Ухапшен јер је помагао несрећним Србима!!!!

Ко је одрукао овог човека?

  • Неко од локалних политичара јер им узима припадајући проценат

  • Неко од верских лица која ионако не плаћају порез

  • Неки НАТО и ЕУ доушник

  • Ово је интимно и не желим да се изјашњавам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
news_78786.jpg


VEST> http://www.smedia.rs/vesti/vest/78786/

Uopšte mi nije jasno zašto su uhapsili čoveka koji je dane i dane proveo u kontktiranju unesrećenih gradjana? Isto to radi i crkva, ono pričaju prazne priče čisto da ti proradi pozitivna autosugestija iliti seljački - da ne kloneš duhom.

Ko li ga je prijavio? Neko iz crkve ili lokalni stranački biznismen?
A uostalom, za 17.000 ne može da se kupi kvalitetn džip...
I ko zna koliko je ljudi ipak usrećio da ne urade najgore
Bolje i da im uzme neki dinar ili evro nego da nesrećnik osvane u crnoj hronici...

Pa ova vlast radi sve naopako!

http://3.***************/_Dey_2lnpa3U/S326wP5buAI/AAAAAAAAM0g/ok556FPV7UI/s400/pahomije_dzip-x2.jpg

Zar političari ne skidaju nama crnu magiju preko dnevnika2?
Te biće, te imaće, evo stiže, ne pitaj...
A šta pa rade ovi iz crkvi, sinagoga i džamija?
Daj pare, daj pare, daj pare...

STOP REPRESIJI NAD BELIM MAGOVIMA!
 
Da li sam ja vidovit ako mi se javlja da će ova tema uskoro biti zatvorena? Politka ili frustracije? :think:

немој брацо да предвиђаш - ухапсиће те...

као и овог што је покренуо тему - ко ће да победи на изборима па се јављали видовњаци са форума...
 
Види, кад неко има рак, па оде код лекара, ови га докусуре хемотерапијама и цитостатицима, и на крају умре, онда ником ништа, лекари су учинили све што су могли и бла бла.
А кад неко покуша да се излечи неким алтернативним методама, е то је већ проблем, па макар и успео, јер нема нико право да вара људе, другим речима ако умреш може бити све у реду, а ако се излечиш може се десити да је неко за то одговоран и заглави затвор..

Овде се само треба упитати да ли нам систем жли живот, смрт, или му је свеједно док нам узима лову.
 
A da ti nama lepo objasniš kakve veze ima tema sa linka sa crkvom i sveštenstvom? Eto, da ne budemo vidoviti, da nas ne hapse.

Па дао сам сликовит пример како униформисаност тј систем лако узима лову и без проблема и без обзира на последице.

Ово са хапшењем алтернативаца под изговором варања народа је проблематично јер нико није лупао по ушима те људе да му дају паре а и Уставом је загарантовано да свако верује у шта жели. Сасвим друго је кад даш паре неком мењачу новца на улици, ту већ има посла за полицију.

А што не ухапсе ое из Народне Лутрије или из ланаца спртских кладионица?
Људи имања погубили...

Колико ли је политичара до сада дало лажна обећања па их нису ухапсили у рекордном року?
Овај можда варао по делу западне Србије, а ови варају по целој Србији...
 
Poslednja izmena:
news_78786.jpg


VEST> http://www.smedia.rs/vesti/vest/78786/

Uopšte mi nije jasno zašto su uhapsili čoveka koji je dane i dane proveo u kontktiranju unesrećenih gradjana? Isto to radi i crkva, ono pričaju prazne priče čisto da ti proradi pozitivna autosugestija iliti seljački - da ne kloneš duhom.

Ko li ga je prijavio? Neko iz crkve ili lokalni stranački biznismen?
A uostalom, za 17.000 ne može da se kupi kvalitetn džip...
I ko zna koliko je ljudi ipak usrećio da ne urade najgore
Bolje i da im uzme neki dinar ili evro nego da nesrećnik osvane u crnoj hronici...

Pa ova vlast radi sve naopako!

http://3.***************/_Dey_2lnpa3U/S326wP5buAI/AAAAAAAAM0g/ok556FPV7UI/s400/pahomije_dzip-x2.jpg

Zar političari ne skidaju nama crnu magiju preko dnevnika2?
Te biće, te imaće, evo stiže, ne pitaj...
A šta pa rade ovi iz crkvi, sinagoga i džamija?
Daj pare, daj pare, daj pare...

STOP REPRESIJI NAD BELIM MAGOVIMA!

Дај договори се сам са собом и са сопственим мозгом. Шта уопште хоћеш са овим??? Линк и текст са линка НЕМА НИКАКВЕ БЛАГЕ ВЕЗЕ СА ТВОЈИМ БОЛИДСКИМ ПРИЧАМА О СВЕШТЕНСТВУ...

Ова твоја тема је ПРАВИЛНО ПОСТАВЉЕНА МАЛОУМНОСТ...:dash::dash::dash:
 
Дај договори се сам са собом и са сопственим мозгом. Шта уопште хоћеш са овим??? Линк и текст са линка НЕМА НИКАКВЕ БЛАГЕ ВЕЗЕ СА ТВОЈИМ БОЛИДСКИМ ПРИЧАМА О СВЕШТЕНСТВУ...

Ова твоја тема је ПРАВИЛНО ПОСТАВЉЕНА МАЛОУМНОСТ...:dash::dash::dash:

Аман човече мани се Белог Анђела испред Црног Џипа гледај поенту...
 
Па дао сам сликовит пример како униформисаност тј систем лако узима лову и без проблема и без обзира на последице.

Ово са хапшењем алтернативаца под изговором варања народа је проблематично јер нико није лупао по ушима те људе да му дају паре а и Уставом је загарантовано да свако верује у шта жели. Сасвим друго је кад даш паре неком мењачу новца на улици, ту већ има посла за полицију.

А што не ухапсе ое из Народне Лутрије или из ланаца спртских кладионица?
Људи имања погубили...

Колико ли је политичара до сада дало лажна обећања па их нису ухапсили у рекордном року?
Овај можда варао по делу западне Србије, а ови варају по целој Србији...

И од свих могућих примера “легалних“ лоповлука, баш се закачиш за неког попу?
 
Зар у црквама не кажу увек - само ти овако па ће ти Бог помоћи а промене нема???
И још узму јаре или паре...

Причамо о превари и лицемерју државе око тобожње бриге за убоге грађане...
Замисли да је неко био пред убиством или самоубиством због ситуације?
И нека је дао 200 евра ако је остао жив... и ови око њега...

Шатро проблем порез а верске установе не плаћају...
А овамо ајмо проституцију да легализујемо...
 
Poslednja izmena:
И од свих могућих примера “легалних“ лоповлука, баш се закачиш за неког попу?

Знаш како, ја уопште не осуђујем нити имам право да осуђујем свештена лица нити да проверавам дал уопште имају важећи цертификат од Одозго...

... само причам о третману нас убогих и како не мжемо да бирамо чија нам помоћ треба...

мени ето нек из куће не излазе Бели магови а теби нек не излазе попови и мирни Срем, Банат и Бачка...
 
Зар у црквама не кажу увек - само ти овако па ће ти Бог помоћи а промене нема???
И још узму јаре или паре...

Причамо о превари и лицемерју државе око тобожње бриге за убоге грађане...
Замисли да је неко био пред убиством или самоубиством због ситуације?
И нека је дао 200 евра ако је остао жив... и ови око њега...

Шатро проблем порез а верске установе не плаћају...
А овамо ајмо проституцију да легализујемо...

Нико те не може натерати да ишта платиш у цркви, ако то не желиш. Верске установе не плаћају порез, јер су као институције одвојене од државе.

Е сад, шта ова лоповска власт чини да превари грађане, то може бити дугачка и широка прича...
 
Наватали јадничка. Можда је загазио превише, па га клепили. Скромност се исплати.

Kad su u pitanju veca lova i Srbi, razloga za haps ima na pretek... Medjutim, sto se tice ovih ljudi sto su dolazili kod njega - vala i jesu nesrece kad veruju u crnu magiju.
 

Back
Top