Zenski nokti

mislim a gel nije vestak?

ovo je forum i tema za razmenu misljenja..cisto prakticna pitanja onih koji su u nedoumici..mozda neko od onih koji ne vole kandze odluce da promene izgled svojih noktiju..
ja znam sa svojim kratkim koliko je potrebno nege i truda..zato mogu da pretpostavim koliko je tek potrebno sa takvim kandzama..
u srednjoj skoli smo na casu uzimali bris ispod tek opranih ruku i noktiju i bili zgrozeni onim sto smo videli ispod mikroskopa..
a ostalo su prosto prakticna pitanja..
kako se sa njima funkcionise u kuhinji?
kako se u toaletu sa njima opsluzujes?
kako se povija i kupa beba sa njima?

dok sam je gledala, sve vreme sam se pitala kako ona TO sve radi :sad2:

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/dscf1152d.jpg/]
dscf1152d.jpg
[/URL]
 
Ja baš vooooolim da sređujem nokte, uživam u tome, to me nekako smiruje. :D
Volim kada su mi lepo nalakirani i oblikovani, kada nemam zanoktice, a takođe volim da često menjam boju... evo sad su mi tamno ljubičasti, juče su bili beli, a preključe svetlo plavi. :)
 
Хвала, ја баш волим. Немам фотке од пре годину дана, кад ми је јесење лишће било исцртано..:) и од пролетос, кад су ми на ноктима цветале руже ;)
 
Хвала, ја баш волим. Немам фотке од пре годину дана, кад ми је јесење лишће било исцртано..:) и од пролетос, кад су ми на ноктима цветале руже ;)

Ja sam dupla devica,nekako sam sklona jednostavnim bojama... ali rekoh,tebi lepo stoji :) i moja najbolja prijateljica ima nokte kao tvoje ... meni se svidja i na njoj,ali na meni ne.Nekako ne ide uz moj stil.
 
...samo da izjavim da nisam nikad isla na manikir.....kad se pojavilo "slikanje" po noktima neko vreme mi je to radila cerka vrlo lepo...kad je dosadilo
njoj dosadilo i meni...valjda me proslo...ali volim da vidim kad neko ima lepo "oslikane" nokte...:)
 
... vidi se po palcu najbolje, znaci ja to zovem "kratko"...mene mahom zene pitaju zasto ih ne pustim, posto me mrzi da pojasanjvam svaki put kazem - nosim sociva, cudo kako medicinski termini momentalno izazovu sazaljenje i ono "da, da" a ne mora, mislim mnoge zene imaju duge nokte i sociva 2 u 1...:lol:
 
Foot fetish... garant! Kad ti kaze razbojnica...
evo neka moja slicica ;)
attachment.php

Seko, ti li si? :eek:

Ako se promeni naziv teme, mozda ista i zazivi..:lol:

super su, sve mi se sviđa :super:

...evo ovako:D
09112011660-1.jpg
...slikano u razmaku od 2 minuta pod razlicitim svetlom..
09112011662-1.jpg

super boja, ludo :D


Последњих пар месеци..








za moj ukus prešareno, prešljokicavo, ali ako se tebi dopada, sve ok :ok:
ali sviđa mi se što neguješ ruke i nokte :super:


dscn0960j.jpg


...prebacila sam sa teme na temu svoju sliku samo da bih kazala kako je o-v-o nokat sasecen do korena te zato iste ne pustam...:confused:

samo maaaaaalo pusti da izrastu, malkice :)


evo i ja

 
...e, da sad kad si naglasila vidim i ja da je kratko, bas....ne volis da pustas nokte ili sta, opet nisam razumela, u cemu je caka....

Nosi sočiva, pa je najsigurnoje nositi nešto kraće nokte.
Ima dugu noktnu ploču, pa i ona skromna dužuna od dva milimetra izrastka, na takvom noktu djeluje predugo. Pogotovo kada se boji u tamnije lakove, kakve ona najčšće nosi.
 
Nemam zenstvene ruke, ni nokte (tacnije nesrazmjerni su sa ostatkom...)...i patila sam za to-uh...
Mislim, patim i sad stihijski, ali sam realna, bar znam da se nista nece promijeniti...:lol:
Nadogradjene ne volim na sebi, a i lakse baratam kracim...valjda stvar navike...i sa iole duzim sama se izgrebem, pa ne bih da rizikujem...a i sociva...
Elem...kacila sam vec...
 

Prilozi

  • DSCN5798.jpg
    DSCN5798.jpg
    13,3 KB · Pregleda: 70
  • DSCN3203.jpg
    DSCN3203.jpg
    26,7 KB · Pregleda: 70
  • DSCN8692.jpg
    DSCN8692.jpg
    17,4 KB · Pregleda: 63
Nosi sočiva, pa je najsigurnoje nositi nešto kraće nokte.
Ima dugu noktnu ploču, pa i ona skromna dužuna od dva milimetra izrastka, na takvom noktu djeluje predugo. Pogotovo kada se boji u tamnije lakove, kakve ona najčšće nosi.

....dobro to zbog sociva mogu da razumem, ali sam shvatila da se ona samo brani time kad je pitaju......a sto se tice te noktne ploce i ja imam vas dugu, meni su nokti samo par
milimetara preko jagodica...a izgledaju puno duzi zbog toga....i uglavnom ih mazem sa tamnijim i mat lakovima...
 

Back
Top