Radikalski "crni" biseri

Evo i drugog,integralnog i recenzovanog izdanja radikalskih crnih bisera:

biser 01- "Ako tomislav nikolic izgubi prdsednicke izbore,ja se povlacim iz politike" (Vucic)

biser 02- "Nijedan poslanik nece dobiti platu dok se ne isplati zadnja penzija"/ (a na pitanje zasto primate plate:) - "pa sad smo na vlasti!" (srs poslanik pre/posle vlasti)

biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)

biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic)

biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,narocito-ona curka u emisiji zamka (pink srstv-a)

biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda- mudrog vladike)

biser 07- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)

biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj,-najgora stvar koju mozes reci pred tv kamerama)

biser 10- "Ne vidim nista pozitivno u EU, osim sto je zla" (Toma Nikolic)
biser 10b -"i mi radikali smo za Eu"(prilikom jednoglasnog usvajanja skupstinske rezolucije)

biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi) (pravo-komunisticko lice Tome)

biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seseljev lapsus, hteo je reci prijatelj radikala sa 2.000.000$ stranacke donacije)

biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")

biser 14- "ugrozena porodica" (Vucic u skupstini- za porodicu Milosevic koja trosi milione u inostranstvu)

biser15- "Brak bez dece nije brak" - Tomislav Nikolic na gostovanju na TV Politika



biser16: "Оно што данас у свету Руси бране, више нико не може да нападне. " (osim Ukrajine), Toma...

biser17: "Ми смо најстарији народ на свету." Toma,opet

biser18+- Spiska "izdanja" te stranke:


"Геноцидни израелски дипломата Теодор Мерон"
"У чељустима ***** Дел Понте"
"Поцепана хашка инквизиторска одежда"
"Хашки досије набеђеног ратног злочинца"
"Стазом славе, у служби отаџбине у иностранству
/ Кина, Ирак"
"Челични војвода"
"Афирмација парламентаризма"
"Суочавање са хашким инквизиторима"
"Четнички војвода пред Хашким трибуналом"
"Жигосање досманлијског бешчашћа"
"Слом савезне државе"
комплетан списак,Томислав Николић:
"Ни победа ни пораз"
"Све за Косово и Метохију"
"Отета победа"


Naslovi sami govore za sebe:
- od genocidnog Jevrejina,preko "staza slave i otadzbine-Irak,Kina"...,pa do "ni pobeda ni poraz" i "oteta pocbeda" Sto su verovatno naslovi vezani za gubitak Kosova dok su bili na vlasti. Sve sami uspesi, jedva cekam nove uspehe,takve uspehe... :shock:
 
biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*

*u Kraljevu je Miljko Cetrovic na poslednjim lokalnim izborima bio kandidat za gradonacelnika. Jedno od njegovih obecanja (a to je bilo obecanje i njegovih predhodnika clanova SRS)je da ce kada SRS dodje na vlast KRALJEVO POSTATI LUCKI GRAD.PITATE SE KAKO? PA TAKO STO , kaze Miljko, IBAR TREBA "OSPOSOBITI" DA POSTANE PLOVAN.Tako ce Kraljevo preko Ibra i Zapadne Morave postati povezan sa Crnim morem. Rece covek i ostade ziv.Inace svako ko je bio u Kv i video Ibar zna da ta reka kod samog usca u Moravu moze da se pregazi a i sirina korita je pedesetak metara!

p.s Thanks to dzony_kv
 
biser 20-"Ми хоћемо да помогнемо и Коштуници и Тадићу да државне функције на којима се сада налазе обаве тако да дођемо до најбољег решења за Косово и Метохију јер око тога нема погађања. Само што они помоћ нити траже а све мање и заслужују"

Znaci po Tomi, treba oko Kosova zajedno sa Kostunicom i Tadicem, ali ne zadugo (citaj ko j**e Kosovo, vaznija je mrznja i pljuvanje pol.protivnika)

biser 21- "Јавне дискусије су маска и свако нормалан се тога клони. " (Toma totalitarista, jos jednom)

biser 22 - "Ми смо данас припремили један велики камион са обећаних сто персоналних рачунара, сто штампача, сто скенера, сто копир- апарата. То иде на неку царину у Луку Београд. Нисам ни знао да тамо мора да иде."

(Toma legenda,ne zna sta je carina- a hoce da vodi drzavu)

biser 23- "То вам је ко прохибиција у Америци. Неће да се носи јавно алкохол него ће да се кријући носи"

(Pleonazam Tomasa iz serije "sta sam ti skuvao danas,to izedi". Covek je verovatno hteo da kaze: Nece da se nosi javno alkohol, nego krisom)

biser 24- Томислав Николић: " Ја сам био аматерски спортиста, нисам постигао врхунске резултате, није било времена, нисам био посвећен томе до краја. Али је читава та процедура око избора председника Олимпијског комитета била јако смешна "

kakva psihodelija,ja bio amaterski sportista, a sad o o.k. !!


biser 25- "И ту је мој став јасан. Наша деца, која зовемо малолетницима, већ имају децу. Биолошки сат се променио одавно. То више нису деца"

(opet Toma legenda koja hoda, ili on to gleda klinke od 15 godina malo drugacije?)

biser 26- "Тамо се седишта продају 15,20, то се преноси као акције, као имовина, као породична успомена, као слике. Место на стадиону, једно, два, деле комшије два места, па једне недеље иде један са супругом, идуће недеље иде други, и он сме да поведе децу на фудбалску утакмицу. Ви не смете да пустите дете на фудбалску утакмицу. Значи, није то западна тековина, то је наш изум. Наш"

(Toma tvrdi da su nas Spanci i ostali prljavi zapadnjaci kopirali za sezonske karte!! Kakav ludak...)
 
ma oni su kao neka iskrivljena slika Monthy Show-a....
onaj se tamo u Den Haag-u dernja kako nece odustati od ideje o "velikoj Srbiji", Tomica ovde menja misljenje ko beba pelene, Vucic i dalje glumi "snashu", a ona Maja je tu ko pala s Marsa, odnosno, nekako se ne uklapa u taj "show must go on" koncept, koji SRS neguje u poslednje vreme.
 
Михајло:
ВИДИМ СРБИН ДО СРБИНА, ГДЕ ВАМ ЈЕ ЋИРИЛИЦА СРБИ А.
Stan, da li ti stvarno mislis da si veci srbin ako pises na forumu cirilicom od onih koji pisu latinicom. Ja licno pisem cirilicom, ali mi toliko pucaju jaja da menjam latinicu na kompu da bi pisao cirilicom, najbitnije je da se razumemo
 
Nexus 6:
oper...sist...sta, bre...???
na lomacu sa satanskom spravom... :lol:

НЕПИСМЕНИ ШАБАНИ. И ЈА КОРИСТИМ СОКОЋАЛО. КАКО КОД МЕНЕ ПРИХВАТА ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМ ЋИРИЛИЦУ А КОД ВАС НЕЋЕ. И ЈА САМ ЗАТУЦАН ХА ХА. Боље се ОД ВАС РАЗУМЕМ У РАЧУНАРЕ ТУ ШКОЛУ ЗАВРШИХ.
 
Odakle pojedincima smelost da se zezaju sa nekim izjavama potpuno istrgnutim iz kontesta! Alo bre, klošari u pitanju je najjača stranka na političkoj sceni Srbije! Ako ćete već da se zezate sa nekim, eto vam Batić, Protić, Korać,Vesna Pešić, Nataša Mićić i ostale političke gromade!!!
 
Strela:
Odakle pojedincima smelost da se zezaju sa nekim izjavama potpuno istrgnutim iz kontesta! Alo bre, klošari u pitanju je najjača stranka na političkoj sceni Srbije! Ako ćete već da se zezate sa nekim, eto vam Batić, Protić, Korać,Vesna Pešić, Nataša Mićić i ostale političke gromade!!!

pa sta ako je najveca stranka...bas zato treba da se ukazuje ljudima ko su ti ljudi i koje stavove predstavljaju...
 
Nexus 6:
Strela:
Odakle pojedincima smelost da se zezaju sa nekim izjavama potpuno istrgnutim iz kontesta! Alo bre, klošari u pitanju je najjača stranka na političkoj sceni Srbije! Ako ćete već da se zezate sa nekim, eto vam Batić, Protić, Korać,Vesna Pešić, Nataša Mićić i ostale političke gromade!!!

pa sta ako je najveca stranka...bas zato treba da se ukazuje ljudima ko su ti ljudi i koje stavove predstavljaju...

ma, svima nam je jasno ko glasa za tu "najvecu stranku"....
polupismeni...eto ko...
i bas ce biti "veselo" kad i ti koji ih podrzavaju jednog dana shvate sta su oni ustvari
 
Strela:
Odakle pojedincima smelost da se zezaju sa nekim izjavama potpuno istrgnutim iz kontesta! Alo bre, klošari u pitanju je najjača stranka na političkoj sceni Srbije! Ako ćete već da se zezate sa nekim, eto vam Batić, Protić, Korać,Vesna Pešić, Nataša Mićić i ostale političke gromade!!!

Odakle pojedincima smelost? Pa evo meni, sto da ne? :D

Sta si ti ovde, borgovska kraljica koja kaze "otpor je uzaludan" ? :oops:

Pazi da svi trebaju da se slazu sa tobom,a ti sa vrhom radikalne stranke... :?

Neka njihova sramota, i baljezganje ostane samo njihova.
:twisted:
 
Uostalom, samo jedna tema nije dovoljna da okrije SVE nebuloze, bisere, mrznju, zle slutnje, igranje sa strahom, nacionalnim osecanjima, zivotin=ma i sudbinama miliona ljudi - TIH I TAKVIH BISERA OD VRHA RADIKALNE STRANKE...

Naravno da ne moraju svi imati isto politicko misljenje, ali dozvolite da se baci svetlo na takve njihove izjave, jer one moraju ostati zapamcene.

Cisto da se ne zaboravi ljudska glupost, ako ne zbog nase buducnosti (pitate se kao i ja,koje crne buducnosti u ovoj zemlji...)
:?
 
Biser 27 - "da sam bio 5 oktobra pored narodne banke, upucao bi dinkica kao zeca" :twisted: (Toma)

Eto ja takvog idiota od coveka ne mogu da vise omrznem,ali mu nikad nebi pozeleo metak u glavu,prepone i ostalo... Toliko o tome kakvi su radikali (a za one sa crno-belom slikom, nisam ni za Dinkica, bljak)
A takva Tomina izjava je za visegodisnji rad u kamenolomu, ili bar sadjenje luka u padinskoj skeli...
A ko nema mamu i tatu da ga bolje vaspita, neka mu Toma i Seki budu idoli za primer. :x

Eto sad mi se jos i povraca, dosta vise o Tominoj radikalnoj kolibi, i takvim civilizacijskim dometima...
:x
 
Михајло:
СЕКТАШ НЕ БУДАЛИ.
НЕ БРИНИ СЕ ЗА ТОМУ ВЕЋ ЗА СЕБЕ.

Banjalucki cevap, ne lupaj ti... Protiv Banja Luke nemam apsolutno nista, ali ti mi se gadis. Uzmi pusku u ruke, pa tu rokaj amerikance ako hoces da budes "pametan".

Srbiji ostavi da sama bira nesto bolje od radikala, nekoga ko nece biti na vlasti pa prodati KOSOVO, EJ TI BUDALO!
 

Back
Top