Akcija

mladja

Primećen član
Poruka
536
Pitanje i za muškarce i za žene
Recimo da vam se negde, u nekom društvu, neke osobe sviđaju, i želite da uđete u odnos sa nekom od njih. Krećete u akciju, ali ste odbijeni.
Koliko vam treba vremena da se presaberete i ponovo krnete u akciju i pokušate sa nekim drugim?
Da li odustajete, ili nastavljate dalje?
 
Treba da prodje onoliko vremena koliko je potrebno da sklopim kockice svog srca koje su se raspale u paramparcad nakon odbijanja/raskida/ostavljanja... :cry:
Slazem se da se klin klinom izbija ali nakon nekog vremena... mesec, dva tri... :roll:
 
Nisam, devojčice, na to mislio. U pitanju je jedno veče, akcija upoznavanja tokom te večeri. Recimo kod prvog pokušaja je odbijanje, koliko vremeta treba da prođe da bi pokušali ponovo, sa nekim drugim, to veče? :wink:
 
Sledeci put kad izadjem u grad! :? Ponos mi je povredjen ...a i samopouzdanje ...pa i ne vredi pokusavati! Mada i zavisi koliko mi se svideo i na koji nacin sam odbijena...
 
luda_na_2:
Sledeci put kad izadjem u grad! :? Ponos mi je povredjen ...a i samopouzdanje ...pa i ne vredi pokusavati! Mada i zavisi koliko mi se svideo i na koji nacin sam odbijena...
Ne mora da bude to ta osoba koja teje odbila, već neka druga, koja se tu nalazi a koja te takođe privlači. Koliko ti treba vremena da ponovo, to isto veče kreneš u akciju, sada sa tom drugom osobom.
Dok se popije pivo je dobar odgovor. :wink: :wink:
 
Jedna korpa više ili manje - nema veze.
Okreneš to u svoju korist : ona što te otkačila i nije bila za tebe. Idemo dalje.
Pravu (i pravog) je, svakako, teško naći pa se ne treba lako obeshrabriti.
 
popijes picence,
okrenes se, snimis novu zrtvu...
ali nisam shvatila ,zar mora ,da se smuva te veceri neko?
mislim ako sam bas resila da imam sex,jedno odbijanje me nece zaustaviti,ali mislim da niko od nas nije bas u takvoj situaciji da izigrava pcelicu?
ili sam ja promasila temu.
SEDI- 1.!!!
 
Vidi pitanje ti jeste vremenskog tipa, ali bi se tu morala ubaciti i geografska dimenzija. Jer uopste nije isto prilazenje devojkama u BG-u ili NS-u.

Za BG bi na primer koristio princip, cim se ohladim. Sto je bas otprilike jedno pivo, ali najcesce i promena lokala. U mladjim danima sam koristio princip 1 po lokalu.

U NS-u ...brrrr...ma ne bi ni prvoj prisao...osim u slucaju jakog pijanstva ili bas ocigledne provokacije.

Al ko jos prilazi kad je tu net. :P
 
ja sa tim stvarno nemam problema! mislim da sam tu bolest prelezao jos kao tinejdzer.
fora je u tome da sam tada(bese to davno) izlazio sa totalno ludom ekipom, i da smo mahom izlazili u vece klubove u kojima smo stratovali ribice dok ne zagrizu.
smotan je smatran onaj koji nista ne smuva ili bar ne izvuce fon to vece! umeo sam biti odbijen i nekoliko puta dok ne naletim na zainteresovanu zenku kojoj bih se posvetio manje ili vise...
na pocetku sve je to bilo zesce interesantno ali vremenom sam postajao sve prverzniji tako da sam vukao gadne posledice kasnije zbog toga.
na zurkama i manjim mestima,gde se ljudi vise poznaju i gde se lakse moze uociti takva "strategija" odustajao sam od zapocetih udvaranja cim uocim bolju priliku. prica se obicno zavrsavala, ja sam, negde zakucan u cosku,smoren, a neki bata koji se koncentrisao samo na jednu ribu ljubaka je i zeza zesce.
sve u svemu ako je cica vredna truda daj sve od sebe i ne odustaj dok je ne osvojis , a ako nije vredna... pa nisam valjda dzabe pisao sve ovo gore!?
 
Nisam kompetentan da o ovome govorim. Nikad nisam bio neki veliki trovach ili muvator. Kad god sam u zhivotu imao vezu, chitava pricha nije pochela nekom mojom zhvakom ili muvanjem s bilo chije strane. Uvek sam prosperirao (prosperirao-HA!!!) samo onda kada sam bio u poziciji da budem spontan. E, sad u tu poziciju je tezhe dotji, ali iz te pozicije sam retko kad omashio. Znachi, u mom sluchaju pitanje ne bi bilo koliko puta na jedno veche, vetj koliko puta mesechno.
 

Back
Top