5.oktobar pet godina posle..pravi izbor ili...

ogledalo

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Izmedju dve srpske nevolje, Djindjiceve beskrupulozne pragmaticnosti i Kostunicine neproduktivne principijelnosti, srpski su ****** bez razmisljanja odabrali Djindjica. Mi srpski ****** smo za denacifikaciju Srbije i ulazak u NATO. Samo mi priznajemo iskonsku srpsku krivicu za svo zlo na prostorima bivse Jugoslavije i sire. Zato srpski ****** apsolutno ne podrzavaju dr Vojislava Kostunicu. U njemu smo prvi prepoznali Seselja u fraku!Na veliku zalost nas pedera Srbije, nas najistaknutiji i najpoznatiji clan je mucki ubijen od njegove policije i mi ****** smo danas u totalnom mraku, trazimo novog idejnog vodju...
Konkurs za prvog pedera Srije, naseg idejnog vodju je otvoren i dalje.
 
Nexus 6:
dakle...teme se otvaraju da bi se o necemu raspravljalo, polemisalo ili cak svadjalo...

posto je ova tema cista provokacija predlazem da se ista zakljuca, a ogledalo razbije bez obzira na 10 godina neserece...

ko je za?


Kako te nije sramota,prostacino Srpska, patriJotska, balkanska...STA TI IMAS PROTIV NAS PEDERA...imamo i mi pravo da se bavimo politikom i da ucestujemo u politickom zivotu...dosta je bilo tih vasih retrogradnih Velikosrpskih stereotipa u svakodnevnom zivotu..
Srbija mora da postane deo Evrope...u Evropi je normalno da ****** ucestuju u politickom zivotu i ravnopravni su gradjani u svakom smislu.
Uostalom ti i takvi kao ti, su i ubili naseg predsednika, prvog PEDERA SRBIJE,zbog toga vam je i smetao,zbog svojih naprednih ideja, sto je hteo od Srbije da napravi Evropu.
 
****** svih srpskih zemalja, ujedinimo se !!!

Krajnje je vreme da ovoj sacici ratnohuskaca,obozavaoca ratnih zlocinaca i ubica,sledbenicima idelogije Kosovskog mita,stanemo jednom nogom za vrat!

Srpski ******, apelujem na vas, zavodite im decu, narocito musku, vrbujte, mamite, silujte ako treba, samo neka postanu ****** kao MI.
PEDERSTVO je buducnost ove zemlje, jedina nada smo mi, nas program, nase ideje i stavovi.
Bez nas homoseksualaca nema buducnosti ove zemlje.
Evropa je jasno rekla, nas ugledni clan Havijar Solana, da ce samo sa nama saradjivati :lol: !
Mi kao sledbenici, najveceg predera svih vremena,u ovoj zemlji, zalazemo se za sto hitnije izrucenje svih heteroseksualaca HASKOM TRIBUNALU, da iako su matori ljudi,da ih nas uvazeni clan Karla Del Ponte,tranvestit, pokusa da "obradi" da predju u nas pokret pedera.
Oni se nasli da vole zene..fujjj...banda patriJotska..
Krajnje je vreme da mi SRPSKI ****** ponovo uzmemo stvar(i) :shock: u svoje ruke !
Nekom u ruke, nekom u du... :oops: ,.a ovim patriJotama nikako u glavu.
EVROPA HOCE NAS PEDERE NA VLASTI U SRBIJI !
 
Duboko nezadovoljna srpskom politickom perspektivom, mi frakcija Srpskih Pedera u okviru DS-a, u saradnji sa drugim slobodoumnim i politicki korektnim NVO, a uz punu podrsku zapadnih vlada i odabranih obavestajnih sluzbi, izrazava spremnost da preuzme srpsku stvar u svoje ruke.
Do tog sudbonosnog trenutka, mi srpski ****** izrazavamo punu lojalnost i pokornost aktuelnim vlastima kao prelaznom resenju do naseg dolaska na vlast i konacnog resenja srpskog pitanja.
Mi srpski ****** podrzavamo Reforme, bespogovornu saradnju sa Haskim tribunalom, prvu i drugu srpsku kolonijalnu vladu.
 
Prema jos nepotvrdjenom izvoru, BIA istrazuje da li su zbilja slucajni mnogobrojni lapsusi Djindjicevih pristalica i saradnika ili su sramno sracunati da okaljaju svetli lik i delo blazenopocivseg nam premijera,najistaknutijeg medju nama,najintimnijeg prijatelja po zlu poznatog haskog travestita Karla DelPontea?!
Sva je prilika da su mnogi srpski ****** bili u stanju shoka kad su culi da "zrtve nisu vazne" i "da mi imamo jos takvih" (Zoran Zivkovic na komemoraciji DS) poput onoga kojeg smo izgubili "ovim vandalskim cinom" (Milo Djukanovic) , "Vojislava Djindjica" (reporterka RTS-a) a "cije su odluke najcesce bile u interesu gradjana Srbije" (Zarko Korac na komemoraciji u Vladi). Potom su, valjda skrhani bolom, u DS-u naprasno "odlucili da do 2004. ne biramo predsednika stranke JER GA IMAMO" (Glavni odbor DS). Tako nas je DS vratio retrogradnim stazama, ne u vreme Zlobe Milosevica, vec u rane osamdesete, u vreme liderskog vampirizma, u vreme parola poput "I posle Tita - Tito" i funkcionisanja kolektivnog predsednistva.
Uostalom,videli smo danas negovanje kulta i ucviljenu divu...


Ne smem vise o ovoj temi jer je Ceda Jovanovic, opijen ko zna cime, na istom Glavnom odboru DS rekao ovo: "Mi se necemo smiriti dok iza resetaka ne budu i oni koji su makar POMISLILI...". Duh! Eto nama pederima - koji smo se iskreno borili za izvorni DS - opet kazne zbog misljenja i verbalnog delikta!
Ali ima nas dosta, mi smo najbrojnija frakciju u okviru DS-a!
 
Izmedju dve srpske nevolje, Djindjiceve beskrupulozne pragmaticnosti i Kostunicine neproduktivne principijelnosti, srpski su ****** bez razmisljanja odabrali Djindjica. Mi srpski ****** smo za denacifikaciju Srbije i ulazak u NATO. Samo mi priznajemo iskonsku srpsku krivicu za svo zlo na prostorima bivse Jugoslavije i sire. Zato srpski ****** apsolutno ne podrzavaju dr Vojislava Kostunicu. U njemu smo prvi prepoznali Seselja u fraku!Na veliku zalost nas pedera Srbije, nas najistaknutiji i najpoznatiji clan je mucki ubijen od njegove policije i mi ****** smo danas u totalnom mraku, trazimo novog idejnog vodju...
Konkurs za prvog pedera Srije, naseg idejnog vodju je otvoren i dalje.

Evo, posle 10 godina ste "progledali" :hahaha1: Nažalost, nametnuli ste nam "ponos" kroz pradau ... :sad2:
 
****** svih srpskih zemalja, ujedinimo se !!!

Krajnje je vreme da ovoj sacici ratnohuskaca,obozavaoca ratnih zlocinaca i ubica,sledbenicima idelogije Kosovskog mita,stanemo jednom nogom za vrat!

Srpski ******, apelujem na vas, zavodite im decu, narocito musku, vrbujte, mamite, silujte ako treba, samo neka postanu ****** kao MI.
PEDERSTVO je buducnost ove zemlje, jedina nada smo mi, nas program, nase ideje i stavovi.
Bez nas homoseksualaca nema buducnosti ove zemlje.
Evropa je jasno rekla, nas ugledni clan Havijar Solana, da ce samo sa nama saradjivati :lol: !
Mi kao sledbenici, najveceg predera svih vremena,u ovoj zemlji, zalazemo se za sto hitnije izrucenje svih heteroseksualaca HASKOM TRIBUNALU, da iako su matori ljudi,da ih nas uvazeni clan Karla Del Ponte,tranvestit, pokusa da "obradi" da predju u nas pokret pedera.
Oni se nasli da vole zene..fujjj...banda patriJotska..
Krajnje je vreme da mi SRPSKI ****** ponovo uzmemo stvar(i) :shock: u svoje ruke !
Nekom u ruke, nekom u du... :oops: ,.a ovim patriJotama nikako u glavu.
EVROPA HOCE NAS PEDERE NA VLASTI U SRBIJI !

Иако је стара пет година...добра тема, још бољи пост. :lol:
 
...Ne smem vise o ovoj temi jer je Ceda Jovanovic, opijen ko zna cime, na istom Glavnom odboru DS rekao ovo: "Mi se necemo smiriti dok iza resetaka ne budu i oni koji su makar POMISLILI...". Duh! Eto nama pederima - koji smo se iskreno borili za izvorni DS - opet kazne zbog misljenja i verbalnog delikta!
Ali ima nas dosta, mi smo najbrojnija frakciju u okviru DS-a!

Dobro, znamo i to ... Bar danas je to sasvim jasno :roll:
 

Back
Top