Zenski nokti

rihanna-nails.jpg


Eto Rijana i ja imamo isti problem ahahahahaha
 
mislim a gel nije vestak?

ovo je forum i tema za razmenu misljenja..cisto prakticna pitanja onih koji su u nedoumici..mozda neko od onih koji ne vole kandze odluce da promene izgled svojih noktiju..
ja znam sa svojim kratkim koliko je potrebno nege i truda..zato mogu da pretpostavim koliko je tek potrebno sa takvim kandzama..
u srednjoj skoli smo na casu uzimali bris ispod tek opranih ruku i noktiju i bili zgrozeni onim sto smo videli ispod mikroskopa..
a ostalo su prosto prakticna pitanja..
kako se sa njima funkcionise u kuhinji?
kako se u toaletu sa njima opsluzujes?
kako se povija i kupa beba sa njima?
 
mislim a gel nije vestak?

ovo je forum i tema za razmenu misljenja..cisto prakticna pitanja onih koji su u nedoumici..mozda neko od onih koji ne vole kandze odluce da promene izgled svojih noktiju..
ja znam sa svojim kratkim koliko je potrebno nege i truda..zato mogu da pretpostavim koliko je tek potrebno sa takvim kandzama..
u srednjoj skoli smo na casu uzimali bris ispod tek opranih ruku i noktiju i bili zgrozeni onim sto smo videli ispod mikroskopa..
a ostalo su prosto prakticna pitanja..
kako se sa njima funkcionise u kuhinji?
kako se u toaletu sa njima opsluzujes?
kako se povija i kupa beba sa njima?

Pa ja nekad imam krace,nekad kockaste,nekad oble...
Najnormalnije... seckam nozem,perem u masini za posudje,moram malo vise da pazim... sada vise ne... Svakako je potrebna nega,bilo da imas krace ili duze nokte. Ja sam povijala i kupala bebu pre 6 i po godina, i tada nisam imala nokte.
A sta u toaletu? Kad me teras da lajem.-za sta postoje vlazne maramice i prisemo se njima ne prstima i posle vece nuzde postoji bide i peskiric! Toliko. A kad smo kod bakterija,njih ima svuda oko nas... dovoljna podatak koliko ih ima u kikirikiju u cinijici.
Da,ja sam prenosnik bakterija -srecna sad?!
 
mislim a gel nije vestak?

ovo je forum i tema za razmenu misljenja..cisto prakticna pitanja onih koji su u nedoumici..mozda neko od onih koji ne vole kandze odluce da promene izgled svojih noktiju..
ja znam sa svojim kratkim koliko je potrebno nege i truda..zato mogu da pretpostavim koliko je tek potrebno sa takvim kandzama..
u srednjoj skoli smo na casu uzimali bris ispod tek opranih ruku i noktiju i bili zgrozeni onim sto smo videli ispod mikroskopa..
a ostalo su prosto prakticna pitanja..
kako se sa njima funkcionise u kuhinji?
kako se u toaletu sa njima opsluzujes?
kako se povija i kupa beba sa njima?


Postavi i ti svoje krace nokte,jer je ovo ta tema... a za dalja provokativna pitanja pitaj Rijanu na njenom oficijalnom sajtu,kako pere guzu i kako sece luk. ;)
 
svi smo bre prenosnici - neko vise neko manje..
samo sam radoznala kako funkcionisu stvari sa ob fazom i tako to..
i takvim noktima.

a ja sam svoje vec postavljala na drugim temama..
svi ih vec znaju..
 
gledam sad svoje nokte
odseceni do panja i bez laka
ne zbog higijene,ili sto me mrzi ,vec jednostavno ,ja nisam ta koja ce da turpija,macka i duvka u nokte i mase sa njima dok se osuse.
nekako mi ne ide uz karakter.
al da imam love i vremena onako za manikir svaki treci dan,racunam da duze lak ne moze da stoji,
verovatno bih jedno vreme visila po salonima,a mozda i ne bih
ne mogu da podnesem to turpijanje,ko po zivcima
 
Poslednja izmena:
....ni ja...zapravo mrzim kad me dodiruje neko koga ne poznajem pa zato ne idem u salone, cak i frizeraj odbijam...OPI je spas, moja omiljena bordo boja i milina...stoji po dve nedelje bez da mrdne...a imam srecu valjda da mi je oval prirodno postavljeni oblik pa ne berem brigu...volim kratke iskreno, nekako su mi sik i deluju kao da kazu "bas me briga"...da se spasim odma' - lepi su i duzi samo french i kockaste ne volim bas nikako, taj oblik nikada nisam nosila a jesam i crne, sive, braon, teget, boje menjam ali uvek neke tamne nijanse :lol:
 
gledam sad svoje nokte
odseceni do panja i bez laka
ne zbog higijene,ili sto me mrzi ,vec jednostavno ,ja nisam ta koja ce da turpija,macka i duvka u nokte i mase sa njima dok se osuse.
nekako mi ne ide uz karakter.
al da imam love i vremena onako za manikir svaki treci dan,racunam da duze lak ne moze da stoji,
verovatno bih jedno vreme visila po salonima,a mozda i ne bih
ne mogu da podnesem to turpijanje,ko po zivcima

.....to je zato sto ne volis, da volis ne bi ti bilo tesko.....ja sebi sama negujem nokte, i sve je zacas gotovo kad se to redovno radi,
lak na noktima se osusi kod popsis jednu cigaretu...nema sta da se mase i duva u njih....a sa osrednjim lakom namazani nokti
bez greske stoje 5-7 dana uz svakodnevno pranje sudja i kupatila....
 
....ni ja...zapravo mrzim kad me dodiruje neko koga ne poznajem pa zato ne idem u salone, cak i frizeraj odbijam...OPI je spas, moja omiljena bordo boja i milina...stoji po dve nedelje bez da mrdne...a imam srecu valjda da mi je oval prirodno postavljeni oblik pa ne berem brigu...volim kratke iskreno, nekako su mi sik i deluju kao da kazu "bas me briga"...da se spasim odma' - lepi su i duzi samo french i kockaste ne volim bas nikako, taj oblik nikada nisam nosila a jesam i crne, sive, braon, teget, boje menjam ali uvek neke tamne nijanse :lol:

OPI su super..ja imam malu kolekciju... kupila sam u IT. bilo je uz kupljena dva dobijes jos jedan... pa sam sve moje koje nosim pokupovala..i elem,dugo traju ,ja ih ponesem kod manikirke,imam poverenja u nju,ima cist i uredan salon...pazljiva je jer se jezim turpijice i uvek sve ispred mene dezinfikuje...
 
Idem na manikir svake 2-3-4 nedelje, nokti su moji, samo mi uradi trajni frenč preko...
Imam baš lepe i kvalitetne nokte...
Ne volim kad su dugi, volim kratke, kockaste, frenč uredne nokte...:manikir:
 
Pa bas i nisam sigurna da traje isto... kad koristis OPI i obican lak... Postoji razlika... Velika,kao i u ceni tako i u kvalitetu.

Opi je precenjen (slicno je i sa China glaze, Essie...) i nema velike razlike od ostalih nizebudzetnih lakova. Kad su ti ruke cesto u vodi, zemlji, testu..., spada sve. Opi mi se svidja samo zbog velikog odabira nijansi boja. Ali i to dosadi vremenom.
 
Preterana divno
Razbojnice ova sto drzi Vino je super, ova s madonom prihvatljiva al ona s prve strane bolje da ne napisem sta mislim
Meni su najsladja decja stopala, onako nevini Mali krompirici :)
Postavicu svoje sutra kad ih sredim
 

Back
Top