SRBIJA
ZIVELA ZA 14 MILIJARDI DOLARA OPUSTOSENA SRBIJA
ZIVELE PIRAMIDALNE STRUKTURE
ZIVEO DRUGI DNEVNIK
ZIVEO PROGON NEISTOMISLJENIKA
ZIVELO UBIJANJE POLITICKIH NEISTOMISLJENIKA
ZIVELO UBIJANJE POLITICKIH ISTOMISLJENIKA
ZIVELI KORDONI
ZIVELO BATINANJE NARODA
ZIVEO IRAK
ZIVEO SPS-JUL-SRS
ZIVEO!!!

Ej Sloveni jos ste zivi, al necete jos dugo...
imas odgovor o mom radikalizmu na drugom mestu a za tebe informacija da sam dss
 

Back
Top