what can i do? :'(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drunk_punk_girl

Zainteresovan član
Poruka
156
u septembru otidoh na Irish Stew u KST...upoznah neke likove koji nisu odavde i uz alkohol ja zavrsim sa jednim od njih...nemogu da se setim kako se zovu,znam samo koje su god,odakle su i kako izgledaju....sta da radim???zelem ih opet wideti :cry:
 
To je sranye. Da nisi malo zakasnila? Ipak je sada februar, tj. vec mart, a to je bilo u septembru. Stvarno, ako znash odakle su i ako ste bili ok (mislim, ako su te i oni zgotivili), stvarno bi mogla da dash oglas u novinama koje se tamo chitaju. Mislim da nije losha ideja Moon. :wink:
 
Tinar:
To je sranye. Da nisi malo zakasnila? Ipak je sada februar, tj. vec mart, a to je bilo u septembru. Stvarno, ako znash odakle su i ako ste bili ok (mislim, ako su te i oni zgotivili), stvarno bi mogla da dash oglas u novinama koje se tamo chitaju. Mislim da nije losha ideja Moon. :wink:
A sta bi napisala u oglasu majke ti?
Trazim likove koji su se samnom napijali i opalili me u septembru i irish crew (ili kako se bese zove)
....ne ide :)
Da ostavi sliku i napise ispod - trazi se. Svi koji znaju nesto o njoj (gde i s kim se napijala u irish crew) neka se jave na tel xxxxxx

:D teska vajda
 
drunk_punk_girl:
teooo,jeste u drugom gradu :( ax a kako? da odem tamo?ja bi al matorci :x aaaaaaaaa pijana ja aaaaaaa :? :roll: :cry:
e pa ****** :x nemam pojma.Jedino mi oglasi padaju na pamet koliko god to ludo zvucalo.
meni se jednom desilo da sam srela jednog predivnog tipa na ulici,kad sam bila sa ortakinjom do radnje,i bile smo toliko opcinjene da smo morale da ga pratimo :lol: I,sta da vam kazem,za sat vremena imala sam adresu,s kim se druzi,broj telefona,ime, prezime,i mesto gde radi(u pekari) i radno vreme.Ispostavilo se da mu je jedina mana sto je mnogo mator :( A tako je bio diiiiiiiiiiiiiiiiiiivan... :oops:

EDIT:Narednih dana nas dve nismo izlazile iz pekare :) :)
 
to ti mislis....da me se ne secaju...da da svaka riba koja zavrsi s nekim na svirci ili sl je fuxa,a s druge strane ona koja ne da da je kresnes je smor....likovi su samo za fuk tu bre...i kao ortaci of course...ali za vezu-no ******* way.... :roll:

/me belogns to feministic crew :oops:
 
Ma ja bih dala oglas. Bolje ishta nego nishta. Ono kao: Ako ste bili na Irish Stew u (pa taj dan) i ako ste iz (taj grad) i upoznali jednu pijanu devojku (to si ti), pozovite (tvoj broj). Tako neshto. :?
 
drunk_punk_girl:
u septembru otidoh na Irish Stew u KST...upoznah neke likove koji nisu odavde i uz alkohol ja zavrsim sa jednim od njih...nemogu da se setim kako se zovu,znam samo koje su god,odakle su i kako izgledaju....sta da radim???zelem ih opet wideti :cry:


Iskreno mislim da je glupo uopste da ih trazis,posebno ako uzmes u obzir cinjjenicu da je proslo ovoliko vremena.
Posto si bila pijana pitanje je koliko su trezni oni bili i da li te se uopste secaju.
I sve je to ok ali ne mogu da skontam da ti toliko nedostaju s obzirom da je prava sreca da se uopste secas kako izgledaju.........................pazi da se ne razocaras malena.
A to ti je nauk za ubuduce.......ne napijaj se jer
1.Nikad ne znas na kakvu budalu mozes da naletis
2.Niko ne voli pijane devojke(osim ovih koji oce da te povale)
3.Pijana devojka izgleda smesno extra
4.Ako si pijana pa naidje neki slatkis neces biti u stanju da uzmes br telefona :D
5.Ne kontam kako mozes uzivati u muzici kad natocis bure alkohola u sebe.....ako ne znas da uzivas bez alkohola onda mozes odma da se ubijes

Dakle moj prijateljski savet batali ssve ovo,izgubices mnogo energije i truda a na kraju te mozda ceka veliko razocarenje.
 
Odustani.
Da, da...čisto sumnjam da se oni sećaju tebe, tako da ne bi trebalo da se mnogo nadaš...
Trebalo bi da znaš da bi te se možda i sećali da ih se nisi odmah "prepustila"...više poštovanja imaju te devojeke, sigurno da one ostavljaju bolji utisak. Još kad na to "doda" alkoholisano stanje....(nemoj da se ljutiš, ali tako je).

Nastavi da izlaziš...srešćeš opet neke zanimljive likove...NISU ONI JEDNI. :cool:
 
iiiiiiiiii da-ja i moja best ortakinja pobegle iz skole(otisle po oprtavdanja),sele na voz i otisle u taj grad....nadjemo 1 od njih(nista extra) i kaze nam kako da nadjemo ovog drugog :)nadjemo ga!!!!!!!!!!setise se!!!:) tako je sehhhhhhhhhi zelene okice,plava kosa do bulje,kozna mantija,martine,jezivo bled.....pravi goth :oops: ax poljbidosmo se i tako havarija onda nismo imale lovu da se vratimo pa prodasmo zlatnu narukvicu axaxax koma :D pa nas profani po njegovoj skoli jurili jer smo se drale(pevale Hladno Pivo uglavnom)i takooooo kolko god nemoguce zvucalo uspeh weeeeeeeee :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top