Izmedju...

nestolepo

Početnik
Poruka
45
Zanima me vase iskreno misljenje,da li bi ste se radije opredelili za devojku koja je zgodna,nije lepotica,sasvim prosecna ali zato extra talentovana za sex i perverzna,vatrena i nezasita ili za devojku koja izgleda super,savrsenstvo bez mane medjutim neiskusna je i relativno konzervativna u sexu?
 
nestolepo:
Zanima me vase iskreno misljenje,da li bi ste se radije opredelili za devojku koja je zgodna,nije lepotica,sasvim prosecna ali zato extra talentovana za sex i perverzna,vatrena i nezasita ili za devojku koja izgleda super,savrsenstvo bez mane medjutim neiskusna je i relativno konzervativna u sexu?

Ja sam sklon prevari i to debelo, tako da bih se opredelio za neku zlatnu sredinu izmedju dva primera koja si navela a za sve sto mi fali, krpio bih se sa strane.
 
a gde je tu dusevna lepota ili to uopste nije bitno? a karakter? ni to,jel? pa dobro, ima vas ( a i nas ) raznih... izvini, nisam odgovorila na temu,u svakom slucaju nisam mogla da se suzdrzim a da ne kazem ovo gore...
 
n_i_c_k_y:
a gde je tu dusevna lepota ili to uopste nije bitno? a karakter? ni to,jel? pa dobro, ima vas ( a i nas ) raznih... izvini, nisam odgovorila na temu,u svakom slucaju nisam mogla da se suzdrzim a da ne kazem ovo gore...
Ma u pravu si bre skroz. Sve zavisi sa kojom se psihicki bolje kontam. Ne bih mogao na osnovu samo ove podele da odaberem, jer se tu gledaju i mnoge druge stvari.
 
ma ovo sto sam nabrojala su samo neke od stvari koje trebaju biti bitne. takodje, mislim da devojka treba da bude pametna, nacitana ... aj sad, ne moze ni to svaka, sve zavisi koliko je muskarac zahtevan.
 
nestolepo:
Zanima me vase iskreno misljenje,da li bi ste se radije opredelili za devojku koja je zgodna,nije lepotica,sasvim prosecna ali zato extra talentovana za sex i perverzna,vatrena i nezasita ili za devojku koja izgleda super,savrsenstvo bez mane medjutim neiskusna je i relativno konzervativna u sexu?
Dvojka bez razmisljanja.Iskustvo se dobije,a konzervativnost... i to se da srediti :wink:
 
nestolepo:
Zanima me vase iskreno misljenje,da li bi ste se radije opredelili za devojku koja je zgodna,nije lepotica,sasvim prosecna ali zato extra talentovana za sex i perverzna,vatrena i nezasita ili za devojku koja izgleda super,savrsenstvo bez mane medjutim neiskusna je i relativno konzervativna u sexu?
Pa,verovatno da bih bio sa ovom prvom,ali bi ovu drugu kresnuo,samo da se pohvalim da sam je kresnuo. :D Generalno prva je bolja varijanta,ako izuzmemo da je sredina zlatna.
 
PLESsitnihDEMONA:
nestolepo:
Zanima me vase iskreno misljenje,da li bi ste se radije opredelili za devojku koja je zgodna,nije lepotica,sasvim prosecna ali zato extra talentovana za sex i perverzna,vatrena i nezasita ili za devojku koja izgleda super,savrsenstvo bez mane medjutim neiskusna je i relativno konzervativna u sexu?
Pa,verovatno da bih bio sa ovom prvom,ali bi ovu drugu kresnuo,samo da se pohvalim da sam je kresnuo. :D Generalno prva je bolja varijanta,ako izuzmemo da je sredina zlatna.
slazem se, ukoliko lepu i konzervativnu ne bih malo pokvario.... :P :wink:
 
o,bas me cudi kako neko od vas muskih nije dao svojoj pokvarenoj masti na volju da prokomentarise da bi mu devojka br 1. bila ljubavnica,a onu broj 2. bi ozenio! :shock:
 
pa ukolko sam u potrazi za zenom od koje ocekujem miran zivot, troje dece, brak, i 10-15 klograma viska sigurno onu lepu i konzervativnu.
a ukoliko pak trazim ljubavnicu, tj. ako sam se zesce smorio sa lepoticom, verovatno ovu prvu zbog koje bi placao dozivotnu alimentaciju ovoj drugoj! :D
 
hanibal77:
ali zeznuo si se!ova lepa i konzervativna mnogo voli da trosi,lenja je,glupa,laze i nece da kuva!
pa tesko s obzirom da je predstavljena kao neiskusna i konzervativna!?
cini mi se da bih je kao takvu lakse privoleo na kuvanje i stednju nego onu perverznu i nezasitu! :wink:
ps: a sto se tice lazi, cini mi se da smo to vec apsolvirali na drugoj temi!
 
don marconni:
hanibal77:
ali zeznuo si se!ova lepa i konzervativna mnogo voli da trosi,lenja je,glupa,laze i nece da kuva!
pa tesko s obzirom da je predstavljena kao neiskusna i konzervativna!?
cini mi se da bih je kao takvu lakse privoleo na kuvanje i stednju nego onu perverznu i nezasitu! :wink:
ps: a sto se tice lazi, cini mi se da smo to vec apsolvirali na drugoj temi!
siguran si da patrijarhalnost u sexu povlaci sve super karakterne osobine?znas ti koliko ja strina imam koje su super patrijarhalne ali zato lenjivice i jezicare.i varaju muzeve.al samo u misionarskoj pozi.pre nego sto sam se udala s muzem-5 puta dnevno sex ali samo da znas kako kuvam!!!
 

Back
Top