Zenski nokti

Zivimo u kozmetickoj eri, u kojoj prirodan izgled izaziva odusevljenje. :)))) Ja se pre neki dan trgoh kad kraj mene neka cura na tastaturu spusti prste sa sasvim obicnim noktima, normalne duzine, bez laka, pravo se iznenadih neocekivanim prizorom. :)))
 
Zivimo u kozmetickoj eri, u kojoj prirodan izgled izaziva odusevljenje. :)))) Ja se pre neki dan trgoh kad kraj mene neka cura na tastaturu spusti prste sa sasvim obicnim noktima, normalne duzine, bez laka, pravo se iznenadih neocekivanim prizorom. :)))

I ja se oduševim prirodnom a lepom devojkom ili negovanom ali prirodnom ženom.
Nisam oduševljena estetskim korekcijama na licu uopšte, dok korekcije tela volim, sa merom. Ali ova moda ili iskrivljena slika lepog kako god je stvarno užasna. Skoro da nema devojke prirodnih usana. A da ne pričam o tome da se upinju da sebi dodaju 10- 15 godina.
 
I ja se oduševim prirodnom a lepom devojkom ili negovanom ali prirodnom ženom.
Nisam oduševljena estetskim korekcijama na licu uopšte, dok korekcije tela volim, sa merom. Ali ova moda ili iskrivljena slika lepog kako god je stvarno užasna. Skoro da nema devojke prirodnih usana. A da ne pričam o tome da se upinju da sebi dodaju 10- 15 godina.

isto

što se tiče estetskih kor na licu nwmam ništa protiv ukoliko je sa merom
poznajem par devojaka koje su radile usne i to je urađeno tako da se i ne primeti
ili ako se vidi izuzetno lepo izgledaju jer je urađeno sa merom
nego mi kad pomislimo na pumpane usne pred očima su nam često one bez granice

neke žene stvarno dosta bolje izgledaju posle estetskih
npr emina jahović
 
isto

što se tiče estetskih kor na licu nwmam ništa protiv ukoliko je sa merom
poznajem par devojaka koje su radile usne i to je urađeno tako da se i ne primeti
ili ako se vidi izuzetno lepo izgledaju jer je urađeno sa merom
nego mi kad pomislimo na pumpane usne pred očima su nam često one bez granice

neke žene stvarno dosta bolje izgledaju posle estetskih
npr emina jahović

Ona se jeste baš prolepšala. I Ksenija Mijatović.
Inače se uglavnom upropaste.


Stvar ukusa, ali je meni zaista odvratan onaj zaleđen nazovimo osmeh. Jer im je mimika lica onesposobljena. A toliko ima lepih žena koje nose svoje godine i odlično im stoje.
 
Pitanje je sta je granica kad se kaze s merom, vecini vas cu zvucati kao pecinski covek kad kazem da imam utisak da ljudima nikad nije dosta zona na vlastitim telima koje ce biti iskoriscene za ulepsavanje, isticanje, dokazivanje, pokazivanje, a s tim u vezi i tehnika za ulepsavanje i detalja koji uz njih idu. Tu su tetovaze, pirsinzi, frizure, estetske korekcije, odeca, obuca, nakit generalno, sve sto sluzi da bismo se razlikovali od drugih. :) Zato su i nokti sve duzi, kako bi bilo vise prostora za raznorazna "krecenja". :)
 
48396142_595396067539757_2527822501212323840_n.jpg


poslala sam ovo snajki i napisala ovo si ti,ona umire,kaze pa jesam
 
Pitanje je sta je granica kad se kaze s merom, vecini vas cu zvucati kao pecinski covek kad kazem da imam utisak da ljudima nikad nije dosta zona na vlastitim telima koje ce biti iskoriscene za ulepsavanje, isticanje, dokazivanje, pokazivanje, a s tim u vezi i tehnika za ulepsavanje i detalja koji uz njih idu. Tu su tetovaze, pirsinzi, frizure, estetske korekcije, odeca, obuca, nakit generalno, sve sto sluzi da bismo se razlikovali od drugih. :) Zato su i nokti sve duzi, kako bi bilo vise prostora za raznorazna "krecenja". :)

s merom je ono što ulepša i ne unakazi : )
 
И нокти су ти уметничко дело...
Заправо је више бордо, не знам зашто је оваква на слици.
 
Добро је, препаде ме, ја рекох и ти си застранила :sad2:

Држи се ти твојих, много су ти лепи...а и боја тако личи на тебе :zcepanje:

Ево и мене, не обраћајте пажњу на реквизит :mrgreen:

IMG_20190211_095333.jpg
 
Da boja je hit :rotf: onako bas po mom ukusu
Pa morala je neutralna boja, ne ide ono moje ludilo
Ja cu to da premazem ovih dana nista se ti ne boj :lol:

- - - - - - - - - -

Lepe su ti sapice :D

Премазуј...и заобли их мало, да не личе на лопате...ја не знам коме је то лепо.

- - - - - - - - - -

Хвала :lol:
 

Back
Top