Hitno mi je potreban neki program za izradu logoa firme...

SALE83:
Ima toga na netu ( LOL) Neci ovde da reklamiram protiv pravila je !!

Znam da je protiv pravila ali ja to ne mogu naci. A da ti to meni na mail posaljes ako imas? :D

SALE83:

Ovaj ima 25 Mb a ja nemam bas tako brzu vezu :( Trebace 2 sata... Imam getright ali sa nekih sajtova ga ne moze ucitati (download.com i sl) pa moram sa Browser-ovim "podrazumijevanim downl. menadzerom" to da obavljam ali oni ne podrzavaju nastavak download-a :x *bem ti Maxton i Explorer!
 
loop:
za aaalogo1.2 provereno nema crack.Trazim ga vec tri meseca i ni traga od njega.
Cak sam skinuo i aaalogo1.1 za njega kao ima crack ali taj crack uopste ne radi. :cry:

E stvarno sam :twisted: Pa sta da se radi...??

loop:
Program je vrh vrhova.Ponekad moze nesto da se izvuce sa screen capture ali nije to to, ipak je ovo demo verzija.

To je vidis dobra ideja :idea: . Ali da bi to bilo izvodljivo treba ubistvena graficka kartica, a ja takvu, recimo, nemam :(

Nego onaj program "Logo Design Studio" je verzija 1.4.1 a ne 1.2.8 kako je pisalo na sajtu :shock:
 
The Logo Creator v3.6

Sa ovim program mogu se napraviti stvarno ekstra logo ali nazalost ima mnogo malo templata, ali su zato odlicni.Moram da potrazim ima li na sajtu jos nekih dodatnih primera ali cisto sumnjam jer je ovo najnovija verzija.
Ovo je program za pravljenje nekih modernijih logoa sa dosta boja i sve je u 3D fazonu.Program je lak za upotrebu i ono sto mi se najvise svidja je mogucnost generisanja slogana firme.Sve u svemu solidan je to software ako imate iduju za logo samo treba da je upakujete.Mada se ovo moze odraditi odlicno i sa XARA 3D.
Ako Vam treba ideja onda ce mnogo bolje doci aaalogo.
 
loop:
e Marko, kliknes na ovaj dragoceni link pa skrolas stranicu nanize pa kliknes na dugme free pa opet skrolas nanize pa sacekas 46 sekundi da se otvori link na koji kliknes i onda pocinje download.

Evo, vidim da radi sa Explorerom :P KO KAZE DA JE EXPLORER S*ANJE :?: 8) Nego LOOP treba li crack ili serial za ovo?? Posto jos nisam skinuo program, i koliko vidim... trajace... :evil:
 

Back
Top