Kada otvoriti srce...

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Pisem ovo u stanju jake emotivne rastrojenosti...slusam Unforgiven II, i nesto razmisljam...ovako, nedelju dana sam sa jednom devojkom, i ono sto mi se nikada nije desilo, ne mogu da se odvojim od nje, ne mogu da prestanem da razmisljam o njoj, ne znam sta se desava, sanjam je nocu...pitanje je...kada prvi put reci "volim te" a da to ima smisla? da li je moguce da ja nju volim posle nedelju dana?
 
iskreno ja mislim da je nemoguce da nekog volis posle samo nedelju dana. mozda ti se mnogo svidja i zaljubljen si ali da je volis... nemoj da me shvatis pogresno ali po meni je suvise rano za volim te. naravno to zavisi i od devojke, od toga kakav ona stav ima o govorenju tih reci. ja licno ne volim kada mi neko posle nedelju ili mesec dana kaze volim te jer mi nekako nije iskreno. bolje joj reci nesto na foru obozavam te ili mnogo mi se svidjas a ne volim te. necu da te obeshrabrim ali to je moj stav o tome.
 
Ume to da bude gadno zayebana stvar, narocito ako se ispostavi da njoj nije ni na kraj pameti da ti uzvrati istom merom. Veruj mi, ja sam dva puta vec to preziveo, treci put verovatno necu... zato budi pametan i ne slusaj samo srce. Kolko god to mnogima ovde glupo zvucalo.
 
Slobodno se otvori.
Ako joj se ne svidjas dovoljno da ti uzvrati:
ili nije spremna,
ili joj se ne svidjas,
ili ces tek da joj se svidis,
pa prema tome mozes da se orjentises. :wink:

Ali kad bude videla da ti se svidja toliko, onda ces joj izgledati kao jos bolja prilika. 8)
 
dkole:
Pisem ovo u stanju jake emotivne rastrojenosti...slusam Unforgiven II, i nesto razmisljam...ovako, nedelju dana sam sa jednom devojkom, i ono sto mi se nikada nije desilo, ne mogu da se odvojim od nje, ne mogu da prestanem da razmisljam o njoj, ne znam sta se desava, sanjam je nocu...pitanje je...kada prvi put reci "volim te" a da to ima smisla? da li je moguce da ja nju volim posle nedelju dana?
Reci cu samo najebao si... Posto se i meni to desilo a devojka me totalno iskulirala pa sam hteo da poludim.Ali moj ti je predlog da joj sve kazes u lice pa sta bude bice.Ako ce da te sutne bolje da uradi tad nego posle kad budes zapao u jos vece emocionalno rastrojstvo.Poslusaj ti mene :wink:
 
Znaci zakljucak je da imas dve opcije:
1-Da budes razuman i da cutis jos neko vreme,jer moze da se desi da nece da ti uzvrati.
2-Da se rukovodis za osecajima i da kazes pa sta bude...Ako ona ne oseca isto prema tebi...Onda ces da budes sjeban neko vreme verovatno,a ako i ona tebi kaze da te voli-onda super.

Ja bih izabrala opciju 2.Rizikuj pa mozda i dobijes nesto...
 
Moon Child:
Znaci zakljucak je da imas dve opcije:
1-Da budes razuman i da cutis jos neko vreme,jer moze da se desi da nece da ti uzvrati.
2-Da se rukovodis za osecajima i da kazes pa sta bude...Ako ona ne oseca isto prema tebi...Onda ces da budes * neko vreme verovatno,a ako i ona tebi kaze da te voli-onda super.

Ja bih izabrala opciju 2.Rizikuj pa mozda i dobijes nesto...
E to rizikuj reci sve pa sta bude.Bolje sad da saznas istinu nego kasnije...
 
Ne slazem se sa vama. Ipak, zabavljaju se samo nedelju dana. Mozda on jeste u stanju duboke zaljubljenosti, ali ona mozda nije. Bolje sachekati jedno vreme da i ona "padne" na njegove chari pa tek onda da jedno drugom uzvrate sa "volim te". To mi je najlogichnije. Bzvz je ako joj sada sve kaze pa ga ona odyebe. Bolje je da sacheka i bude siguran.
 
Da al' isto moze da se desi da devojka uopste nije imala nameru da se nesto ozbiljno vezuje, pa kad vidi kolko se ovaj zacopo ima da bude belaja, jer mozda nece znati kako da se izvuce.
Da i ona ima ista osecanja prema tebi to bi se sigurno osetilo i ne biste bili u dilemi, ovako, verovatno si zasad samo njen decko od par dana... za dalje ces morati da se potrudis, savladas osecanja i ne tumacis svaki njen potez srcem nego glavom. Sve je moguce, tako da mozda i ona posle nekog vremena odlepi na tebe.
Bolje se strpi vidi kako se stvari odvijaju, nego da se kockas. Ako se ispostavi da to nije to, to ces i sam shvatiti, pa ce ti biti lakse da predjes preko toga. Ako je to to, onda ti mi ovde necemo ni trebati :D
 
E ljudi...hvala, nisam ocekivao toliko odgovora...mislim da neki nisu skontali, ali MI SMO SE SMUVALI...znaci, nema naizvesnosti, i sto je zanimljivo, ona je sve pocela, ja je nisam primecivao pre toga...znaci, sve je na njenu inicijativu...kontajte, situacija nije toliko kriticna, ako ne kazem nista, sve ce biti kao sto je bilo, necu zaje8ati nista...ali sam sa tim "volim te" hteo da podignem stvari i zvanicno na visi nivo...onda razmisljam, bolje da cutim, jel da? to ionako nece promeniti mnogo toga...

hvala josh jednom...
 
Moon Child:
Kad_LupimLupim:
Da al' isto moze da se desi da devojka uopste nije imala nameru da se nesto ozbiljno vezuje, pa kad vidi kolko se ovaj zacopo ima da bude belaja, jer mozda nece znati kako da se izvuce.
ouuuu,da,ovakve situacije su bas gadne.... :(
Zasto su gadne??! Zato sto jadna mala plasljiva i nesposobna devojka ne moze da kaze svom decku da raskida jer ce je on mozda prebiti ili uraditi nesto strasno zato sto je ludo zaljubljen u nju ma daaaaaaj. To najvise mrzim kod devojke kad ne sme da raskine jer se plasi ne znam ni ja cega...
 
POP Mare:
Moon Child:
Kad_LupimLupim:
Da al' isto moze da se desi da devojka uopste nije imala nameru da se nesto ozbiljno vezuje, pa kad vidi kolko se ovaj zacopo ima da bude belaja, jer mozda nece znati kako da se izvuce.
ouuuu,da,ovakve situacije su bas gadne.... :(
Zasto su gadne??! Zato sto jadna mala plasljiva i nesposobna devojka ne moze da kaze svom decku da raskida jer ce je on mozda prebiti ili uraditi nesto strasno zato sto je ludo zaljubljen u nju ma daaaaaaj. To najvise mrzim kod devojke kad ne sme da raskine jer se plasi ne znam ni ja cega...
Ne,ne,ne...Nisam mislila zato...Nego sigurno nijedna(ili bar vecina devojaka) ne zeli da povredi decka koji je toliko zaljubljen u nju...A kako da mu na lep nacin kazes 'heh,pa znas sta-ti se meni samo svidjas,nista vise...'

Elem,srecno s tom devojkom,zelim ti sve najbolje.
 
pazi ovako, zavisi koliko ti se svidjala pre nego sto ste se smuvali. ja sam sa deckom nedelju dana (jos uvek mi je ci=udno da ga tako nazovem...) ali svidjao mi se 2 meseca i mislim da ga volim. maybe. im definitly in like with him... a da li da joj kazes? pa dela uvek govore vise od reci, tako da, uradi nesto za nju i shvatice.
 
dkole:
Pisem ovo u stanju jake emotivne rastrojenosti...slusam Unforgiven II, i nesto razmisljam...ovako, nedelju dana sam sa jednom devojkom, i ono sto mi se nikada nije desilo, ne mogu da se odvojim od nje, ne mogu da prestanem da razmisljam o njoj, ne znam sta se desava, sanjam je nocu...pitanje je...kada prvi put reci "volim te" a da to ima smisla? da li je moguce da ja nju volim posle nedelju dana?
Nemam iskustva sa tim stepenom zaljubljenosti...ja bar nikad nisam shvatila da nekoga volim posle samo 7 dana...Ne znam,mislim da je ipak potrebno vreme.I to dosta vremena,dok upoznash tu osobu,da bi rekao/la te dve charobne rechi...
 
jovana121:
pazi ovako, zavisi koliko ti se svidjala pre nego sto ste se smuvali. ja sam sa deckom nedelju dana (jos uvek mi je ci=udno da ga tako nazovem...) ali svidjao mi se 2 meseca i mislim da ga volim. maybe. im definitly in like with him... a da li da joj kazes? pa dela uvek govore vise od reci, tako da, uradi nesto za nju i shvatice.
Da, daaa... i moze da joj padne na pamet da to lepo okrene u svoju korist.
 

Back
Top