A KAD CETE RADJATI DECU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CBETO3AP

Obećava
Poruka
73
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!]
 
CBETO3AP:
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!]

Ma eto, ja imam predlog, ocito tebi na srcu lezi sudbina Srpstva vaskolikog, pa najboje kad si vec tolko zabrinut za natalitet da se vodis primerom 'sposobnijih naroda' (kao napr. Albanaca) i da napravis jedno dvanaestoro dece (a, da, zaboravih da pitam - kolko ih imas do sad, u tvojim godinama mogao si da napravis bar sestoro...!). Da podignes prosek! :lol:
 
Jedni pricaju koristite zastitu zbog nezeljene trudnoce, drugi apeluju da se radja... A niko ne razmislja da je to ogromna odgovornost! Pa sem sto je tesko roditit dete, jos teze je podizati ga i vaspitavati u losim uslovima, bez jednog roditelja, materijalno... I da ne nabrajam sta sve... Bolje i jedno dete u toplom domu, nego 5 njih u sirotistu.
 
CBETO3AP:
A sad me zanima kad cete poceti da radjate decu?
Pa nije valjda da smo stvarno dosli do toga da u Srbiji svake godine izumre ceo grad od 20 000 stanovnika?
Pojesce nas bela kuga i na nasu zemlju dovesti vise sposobne narode (npr. Albance) a to se vec i desilo na Kosmetu.
Ono jedno dete sto rodite rodice opet jedno dete i ono ce opet roditi jedno itd. i kroz par generacija vase malobrojno potomstvo zivece u enklavi i u strahu
i ubrzo ce nestati...........
Ne morate se udati
Ne morate se ni zabavljati
Ne morate detetu "obezbediti sve"
Ne morate nista
ALI RADJAJTE DECU!!!!!!]


Pa nije dijete igracka pa da ga bacis!!!Ne mogu da razumijem ljude koji ovakve teme postavljaju!
 
Kelis:
rastamann:
Ahahahah, kako volim kada se pojave ovakvi smarachi sa porukom protiv bele kuge...Ajd' pali, ljudi imaju vecih problema...

Woonaro...znala sam da ces da reagujes...
:lol:

izvini je l ste vi drugari pitam samo me zanima ovako da li se druzite kao moderatori da li postoje neki sastanci sada valjda neam nam,eru da se istichem kvazi zlobom. ova familijarnost me je zainteresovala

a za temu covece nije to frka cela evropa je sa belom kugom, to je posledica nachina zivljenja a ne srpsko prokletstvo, a i da jeste, kako to na tebe utice sada
 
jagodica:
Kelis:
rastamann:
Ahahahah, kako volim kada se pojave ovakvi smarachi sa porukom protiv bele kuge...Ajd' pali, ljudi imaju vecih problema...

Woonaro...znala sam da ces da reagujes...
:lol:

izvini je l ste vi drugari pitam samo me zanima ovako da li se druzite kao moderatori da li postoje neki sastanci sada valjda neam nam,eru da se istichem kvazi zlobom. ova familijarnost me je zainteresovala

a za temu covece nije to frka cela evropa je sa belom kugom, to je posledica nachina zivljenja a ne srpsko prokletstvo, a i da jeste, kako to na tebe utice sada

Da, kod oke i korala.... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top