Zenski nokti

A zašto bi bilo ružnije od nedepiliranog muškarca? Otkuda ta potreba da se kaže fuj?
Kad sam bila dete tako su babe govorile, ali samo za žene. I tada sam se pitala otkud im ta zbrka u glavi.

- - - - - - - - - -

Inače, sama fotografija vam se ne dopada iz drugih razloga, ne bih da ulazim u detalje.

Па, имам 32 године, значи пола живота сексуалног искуства :lol: и још не видех неуредног мушкарца. Мислим да једнако обраћамо пажњу на то.
 
Па, имам 32 године, значи пола живота сексуалног искуства :lol: и још не видех неуредног мушкарца. Мислим да једнако обраћамо пажњу на то.

I gde im je tačno granica za depilaciju, ukoliko ne skidaju sve malje sa tela? Urade postepeni prelaz, 1mm, 2mm, 3mm....pa se ne primeti toliko ?:lol:
 
Razmišljam kako to ide, dete ti na početku puberteta, pojave se prve malje, i odmah se počne sa učenjem fuj, fuj, ili se možda o tome ćuti. Ili se onda priča druga priča.:think:

Kao da nije detetu dosta da se suočava sa naglim promenama na svom telu, nego odmah treba da se nabije i neki osećaj manje vrednosti, prljavosti...u vezi tog dela tela..

Duga kosa kod muškarca, negovane brade a iščupane obrve i depilirana intimna zona, ili npr. savršeno izdepilirana devojka sa dugim kandžicama, nosi u naručju psa i ljubi ga u njuškicu..ili spava sa mačkom u krevetu, sve to razumem, različiti smo, ali onda se nema prava pozivati na higijenu pri odbrani svoga stava.

Tu je nešto sasvim drugo u pitanju, moda, povodljivost, ili neka nedefinisana gadljivost. U svakom slučaju interesantno.z:lol:
 
Razmišljam kako to ide, dete ti na početku puberteta, pojave se prve malje, i odmah se počne sa učenjem fuj, fuj, ili se možda o tome ćuti. Ili se onda priča druga priča.:think:

Kao da nije detetu dosta da se suočava sa naglim promenama na svom telu, nego odmah treba da se nabije i neki osećaj manje vrednosti, prljavosti...u vezi tog dela tela..

Duga kosa kod muškarca, negovane brade a iščupane obrve i depilirana intimna zona, ili npr. savršeno izdepilirana devojka sa dugim kandžicama, nosi u naručju psa i ljubi ga u njuškicu..ili spava sa mačkom u krevetu, sve to razumem, različiti smo, ali onda se nema prava pozivati na higijenu pri odbrani svoga stava.

Tu je nešto sasvim drugo u pitanju, moda, povodljivost, ili neka nedefinisana gadljivost. U svakom slučaju interesantno.z:lol:

Ако ћеш баш онако најотвореније, мени то има везе искључиво са оралним сексом. Који волим, у оба смера. И сматрам поштовањем партнера када се тај део доведе у ред. Ето :)
 
Да објасним моје фуј, пошто видим да га нисте разумели.
Оно нема никакве везе са депилацијом или длакама као таквим, него конкретно са овим чекињама...
И овако у крупном плану заиста изглефају фуј.
И уопште не мислим да је оваквој слици место на теми о женским ноктима.
 
Да објасним моје фуј, пошто видим да га нисте разумели.
Оно нема никакве везе са депилацијом или длакама као таквим, него конкретно са овим чекињама...
И овако у крупном плану заиста изглефају фуј.
И уопште не мислим да је оваквој слици место на теми о женским ноктима.

To je onda drugo, prijavi se fotka kao neprikladna za forum i moderatori je obrišu.
 
Мени је довољно да кажем своје мишљење, видим не бришу модератори и никоме сем мене није фуј, што бих пријављивала...
 
Мени је довољно да кажем своје мишљење, видим не бришу модератори и никоме сем мене није фуј, што бих пријављивала...

Meni je bilo smešno, nisam mogla da spojim jagodinku sa tim postom, i nije mi bilo jasno šta je na to navelo. Nešto sigurno jeste.
 
Е, а мислим да је овде излетео мушки полни орган, истог трена би неко био банован, слика обрисана, па испада некако да су наше маце јавно добро и свако може да их качи где хоће.
 
Е, а мислим да је овде излетео мушки полни орган, истог трена би неко био банован, слика обрисана, па испада некако да су наше маце јавно добро и свако може да их качи где хоће.

Tu si u pravu, svojevremeno sam branila na DVVD pravo jednog forumaša da se postavi u kupaćim gaćama, kao što su uradile
i neke forumašice koje su za to pobrale pohvale, a on jadničak umalo da bude kažnjen.
 
cela filozofija oko dlakaFe ribice
dokolocina na nivou :lol:

slika je gadna jer asocira na neurednost zapustenost i bakteriolosku neispravnost...nema filozofije
idemo dalje...
hebote mi sve nateracete me da pocnem da koristim ignore listu

a dodjoh na temu da vi reknem da sam u zalosti
taman sam pustila lepe kandzeci kad pukose dva pre neki dan dok sam se borila sa opremom na sred autoputa...
kad iseces dva onda sve to onako skupa izgleda bzv, pa sledi secenje svih
i tako sad nemam kandzice, cekam da porastu :aha:
ah tragedije epskih razmera
A otkud to da je maljavost sinonim bakterioloske kontaminacije, sta bakterije ne napadaju kozu i ostale organe i tkiva, vec samo dlake... Zar moramo svi da budemo celavi kao stari Egipcani da bi tako cuvali zdravlje. Cosave mace i depilirani krkani su rez nametnutih trendova, a ne prevencije oboljenja.
 
Meni je bilo smešno, nisam mogla da spojim jagodinku sa tim postom, i nije mi bilo jasno šta je na to navelo. Nešto sigurno jeste.

Lep manikir. Mocna fotografija. Ne razumem zasto joj mesto ne bi bilo na ovoj temi, na nju me je fotka i asocirala. Pred prirodom se ne zgrozavam. Niti smatram da fotografija treba da se obrise sa teme, kad vec tolika golotinja nije cenzurisana. Na pdf Astrologija mi bar ne prave problem, a kacim aktove vec duze vreme.
 
I ja sad imam crvene nokte. Ako ne budem lenja, fotkacu ih. A osecam da cu biti lenja... :)
Ona fotkica je eroticna i ako je cici-mici po danasnjim standardima lepote poprilicno dlakava. :D
 
Kad smo vec kod dlaka, tata i ja kupujemo srafove u jednoj radnji i ja ga cekam, a nedaleko od mene stoje muskarac i zena i gledaju neke stvari i nakon nekog vremana izadju. Tek ce ti prodavac mom tati, sav odusevljen i vidi se da ne moze da se suzdrzi: „Uf, al je dobra ova! Ovakve ja volim. Mala, a brkata!“ :D
 

Back
Top