Dame, iskreno DO KRAJA ako moze.

Poruka
19.457
Situacija:
Same ste na npr. poslovnom putovanju u Spaniji.Hotel, niko vas ne poznaje.Sad ste u tom hotelu i nikad vise.U baru hotela upoznajete prosecnog sredovecnog muskarca-malo zadrigao, debeljuskast, ne bas puno lep, na primer Amerikanac.Pricate neobavezno o svemu.Ne zna vam ni ime ni odakle ste, na primer slazete da ste iz Bugarske.On sutra putuje u USA. Rec po rec i on vam kaze da ste privlacni i da bi vam dao
1000 evra samo za oralni sex u trajanju od 5 minuta u njegovoj sobi.
Da li bi ste pristale?
Pazite, 5 minuta, oral, 1000 evra, niko vas ne poznaje, niko nikad nece znati.
DAKLE?
 
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.
Ja mislim da moze i jedna stimulacija od 100 evra i da casti jos 100 evra za dobro odradjen posao.Mislim da bi to presudilo,cisto kao mali znak paznje.
 
drea:
NE, ali da je u suprotnom tj. lijep i zgodan, da mi se dopada uradila bih! :lol: :lol: :lol:
Mogu ja onda da malo izmenim efendijino pitanje: dakle tu ste, hotel u Španiji, i upoznajete mlađeg muškarca, mišićav preplanuo, npr Arapin. Pod uslovom da nije Libijac, slažete ga da ste iz Bugarske. Reč po reč, saznajete da mu sutradan ističe boravišna viza u EU i da mora da se vrati kući. Studira i nije uplatio neku administrativnu taksu jer nije imao pare za to. Ponudi vam oralni sex ako mu platite 1000 evra, cifra koja za vas predstavlja sitnicu, kad ste već u hotelu u Španiji. Da li bi ste pristale?
 
DisMisaL:
drea:
NE, ali da je u suprotnom tj. lijep i zgodan, da mi se dopada uradila bih! :lol: :lol: :lol:
Mogu ja onda da malo izmenim efendijino pitanje: dakle tu ste, hotel u Španiji, i upoznajete mlađeg muškarca, mišićav preplanuo, npr Arapin. Pod uslovom da nije Libijac, slažete ga da ste iz Bugarske. Reč po reč, saznajete da mu sutradan ističe boravišna viza u EU i da mora da se vrati kući. Studira i nije uplatio neku administrativnu taksu jer nije imao pare za to. Ponudi vam oralni sex ako mu platite 1000 evra, cifra koja za vas predstavlja sitnicu, kad ste već u hotelu u Španiji. Da li bi ste pristale?


E jest ti pitanje :shock: :lol: :lol:
 
e, pushila bih debelom za DZ a ovom bih dala pare bez orala. eto. hriscanstvo na delu

hm prvi deo nije hriscanstvo.
a ni drugi
e. zato ne treba ici sam nigde.

obe situacije su loshe mislim d abih ih izbegla. ali ako sam vec sama onda sam i malo ochajna pa je pitanje. ali razlog za izbegavanje mi je vishe zelja da se ne petljam u tako neshto nego kao uh moja vrednost. akoji su to ocajnici ako od mene traze to hehe
eto ne treba biti bogat i uspeshan.
 
Raselka:
Kad bi mi novac bio jedini izvor srece, svasta bi bila spremna raditi da budem srecna. Medjutim Bogu hvala pa mi razum nije pomucen, i srecnom me cini to sto mi se takva situacija uopste ne cini privlacnom!

da da iz ove perspektive medjutim znam da su se meni takve situacije nikoneceznatiosimnas cinile uvek privlacnima pa bi razum malko zakazo vrlo moguce.
 
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.

pa popushi mu ti onda.......posto ja ne bih ni u ludilu :lol:
...Luda si :) yebo te :D
:wink:
 
sta je ovo,opet neko socio-psiholosko istrazivanje na temu "u svakoj zeni cuci prostitutka" :?: :!:
naravno da ne bih,ni za milion evra! :evil:
zasto?
1.jer mi pare ne znace nista
2.jer cu i duze od 5 minuta,al' onom koga ja izaberem
3.jer u spaniji ima toliko toga da se zanimljivog vidi i uradi,a ne da se sedi u kafani sa lovarnim USA-starkeljom,tako da ne bih ni uspela da se nadjem u zadatoj situaciji! :wink:
 
peach:
sta je ovo,opet neko socio-psiholosko istrazivanje na temu "u svakoj zeni cuci prostitutka" :?: :!:
naravno da ne bih,ni za milion evra! :evil:
zasto?
1.jer mi pare ne znace nista
2.jer cu i duze od 5 minuta,al' onom koga ja izaberem
3.jer u spaniji ima toliko toga da se zanimljivog vidi i uradi,a ne da se sedi u kafani sa lovarnim USA-starkeljom,tako da ne bih ni uspela da se nadjem u zadatoj situaciji! :wink:
ni za milion! ma ne kaki molim te :wink:
 
don marconni:
peach:
sta je ovo,opet neko socio-psiholosko istrazivanje na temu "u svakoj zeni cuci prostitutka" :?: :!:
naravno da ne bih,ni za milion evra! :evil:
zasto?
1.jer mi pare ne znace nista
2.jer cu i duze od 5 minuta,al' onom koga ja izaberem
3.jer u spaniji ima toliko toga da se zanimljivog vidi i uradi,a ne da se sedi u kafani sa lovarnim USA-starkeljom,tako da ne bih ni uspela da se nadjem u zadatoj situaciji! :wink:
ni za milion! ma ne kaki molim te :wink:

Zar je moguce da postoji granica nakon koje principi popustaju? Izgleda da neki tako misle...
 
snoshaj efendija:
Situacija:
Same ste na npr. poslovnom putovanju u Spaniji.Hotel, niko vas ne poznaje.Sad ste u tom hotelu i nikad vise.U baru hotela upoznajete prosecnog sredovecnog muskarca-malo zadrigao, debeljuskast, ne bas puno lep, na primer Amerikanac.Pricate neobavezno o svemu.Ne zna vam ni ime ni odakle ste, na primer slazete da ste iz Bugarske.On sutra putuje u USA. Rec po rec i on vam kaze da ste privlacni i da bi vam dao
1000 evra samo za oralni sex u trajanju od 5 minuta u njegovoj sobi.
Da li bi ste pristale?
Pazite, 5 minuta, oral, 1000 evra, niko vas ne poznaje, niko nikad nece znati.
DAKLE?

Pa sad ... hmmm sta znaci ne bas puno lep? meni moze neko da se ucini lep a mojoj drugarici kao odvratan! sto se predloga tice- stvar prvog utiska. Ako mi se ucini simpaticnim i fizicki privlacnim pristala bih...ali ako mi se ucini ...ljigavim...ne ne ne:!:
samo bih ocekivala da mi objasni zasto oralni sex? a ne 'klasicni'? jer mi je to malo...cudno. Ne razumem zasto se odvaja oralni sex kao posebna vrsta...zar to ne bi trebalo da bude deo seksualnog odnosa :?: :roll:
 
Raselka:
don marconni:
peach:
sta je ovo,opet neko socio-psiholosko istrazivanje na temu "u svakoj zeni cuci prostitutka" :?: :!:
naravno da ne bih,ni za milion evra! :evil:
zasto?
1.jer mi pare ne znace nista
2.jer cu i duze od 5 minuta,al' onom koga ja izaberem
3.jer u spaniji ima toliko toga da se zanimljivog vidi i uradi,a ne da se sedi u kafani sa lovarnim USA-starkeljom,tako da ne bih ni uspela da se nadjem u zadatoj situaciji! :wink:
ni za milion! ma ne kaki molim te :wink:

Zar je moguce da postoji granica nakon koje principi popustaju? Izgleda da neki tako misle...
ma,marconni,ni za dva miliona! :x
 
Efendija, Efendija, Efendija... vidis kada si letos bio jezicara, pa na primer skupljas neke stvari, optuzujes nase devojke, za ovo i ono... i sta si sada napravio?

Vidis da sad ne bi ove ni za 1000-arku za pet minuta. A secas se pre kada su za manje pare, listom sve pristajale? Pa su dolazili u obzir i cilci od 7 banke, crnci kojima iz ustiju smrdi, ali ima palamar... ma sve samo daj pare!
 
ma kakvi...ne dolazi u obzir....
ali kada malo bolje razmislimmmm
sta sve moze da se sebi priusti za tu lovu...a da se,dnevnice,i tako bedne vrate kuci... :lol:
posle par duplih alkoholnih pica...
ma, moj problem je sto bi me muz pitao odakle mi lova da kupim sve one divne stvari.. :lol: :lol: :lol:
svasta sam u zivotu videla,tako da pouzdano znam da bi mnoge zene,cak i one dobrostojece,zarad nekih, samo njima znanih ,razloga odradile coveku,to zadovoljstvo. :wink:
 

Back
Top