POTREBNA POMOC!!!!

S

Suzana

Gost
e vidite ovako,vec jedno 4 meseca mi se stalno na ekranu pojavljuje prozor na kojem pise nesto ovako:

Web Page unavailable while offline
The web page you requested is not available while offline,please click connect to view that page.
Connect Work Offline



i ja kliknem na connect ali mi se ne pojavljuje ta strana,nego se samo prikljuci na net.A i ne interesuje me koji je to sajt,samo hocu da mi se to vise ne pojavljuje,a ako ne radim offline,onda mi se samo prikljuci na net.I ako igram igricu,izadje mi na desktop ali ne skroz,i pojavi mi se taj prozor.MOLIM VAS POMOZITE MI!!!JAKO ME NERVIRA!!!
UNAPRED HVALA!
 
Suzana:
e vidite ovako,vec jedno 4 meseca mi se stalno na ekranu pojavljuje prozor na kojem pise nesto ovako:

Web Page unavailable while offline
The web page you requested is not available while offline,please click connect to view that page.
Connect Work Offline



i ja kliknem na connect ali mi se ne pojavljuje ta strana,nego se samo prikljuci na net.A i ne interesuje me koji je to sajt,samo hocu da mi se to vise ne pojavljuje,a ako ne radim offline,onda mi se samo prikljuci na net.I ako igram igricu,izadje mi na desktop ali ne skroz,i pojavi mi se taj prozor.MOLIM VAS POMOZITE MI!!!JAKO ME NERVIRA!!!
UNAPRED HVALA!

Sestro posalji mi broj telefona pa ce mo to da resimo.

Pozdrav
Dragan
 
Idi na

START/SETTINGS/CONTROL PANEL/INTERNET OPTIONS/CONNECTIONS

i vidi tamo da li ti je chekirano 'Neve dial a connection', ako nije izaberi to, ako to nije resilo problem javi nam pa da vidimo ima li nesto drugo.

P.S. ako imas vise konekcija za net, onda za sve chekiran 'Neve dial a connection', mada mislim da ovaj opcija radi samo za default konekciju.
 

Back
Top