Gledali... Obrazložili... Ocenili... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
Svi gledamo filmove, pa hajde kad ih odgledamo da ih zabelezimo ovde i damo im ocenu, cisto da mozemo da imamo uvid koji film koliko vredi i da li je vredan gledanja! Ko zeli nek komentarise vise! :)

Ocene od 1-5:

5- film vas je odusevio :D
4-dobar, obavezno pogledati :wink:
3-zabavan, interesantan, ok u krajnjoj liniji :)
2-gledati samo u slucaju teske dosade :(
1-katastrofa :evil:
 
5-On Any Given Sunday
film o NFL klubu Ajkule koji stalno pokusava da predje neku magicnu crtu i izadje iz gomile ;losih; klubova. Vodi ih Al Pacino kao trener (Tony D'Amato)
Kameron Dijaz je vlasnica timA (Christina Pagniacci).
Puno problematicnih igraca....

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
(Tony D'Amato)
 
Ajd da se orijentisem samo na neke od boljih filmova, recimo:

Identity - 5
Hero (Ying xiong) - 5
Dezurni krivci - 5
The clockwork orange - 5- (zbog rezije, neke druge stvari su manje-vise)
The name of the rose - 4+
A tale of two sisters (Hongryeon janghwa) - 5-
Eternal sunshine of the spotless mind - 4
Trainspotting - 5
LOTR I - 5
LOTR II - 4
LOTR III - 4
The pianist - 5
Kill Bill vol. 1 - 4+
Kill Bill vol. 2 - 4
American beauty - 5
 
gledala sam sinoc "5 jours pour mourir" sto bih ja prevela kao "5 dana do smrti"ali ne znam kako su preveli u srbiji.taman se ja odusevila idejom kao lik dobio podatke o svojoj skorijoj smrti i radi sve da bi je izbegao ali ne ide kad od pola filma pocnu da serru svi se hvataju za oruzje svi osumnjiceni neki ucenik ludi fizicar na kraju i inspektor odlepi .i razocaram se.bezveze.ali pocetna ideja nije losa samo su je lose razvili
 
Sinoc u 9pm na BK gledala sam film koji je jedan od najboljih koje sam ikada gledala na TV-u!!! Zove se KALIFORNIJA, triler/crimi/malo jezivo i igraju Bred Pit i Dejvid Duhovni kad 2 glavna (i jedina) muska lika. Za njihove devojke ne znam.Ko hoce da vidi nek ode na http://www.imdb.com/title/tt0107302/ pa sazna vise i o glumcima i o filmu. Definitvno nije za one sa slabim stomakom,gadnjive na krv,ubistva,krvave scene...Jeste da je film bas nasilan ali prica mu je fantasticna!
Brian (Duhovni) i njegova devojka Carrie zele da odu u Kaliforniju,jer je Brian neki pisac sa zeljom da napise knjigu o najvecim serijski ubicama i ubistvima. A Carrie je fotograf,pa ona svuda ide za njim da slika. Odlucili su se da krenu kolima do Kalifornije, i pustili oglas da im se jos nekk0 pridruzi jer je skupo da idu sami. Na ponudu se javljaju Early (Pitt) i njegova devojka Adele. Carrie u pocetku vidi da je Early jako cudan, a njegova devojka je prava naivna devojcica,od koje posle sazna da je on tuce ali 'samo kad zasluzi'. Brian i Carrie bivaju uvuceni u gomilu Early-ovih ubistava. Na kraju Brajan ubila Erla i on i njegova devojka odlaze ipak u Kaliforniju,on se kaje i pita zasto je Erl postao ubica. Kad on i njegova devojka odu negde na rucak zadnje scene prikazuju veliki sto u sobi prekriven gomilom slika kako su se oni slikali na putu. I pali se diktafon (Brajanov) i ova mala Adele kaza kako zna da ne sme da dira diktafon,ali zeli da se Brajanu i Keri zahvali sto su ih poveli na put i moli ih da ih ne zaborave kad dodju u Cal. jer su oni jedini prijatelji koje imaju. WOW...
 
Sinoc u 9pm na BK gledala sam film koji je jedan od najboljih koje sam ikada gledala na TV-u!!! Zove se KALIFORNIJA, triler/crimi/malo jezivo i igraju Bred Pit i Dejvid Duhovni kad 2 glavna (i jedina) muska lika. Za njihove devojke ne znam.Ko hoce da vidi nek ode na http://www.imdb.com/title/tt0107302/ pa sazna vise i o glumcima i o filmu. Definitvno nije za one sa slabim stomakom,gadnjive na krv,ubistva,krvave scene...Jeste da je film bas nasilan ali prica mu je fantasticna!
Brian (Duhovni) i njegova devojka Carrie zele da odu u Kaliforniju,jer je Brian neki pisac sa zeljom da napise knjigu o najvecim serijski ubicama i ubistvima. A Carrie je fotograf,pa ona svuda ide za njim da slika. Odlucili su se da krenu kolima do Kalifornije, i pustili oglas da im se jos nekk0 pridruzi jer je skupo da idu sami. Na ponudu se javljaju Early (Pitt) i njegova devojka Adele. Carrie u pocetku vidi da je Early jako cudan, a njegova devojka je prava naivna devojcica,od koje posle sazna da je on tuce ali 'samo kad zasluzi'. Brian i Carrie bivaju uvuceni u gomilu Early-ovih ubistava. Na kraju Brajan ubila Erla i on i njegova devojka odlaze ipak u Kaliforniju,on se kaje i pita zasto je Erl postao ubica. Kad on i njegova devojka odu negde na rucak zadnje scene prikazuju veliki sto u sobi prekriven gomilom slika kako su se oni slikali na putu. I pali se diktafon (Brajanov) i ova mala Adele kaza kako zna da ne sme da dira diktafon,ali zeli da se Brajanu i Keri zahvali sto su ih poveli na put i moli ih da ih ne zaborave kad dodju u Cal. jer su oni jedini prijatelji koje imaju. WOW...
 
Poslednje sto sam gledao je Catch me if you can, i verujem da svi znaju sta se desava u filmu..
A poslednji ok film koji sam gledao je Twisted ili kao sto su nasi preveli Ne verujem da si to ti..
Igra Ashley Judd, Samuel L.Jackson i Andy Garcia.
Inace ona je policajac i dobila je unapredjenje posle hapsenja nekog lika i premestena je u u Odeljenje za ubistva..tu sve pocinje,pa pogledajte! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top