DA LI STE NEVINOST IZGUBILI KAKO STE ZAMIŠLJALI?!

Jaka stvar, nevinost. To je samo zenama bitno da bude ne znam kakav performans, dekor i tako to.Ali obicno im bude prc i dovidjenja.Pa posle kenjaju da je doticni bio skot i tako to.I nije mi jasno zasto uopste svoju nevinost tako cene kad se najveci broj njih pre tog 'zvanicnog' gubljenja nevinosti klao u bulju, drkao, pusio, stavljao medju sise i ostalo.A posle-ja nevina pa eto-budi nezan.Znam ja nevinasca raznorazna.Te zenske price o nevinosti su zaista pocele da budu bljak.
A muskarcima, ono- ako bude i kad bude.I kako bude.
 
snoshaj efendija:
Jaka stvar, nevinost. To je samo zenama bitno da bude ne znam kakav performans, dekor i tako to.Ali obicno im bude prc i dovidjenja.Pa posle kenjaju da je doticni bio skot i tako to.I nije mi jasno zasto uopste svoju nevinost tako cene kad se najveci broj njih pre tog 'zvanicnog' gubljenja nevinosti klao u bulju, drkao, pusio, stavljao medju sise i ostalo.A posle-ja nevina pa eto-budi nezan.Znam ja nevinasca raznorazna.Te zenske price o nevinosti su zaista pocele da budu bljak.
A muskarcima, ono- ako bude i kad bude.I kako bude.
Ti sve znas ovde,a?,ocajno prolazis u rl or what???
 
ZMAJOLA:
snoshaj efendija:
Jaka stvar, nevinost. To je samo zenama bitno da bude ne znam kakav performans, dekor i tako to.Ali obicno im bude prc i dovidjenja.Pa posle kenjaju da je doticni bio skot i tako to.I nije mi jasno zasto uopste svoju nevinost tako cene kad se najveci broj njih pre tog 'zvanicnog' gubljenja nevinosti klao u bulju, drkao, pusio, stavljao medju sise i ostalo.A posle-ja nevina pa eto-budi nezan.Znam ja nevinasca raznorazna.Te zenske price o nevinosti su zaista pocele da budu bljak.
A muskarcima, ono- ako bude i kad bude.I kako bude.
Ti sve znas ovde,a?,ocajno prolazis u rl or what???

Tacno.Vidis kako si osetila pravi kvalitet.Pazi, Snoshaj efendija nije MIT, nije LEGENDA to je BRAND foruma. :wink:
 
krvolok:
peach:
da,bilo bas onako kako sam zamisljala.skroz ok. 8) al' nikad nisam sanjala da bude na romanticnom mestu. :? in fact,sta podrazumeva "romanticno" mesto?! :shock:

Pa, na primer : držeći se za lijanu, dok obližnji Krakatau bljuje lavu, u tenku, na fudbalskoj utakmici, i sl. !!!
hm...pa,nije mi 1.tip bas bio tarzan :lol:
ej,krvavi,sva sreca pa ja nisam romanticna k'o ti :wink:
 
Shta ja znam. Mozhda nisam u pravu, ali mislim da za zhene prvi put fizichki i nije bash neshto, shto zbog straha, shto zbog razumljivih tehnichkih poteshkotja. Mozhda im je zato i bitno da prvi put mushkarac bude nezhan. Shto se mog mushkog iskustva tiche, ja sam imao efekat sa zadrshkom. Onda kada se deshavalo mislio sam da sve radim kako treba... Sada kada se osvrnem, sve mi izgleda pomalo smeshno... Mada, ushitjenje koje osetjash prvi put je neponovljiv osetjaj, mozhda i bolji nego fizichki dozhivljaj.
 
:lol: :lol: :lol:
kad se samo setim....
bilo je bas onako kako sam planirala! Strasno, ja sam odlucila, isplanirala mesto (uh, tu sam se malo zeznula) i vreme, i narafno tako se i desilo. Jbg, ja retko stvari prepustam slucaju. Mada sam se kod mesta zeznula, jes bilo to kampovanje na jednosm prelepom jezeru, ihhhh romanticno, ali sam previdela komarce , koji su se uvece pojavili u nenormalnom broju i izjeli me...
 
Kada se setim prvog puta onda obicno posle toga kazem:" hahahahahhahahahahaahhahah u jbote kolko si glup bio" al dobro sve se da ispraviti zar ne?:D
Kod mene su i prvi poljubac i prvi put bili za neku zescu tragikomediju, nazalost.Ustvari tada mi je u glavi samo bilo i samo sam razmisljao o tome kako sutra ujutru kada se probudim necu vise biti nevin definitivno je to bila greska, nisam znao da se prepustim trenutku. :oops:
 
Ice_Georgius:
Kada se setim prvog puta onda obicno posle toga kazem:" hahahahahhahahahahaahhahah u jbote kolko si glup bio" al dobro sve se da ispraviti zar ne?:D
Kod mene su i prvi poljubac i prvi put bili za neku zescu tragikomediju, nazalost.Ustvari tada mi je u glavi samo bilo i samo sam razmisljao o tome kako sutra ujutru kada se probudim necu vise biti nevin definitivno je to bila greska, nisam znao da se prepustim trenutku. :oops:
Dok mi se "to" nije desili mislio sam neka mi se samo to gogodi pa posle moze i potop da bude! :D
 
Prvi put mi je bio "blaga" katastrofa... Bio sam nervozan, nespreman, nesiguran, pa cak i uplasen u nekoj meri, ali nikako nije bilo onako kako sam zamisljao da ce biti... :lol: Bilo je to na najvisoj javnoj terasi neke Bg zgrade i nikako nisam mogao da se opustim i ne mislim ne to da ce neko svakog trenutka naici... Uzas! :lol: Uz svu tu paniku do prave stvari nije ni doslo, tako da mi ta noc ostaje kao nezaboravno tragikomicna avantura koje cu se secati kao ne tako ponosno iskustvo... :lol:

Sanjao sam o romanticnoj sobi obasjanoj prigusenim svetlom sveca, u kupatilu napunjena kada primamljujucom toplom kupkom i neznim, opojnim mirisom koji struji ka krevetu prekrivenom prelepim ruzinim laticama dok se cuje neka tiha, lagana muzika i u svom tom zanosu koji me obuhvatio kao plima u sobi vise nisam sam... Zatim usledi par koraka ka vratima sobe, nezan dodir, zagrljaj, strastven poljubac... Ono malo odece pada na pod i sve postaje beskrajno i vecno u svakom trenutku, obavijeni velom pozude, privijeni i prepusteni osecanjima da nas vode do ispunjenja svih fantazija i neizmernom uzivanju u uzavreloj strasti...aahhh...
:oops: :oops: :oops:

Ali stvarnost mi je donela otvorenu, javnu terasu, nesigurnost i neuspeh... Jedno su mastanja, zelje i snovi, a sasvim nesto drugo realnost koju nam zivot donosi... :roll:
 

Back
Top