Ruske sapunice

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Moram da priznam da nisam gledao ni jednu, jer sam radio nešto ozbiljno, ali mi je na drugom monitoru išla Ruska serija sapunica Anastazija.

I ono što sam primetio je , MNOGO LEPIH PRIRODNIH DEVOJAKA. Mnogo bliži zaplet našem mentalitetu.
Mnogo "naivnije" reakcije , i čini mi se , iako se ne razumem u mušku lepotu , mnogo lepih frajera....

I ono što pozdravljam , ma nije bilo plakanja na svakih 10 sekundi .....Ni minića na sahranama.
Iako nemam vremena, i ne gledam TV toliko često, radije bih izabrao jednu rusku nego deset španskih.....
 
da! bas sam uzivala,
uzeleli smo se prirodne lepote,hocu da kazem,bez stancovanih latino lepotica.
MAJKA RUSIJA je poznata po kvalitetnoj kinematografiji,pa u to ime ja ocekujem da ce i ovo imati slican kvalitet. :wink: bilo bi dobro da malo odmorimo od mexickih serijala...
ali ko nas pita?
 
xpajamacax:
vaga55:
ajkulica:
Totalno si u pravu :)
samo dokoni danas gledaju sapunske serije :roll:
ma daaaaaaj,
da li ti je mozda palo na pamet da neko rinta ceo dan,i da mu je to jedini izgovor da se skrasi i odmori malo?
kakvo rintanje :?: savremeni miškarac će tu obavezu prebaciti na ženu :idea: on će da gleda sapunske serije :roll: da tamo neke...upoređuje sa našim ženama :P posle će da ode na neku žurku gde stidljivi momci gledaju lezbejke :idea: pa će onda kada im se to zgadi otići na muški strip-tiz :roll: pa će se vratiti nezadovoljni...i onda će za sve to biti krive žene :twisted: kakvo rintanje...to nije u trendu :P
 
Teki:
Milojko Vasic:
vaga55:
... posle će da ode na neku žurku gde stidljivi momci gledaju lezbejke :idea: pa će onda kada im se to zgadi ... [/b]

Wow ! Gde je ta žurka ? Odoh iz ovih stopa ! I, samo da znaš, mučkarcu nikad ne dosade lezbo scene.
a ni ženama ne dosade ... :oops:
ako je ovo tema gde se okupljaju lezbejke i homići onda da bežimo...ili da angažujemo na vreme "DELIJE" I " GROBARE" pa neka oni ovo raščiste :roll:
 

Back
Top