Pomoc oko kupovine DVD - a
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Pomoc oko kupovine DVD - a

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Pomoc oko kupovine DVD - a

Treba da kupim DVD, medjutim tamo gde kupujem imaju samo dva modela i to LG DVD GDR8161 i ASUS DVD 16X. Cena im je priblizno ista oko 2200,00 tako da to nije bitno, vec me interesuje koji je bolji u prakticnoj primeni. UNAPRED HVALA

Aktivan član dr_Bora (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Svakako Asus...sasvim solidan uređaj.

Početnik demion (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sa ASUS-ovim rezacima nema bas dobra iskustva bar kad su obicni rezaci u pitanju,a sto se tice LG-a u firmi imam bar sto komada i ni jedan nije zezao.A sta mislis o pioneer :wink:

Zainteresovan član Dr,Grozozo (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

definitivno asus
    LG ti je nista drugo nego
    trecerazredno djubre

Ćale
    Guest

Podrazumevano

Od dva loša izaberi ono manje...Asus.
    Pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ja ASUS-a koristim vec godinu i kusur meseci nisam imao nikakvih problema a prilicno sam ga mucio mada bi sada ipak uzeo NEC-a ili PIONIRA.

Ćale
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio D.B.
    Ja ASUS-a koristim vec godinu i kusur meseci nisam imao nikakvih problema a prilicno sam ga mucio mada bi sada ipak uzeo NEC-a ili PIONIRA.
    Asus koji imaš verovatno i nije ništa drugo nego prepakovani Pioneer,pa zato i nemaš problema sa njim.
    U tome i jeste problem,kupovinom Asusovog DVD-ja nikad nisi siguran šta u stvari kupuješ.Neki modeli su im prepakovani Pioneeri,dok je već za sledeću seriju iskorišćena ko zna čija tehnologija.Znači da bi kupio kvalitetan ASUS-ov DVD moraš da imaš više sreće nego pameti.
    Dok,kod renomiranih proizvodjača optike nema tolikih varijacija u kvalitetu i kupac je prilično siguran da kupuje pravu stvar.
    Sličan(ako ne i gori)slučaj je sa LG-jem.Opšte je poznat slučaj zamene tehnologija sa TEAC-om u jednoj seriji CD-rezača,kada je TEAC poprilično narušio veliki ugled koji je imao kod kupaca koristeći LG-jevu inferiorniju tehnologiju.
    LG je naravno profitirao a i veliki broj srećnih kupaca koji je dobio kompletan(odličan)TEAC-ov rezač pod LG etiketom za sitne pare(ja sam jedan od tih).
    Ali to je ipak bio izuzetak a ne pravilo,pa s'obzirom da to znam nemam nameru da tvrdim kako LG pravi kvalitetne rezače.
    U svakom slučaju manje rizikuješ kupovinom ASUS-a.
    Pozdrav

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Alo bre!!! Pa u Beogradu ima hiljadu registrovanih dilera i ti si se zalepio bas za tog (da li je iz tvoje zgrade ili sta???).
    Mrdni malo pa kupi nesto kvalitetno.

P.S. sada sam se iznervirao!!!

"Glupost je neunistiva"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio father
    Citat Original postavio D.B.
    Asus koji imaš verovatno i nije ništa drugo nego prepakovani Pioneer,pa zato i nemaš problema sa njim.
    U tome i jeste problem,kupovinom Asusovog DVD-ja nikad nisi siguran šta u stvari kupuješ.Neki modeli su im prepakovani Pioneeri,dok je već za sledeću seriju iskorišćena ko zna čija tehnologija.Znači da bi kupio kvalitetan ASUS-ov DVD moraš da imaš više sreće nego pameti.
    Dok,kod renomiranih proizvodjača optike nema tolikih varijacija u kvalitetu i kupac je prilično siguran da kupuje pravu stvar.
    Sličan(ako ne i gori)slučaj je sa LG-jem.Opšte je poznat slučaj zamene tehnologija sa TEAC-om u jednoj seriji CD-rezača,kada je TEAC poprilično narušio veliki ugled koji je imao kod kupaca koristeći LG-jevu inferiorniju tehnologiju.
    LG je naravno profitirao a i veliki broj srećnih kupaca koji je dobio kompletan(odličan)TEAC-ov rezač pod LG etiketom za sitne pare(ja sam jedan od tih).
    Ali to je ipak bio izuzetak a ne pravilo,pa s'obzirom da to znam nemam nameru da tvrdim kako LG pravi kvalitetne rezače.
    U svakom slučaju manje rizikuješ kupovinom ASUS-a.
    Pozdrav
    Zakljuichak je Pioneer naravno! 8)

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio sonne
    Alo bre!!! Pa u Beogradu ima hiljadu registrovanih dilera i ti si se zalepio bas za tog (da li je iz tvoje zgrade ili sta???).

"Glupost je neunistiva"
    Jedini i osnovni razlog je taj sto sam tamo kupovao jos nekog hardware-a pa sam hteo sve na gomilu. Medjutim odustao sam od DVD-a jer kada sem kupovao imali su samo LG nestao im ASUS, dobice u toku ove nedelje a nisam mogao da cekam - uzecu ga negde drugde.

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio cau-cau
    Citat Original postavio sonne

"Glupost je neunistiva"
    Jedini i osnovni razlog je taj sto sam tamo kupovao jos nekog hardware-a pa sam hteo sve na gomilu. Medjutim odustao sam od DVD-a jer kada sem kupovao imali su samo LG nestao im ASUS, dobice u toku ove nedelje a nisam mogao da cekam - uzecu ga negde drugde.
    ma slusaj bre, nemas nikakvu obavezu da se pravdas zasto kupujes tamo gde kupujes.ti si postavio pitanje, a na nama je da pomognemo.A ti sonne, ako bas propagiras ideju da je glupost neunistiva, nemoj je i pokazivati.Nemas prava da maltretiras nikoga zbog njegovog izbora.

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

@mshone

He he, ja ne vidim da sam nekoga maltretirao, a ako se njegov izbor svodi na dobavljaca a ne na komponente onda stvarno mialim da je glup (sto na srecu decko iz svog komentara nije potvrdio)
    A tebi ako smetaju moji postovi i komentari nemoj ni da ih citas ionako nisam hteo tebi da pomognem nego cau-cau-u i koliko vidim pomogao sam mu cim nije kupio LG ili ASUS .
    A ti sledeci put kada budes hteo da ispadnes pametan postuj nesto pametno ili komentarisi nekog drugog
    (a ja cu sa svojim znanjem da propagiram sta ja hocu ako ti se ne svidja tuzi me moderatorima)
    Poz.

Slične teme

1. pomoc oko kupovine...
    Autor koca chemist u forumu Hardver
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 26.10.2008., 07:16
  2. pomoc oko kupovine
    Autor nestl u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.07.2008., 09:51
  3. POMOC OKO KUPOVINE
    Autor Lord Of Midnight u forumu Mobilna telefonija