politika hahhahahah

Yebi ga politika ima veoma velikog uticaja na to , pa moramo.Ja mislim da je najveci san svih politicara da se samo oni bave politikom, i da niko sem njih ne obraca paznju.Uh, to bi bio raj za njih.

I ovo je stvarno yebeno demagoska izjava.Naravno da sam protiv ratova , ali politika nam nazalost sve odredjuje.
 
SVI treba da se bave politikom, da izlaze na izbore, da imaju svoj politicki stav...

vise cu da postujem nekog zagrizenog radikala nego lika koji kaze: "mrzi me da idem na izbore, ima Baywatch na TVu/pada kisa/oprao-la sam kosu/jedan glas nista ne menja..."
a posle se zali kako nista ne valja, ovaj krade-onaj laze...itd.
 
00 Chief Parish:
U principu se slazem , mada mislim da je izlazenje na izbore samo prvi stepen.Treba svi da uzmu aktivno ucesce u politici ,ipak to je za njihovo dobro.

Pricam ja sa jednim starim cikom ovde na Vracaru - stara ********* - i pitam ga: Dobro, recite mi zasto toliko mrzite kralja i kraljevinu kao uredjenje. A on ce meni: Slusaj, kada sam ja bio mali za vreme kraljevine, tamo na cosku bila je jedna bakalnica, a moji su bili siromasni, i dobijem ja jedan dinar i odem da kupim bombona, i kazem mu: dajte mi za jedan dinar MESANIH BOMBONA. A on, djubre, IZVADI JEDNU BOMBONU I KAZE MI: EVO TI PA MESAJ SAM!

E, TAKVI SU VAM I DANASNJI "DEMOKRATSKI" IZBORI - AKO SE ZEZNES PA IZADJES I KAO BIRAS - UVEK CES DA IZABERES JEDNO TE ISTO! OBICNA FARSA !
 
sorry27rx.jpg
 

Back
Top