Sta...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JaH_G|rL:
Dakle pitanje je sledece,sta vam je najbitnije u muzici,osecanja,atmosfera koja ona proizvodi.. i slicno?

Shto se tice konkretno muzike najbitnije, po meni, je da izvodjac/izvodjaci u pesmu unesu maksimalno svoje emocije, zato vishe volim live verzije nekih pesama nego studijske :))
 
Eh muzika...ne možeš je rastaviti i govoriti šta je u njoj najlepše. Ako ti se nešto svidi, sviđa ti se celina (bar ja tako gledam na svoju muziku...).
Zato valjda i postoje posebne vrste kao metal, rap, pop, tehno, džez...
Malo je glupo mišljnje da ako neko voli *sve što mu se svidi*, on nema svoj stil ili dovoljno ukusa...zapravo te osobe ne osećaju okove gore navedenih žandrova... :)
 
Punk ne postoji vec vise od 20 godina, a jedini jadniji od metalaca su punkeri. :P

drunk_punk_girl:
Gwydion:
Bolje i to nego da budem ko ti tvoji kilavi pederasi i drogosi!

joGooOOD:
Gwydion:
Sta je najbolje? Izvodjacice i to narocito ako imaju silikone.

seljober
srce,da ne mislis mozda na pankere,rockere i sl? :evil: * te seka alexic i jelena karleusa(mada bi ti to i voleo)paramecijumu jedan zaostali :evil:
 
Gwydion:
Punk ne postoji vec vise od 20 godina, a jedini jadniji od metalaca su punkeri. :P

drunk_punk_girl:
Gwydion:
Bolje i to nego da budem ko ti tvoji kilavi pederasi i drogosi!

joGooOOD:
Gwydion:
Sta je najbolje? Izvodjacice i to narocito ako imaju silikone.

seljober
srce,da ne mislis mozda na pankere,rockere i sl? :evil: * te seka alexic i jelena karleusa(mada bi ti to i voleo)paramecijumu jedan zaostali :evil:
ne lupaj ako ne postoje pistolsi ne znaci da ne postoji pank........pank bendovi su stvarali pre 30godina,stvaraju danas i stvarace jos 30godina jer to nisu "ljenti hitovi"....a drugo pank ce postojati dok god ima ljudi koji kontaju tu filosofiju....pank nije samo muzika to je POKRET...(prim.prev. to nije pitanje stila,to je pitanje stava)....dosta mi je vise svadja i prepucavanja po forumima ali pank vredi braniti a ti fegetu jedan si taj koj pocinje prozivke
 
Gwydion:
Cuj, ako ti se keva krisom kaci mozda gradi i potpuno novi identitet? BTW, otkud ti znas sta ja slusam?
Moja mama nikada ne ide na net(nisam čak sigurna ni da zna da ga uključi :roll:).
a ovo za muziku, šalila sam se, stvarno neznam šta slušaš...
***
Nego kako bi bilo da otkriješ svoje godine imam neki osećaj da si klinac (nemoj da se naljutiš, samo mislim da jesi :wink:)
_________________
cmokić
 
Ako je punk neki pokret,neka organizacija sa nekim ciljem,zasto su potegli onda oruzje sa kojim ne znaju da rukuju?
Zasto je to islo kroz muziku koja je pojavom punka zaista zestoko izmanipulisana,pojednostavljena,skoro i nebitna,samo je bitno da je to punk,a to sto ne znaju da sviraju,sta je sa tim?
Kopao sam i trazio giariste koji znaju da sviraju u punk,trazio sam da vidim taj kvalitet,,,nije ga bilo nigde.
Ja ovo govorim kao profesionalni gitarista,zato smatram da su trebali svi oni da ne diraju muzicke instrumente nego da naprave..ne znam ni sam.....neku stranku,sta god.
U svakom slucaju,jeste mrtav.
R.I.P. (Rust In Pieces)
 
Moon Child:
Nije mrtav i nece biti dok postoje ljudi koji ga slusaju.
A da je ispolitizovan-jeste,izmedju ostalog.

Pa sami punkeri su ispolitizovali bezrazlozno tu muziku.I to samo da bi bili u centru paznje.
Kako Scorpions sa svojim rasistickim i istinskim politickim pesmama (China white,Wind of change,Crying days,Living for tomorrow,The riot of your time,Crossfire,Media overkill,Unholy aliance),kako oni nikada nisu bili prozivani na politicki nacin?
A oni koji ih zaista slusaju sigurno znaju koji to mocni politicari stoje uz njih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top