A KAD CETE POCETI DA RADJATE DECU?!!!!

CBETO3AP

Obećava
Poruka
73
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!
 
Stvarno ne mogu da verujem da danas u 21. veku, kada, otprilike 7% ljudi drzi 75% bogatstva , neko moze da misli da ce broj stanovnika neke zemlje nesto znaciti. Pa, to je da ne upotrebim neku uvredu , najblaze receno smesno. Pa eto i Srba je bilo 7 miliona , pa nam Albanci uzese Kosovo.

Trumane u pravu si, ne samo da ne zasluzuju postovanje, vec imaju i VEEELIKI problem .Ne znam koje vrste ali je definitivno ozbiljan.To je ona fora , mi smo bili nesposobni da uradimo bilo sta, pa ajde sad da radjamo decu neka ona resavaju nase probleme. Napravite toj deci prvo svet u kojem ce biti bezbedna, pa ih onda radjajte.

Radjanje dece iz patriotskih ciljeva je LUDILO !
 
Не ради се толико о патриотским разлозима, колико о економским. Ми смо сада најстарија нација у просеку у Европи. Имамо преко 1.5 милиона пензионера, од тога велики број прима пензије на основу тога што су '44-те носили пушку и сл. Ако се овако настави више неће бити кадрова који ће да финансирају пензије, здравство, школство...а рибе кењају ту о неким економским проблемима...каква иронија.
Ма ако неко жели дете...увек ће бити пара, увек! И сваки динар уложен у децу ће се вратити најмање двоструко у финансијском смислу, да не причам о осталим немерљивим задовољствима због тога што има дете. Али не, риба хоће да изађе на "Acapulco", вози нова кола...После кад напуни 32, 33 пита се зашто нико неће да је жени кад је она, је ли, још лепа, млада, образована евентуално...Једноставно неће да ризикује са таквом рибом, из чисто биолошких разлога (ризик приликом рађања, кад дете напуни 20, она ће бити бабац од 60 :roll: ...) или просто неће да буде са рибом са таквом филозофијом живота.

Свака част Светозаре.
 
CBETO3AP:
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!


KAD IH BUDES PRAVIO UMESTO DA PENIS PO FORUMU!
 
Ovi sto imaju "cool" nadimke mogu ovako i da odgovaraju jer to je u skladu sa njihovom potkulturom. To su ljudi koji ne ynaju ni ko su ni sta su. Sa svojim narodom nece da imaju veze jer to "nije u fazonu" a zapadne narode mogu samo da kopiraju a nikad nece postati oni.
Mozda im je sada tesko sto se zavrsila serija " Seks i grad" pa moraju negde da se isprazne.
 
00 Chief Parish:
Stvarno ne mogu da verujem da danas u 21. veku, kada, otprilike 7% ljudi drzi 75% bogatstva , neko moze da misli da ce broj stanovnika neke zemlje nesto znaciti. Pa, to je da ne upotrebim neku uvredu , najblaze receno smesno. Pa eto i Srba je bilo 7 miliona , pa nam Albanci uzese Kosovo.

Trumane u pravu si, ne samo da ne zasluzuju postovanje, vec imaju i VEEELIKI problem .Ne znam koje vrste ali je definitivno ozbiljan.To je ona fora , mi smo bili nesposobni da uradimo bilo sta, pa ajde sad da radjamo decu neka ona resavaju nase probleme. Napravite toj deci prvo svet u kojem ce biti bezbedna, pa ih onda radjajte.

Radjanje dece iz patriotskih ciljeva je LUDILO !
U, al su ti dobre ove uzrocno-posledicne veze.
Zakljucivanje ti bas ide od ruke. Nije ni cudo sto ti je prva asocijacija na radjanje dece da resavaju tvoje probleme. Ni ja ne bih da upotrebim neke izraye koje bih mozda i trebao.
 

Back
Top