SPANSKI - ENGLESKI?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: SPANSKI - ENGLESKI?

hardly
    Guest

Podrazumevano SPANSKI - ENGLESKI?

da li je bolje upisati engleski a drugi da bude spanski ili obrnuto...help! gde su bolje grupe,gde se bolje radi i naravno koji je zanimljiviji?...s obzirom da nisam ucila spanski a mnogo mi se dopada ...nekako me vise privlaci spanski..ali me zanimaju misljenja onih koji su vec na faksu....cmokic

i kad smo vec tu...ima li tamo neceg normalnog sa "tri noge" ili je sve....pa da se ne vredjamo..kako kazu.....

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: SPANSKI - ENGLESKI?

Citat Original postavio hardly
    da li je bolje upisati engleski a drugi da bude spanski ili obrnuto...help! gde su bolje grupe,gde se bolje radi i naravno koji je zanimljiviji?...s obzirom da nisam ucila spanski a mnogo mi se dopada ...nekako me vise privlaci spanski..ali me zanimaju misljenja onih koji su vec na faksu....cmokic

i kad smo vec tu...ima li tamo neceg normalnog sa "tri noge" ili je sve....pa da se ne vredjamo..kako kazu.....
    Ukratko-upisi engleski,a spanski uzmi ili za izborni ili, jos bolje, uci ga na kursu. Muskarci na Filoloskom? Pa, cinjenica je da ih je u proseku 5%. Mislim da sam time odgovorila na tvoje pitanje...

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ima nas 8) ali malo pogotovo pravih :wink:

Guest

Citat Original postavio Kibir
    Ima nas 8) ali malo pogotovo pravih :wink:
    dobro, dobro...bitno je da si ti osvetlio svoj ugled....salim se. Pa "izuzetak" sta ti mislis sta je bolje...uzmi u obzir da je kod nas zanimanje za spansim poraslo u odnosu na prethodne godine...

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam na Orijentalistici, pa situaciju sa engleskim i španskim znam samo iz priča sa faxa. Da sam na mestu devojke koja se dvoumi španski ili engleski izabrao bi engleski. Jeste da je za engleski velika ponuda ali je i potražnja velika, veća nego za španski. Španski bih uzeo pod B.

Čini mi se da je poslednjih godina baš teško upisati španski, možda i najteže od svih jezika.

Momaka ima malo, jedan deo njih su malo feminizirani ali su oni većinom dobri i odani drugovi naročito devojkama.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Engleski pod 1 definitivno. Cujem da spanci tesko nalaze posao. Uzmi ga kao drugi jezik.
    Sto se momaka tice... bah.... videh skoro nekoliko, nisu losi, cini mi se sa italijanskog Ostali... FANTASTICNI za druzenje.

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio schatje
    Ostali... FANTASTICNI za druzenje.
    Koleginice, tebi veliki pozdrav! :wink:

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Citat Original postavio nsbee
    Citat Original postavio schatje
    Ostali... FANTASTICNI za druzenje.
    Koleginice, tebi veliki pozdrav! :wink:

Oooo, koleZinice
    Nije me bilo, spremala sam ispit ... Kako si ti? Uci li se u NS?

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bitno je sta volis

Ja sam na grupi za spanski jezik i knjizevnost, i moj ti je savet da upises onaj jezik koji vise volis. Spanski jezik je mnogo lep i atraktivan, ali isto moras znati da se na katedri dosta proucava i spanska knjizevnost, koja je dosta obimna. Posao jeste tesko naci, ali nije to samo sa spanskim, nego i sa ostalim jezicima. A ako si fleksibilna i komunikativna, onda izaberi ono sto vise volis.
    A sto se tice muskaraca, oni su manjina, tako da ih neces ni primecivati.
    Marija

Ana Maria
    Guest

Podrazumevano

Definitivno je najzanimljivije na italijanskom,i sto se tice devojaka i frajera...

Slične teme

1. engleski ili španski koji preferirate
    Autor jasminaaaa u forumu Jezik
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.11.2006., 18:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •