Problem sa kasperskim

Bule_busko

Aktivan član
Poruka
1.785
Uninstalirao sam kaspersky jos pre par meseci, ali nece da se skloni iz add remove-a. Probao sam rucno da obrisem, ali nema nigde njegovih fajlova. Sad kad sam hteo da intaliram ponovo nece da ga instalira i pise:"you have another edition of the kaspersky...."
Ako neko zna resenje problema nek napise...
 
ako nece ,onda lepo instaliraj program add remove plus 2004(kratak program)on ga brise bez pogovora pa obrisi reg.bazu pa onda probaj !!!mada ja koristim kaV 5.0 i on ima bazu koju ne vidis osim ako ne podesis da ti prikazuje skrivene foldere pa u dokum. i setin. pa nadji vec i obrisi....
 
kolik:
ako nece ,onda lepo instaliraj program add remove plus 2004(kratak program)on ga brise bez pogovora pa obrisi reg.bazu pa onda probaj !!!mada ja koristim kaV 5.0 i on ima bazu koju ne vidis osim ako ne podesis da ti prikazuje skrivene foldere pa u dokum. i setin. pa nadji vec i obrisi....

Gde mogu da nadjem ovaj program (add remover plus 2004).
 
Agent Orange:
cau-cau:
Gde mogu da nadjem ovaj program (add remover plus 2004).
Zar je zaista tolika mudrost potraziti malo?
Nista licno prema tebi, zaista, ali mi nikad nece biti jasno zasto ljudi ne potraze sami nesto sto im treba...Kao da je to tolika mudrost...

Evo ti to sto trazis ovde

Nije nikakva mudrost vec ako ga je neko skinuo moze valjda da kaze gde.Inace skinuo sam ga sa www.tucows.com STVARNO? :)
Jel je bilo toliko bolno da se ovo napise :?:
 

Back
Top