Zenski nokti

Cure, koristi li koja od vas OPI lakove?
Ja sam čula da su odlični, uvijek hoću da ih kupim, al odbije me cijena... 24 marke... skupo mi :P
Mogu kupiti 12 jeftinih za te pare :)

Ajde, nagovorite me da kupim :)


tumblr_lm3n0zJ3c11qha7b4o1_500_large_large.jpg
 
meni su ove tri sa desne strane predivne, bijela mi se ne sviđa
doduše, ništa što je bijelo ne volim :P


to bi ti bilo oko 10-12e ...
što je, priznaćeš, za jedan lak muchooo :D
 
...evo ovako:D
09112011660-1.jpg
...slikano u razmaku od 2 minuta pod razlicitim svetlom..
09112011662-1.jpg

Seko, ti li si? :eek:



super su, sve mi se sviđa :super:



super boja, ludo :D




za moj ukus prešareno, prešljokicavo, ali ako se tebi dopada, sve ok :ok:
ali sviđa mi se što neguješ ruke i nokte :super:




samo maaaaaalo pusti da izrastu, malkice :)


evo i ja


Krasni nokti, sve pohvale:klap:
Vanda sorry greskom nisan citirala tvoj post i tvoje nokte koji su super:)
Schatje tvoji su najlipsi!:ok::klap:


Cicak nokti predjeni gelom ili akrilikom, nisu tvoji vec umjetni nokti;) o tome smo nekad davno vec raspravljali:p

Moji nokti za razliku od Cicka nisu moji jer su predjeni akrilikom, stavim fotku sutra;)
 
Poslednja izmena:

...imam ja i meni se isplati najpre zato sto nemam kvalitetne nokte, dakle Rimmel ih pokida nacisto nakon dve nedelje mazanja i skidanja...sa druge strane uzimam bordo nijansu koja je univerzalna i nekako deo mene, inace sam napunila celu jednu korpicu sa bog te pita koliko bocica sve nadajuci se da cu pronaci odgovarajuci, e nakon toga sam uzela OPI. Pored njega mazem i Deborine, sivkast, u boji koze, tamno ljubicast i crven...kad zberes (550 x 4) + nemam pojma koliko rimela, mejbelina i astor vidis da ti opi dodje i jeftin jer ipak garantovano imas kvalitet a dok izmazes celu bocicu otelis se. Licno ne bih uzela njihov lak da nemam problem sa noktima, posebno ne u slucaju da volim da menjam masu nijansi a nemam problem sa notkima. Tada se ne isplati dati novac na njega, realno.
 
...imam ja i meni se isplati najpre zato sto nemam kvalitetne nokte, dakle Rimmel ih pokida nacisto nakon dve nedelje mazanja i skidanja...sa druge strane uzimam bordo nijansu koja je univerzalna i nekako deo mene, inace sam napunila celu jednu korpicu sa bog te pita koliko bocica sve nadajuci se da cu pronaci odgovarajuci, e nakon toga sam uzela OPI. Pored njega mazem i Deborine, sivkast, u boji koze, tamno ljubicast i crven...kad zberes (550 x 4) + nemam pojma koliko rimela, mejbelina i astor vidis da ti opi dodje i jeftin jer ipak garantovano imas kvalitet a dok izmazes celu bocicu otelis se. Licno ne bih uzela njihov lak da nemam problem sa noktima, posebno ne u slucaju da volim da menjam masu nijansi a nemam problem sa notkima. Tada se ne isplati dati novac na njega, realno.

Imam i ja ... vise boja koje ja volim... bukvalno tako dugo traju da je to ludilo... i postojani su,imaju dobar sjaj i dugo traju na noktima...crni lak,crveni,narandzasti,plavi...bordo ...itd... bila je akcija u IT: i onda sam kupila vise i jos dobila svaki treci na poklon.
 

Back
Top