Koliko......

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Polazete na garderobu
shopping.gif
[posto odelo cini coveka ili ne ].
Prvi utisak je u sustini bitan... :?:
 
Uglavnom nepreterujem ali s obzirom da posao koji radim zahteva od mene dozu elegancije sto mi je vrlo cesto izgovor za kupovinu novih stvari, a ako se ovde misli na firmirane stvari onda mogu da kazem da nisam zavistan po tom pitanju bitno je da se ja osecam prijatno i samim tim i sigurno u komunikaciji sa drugim ljudima!
 
Supertajni:
Uglavnom nepreterujem ali s obzirom da posao koji radim zahteva od mene dozu elegancije sto mi je vrlo cesto izgovor za kupovinu novih stvari, a ako se ovde misli na firmirane stvari onda mogu da kazem da nisam zavistan po tom pitanju bitno je da se ja osecam prijatno i samim tim i sigurno u komunikaciji sa drugim ljudima!

Ne misli se na firmirane stvari.... :D
 
Onda mogu da kazem da se sa zenom koju volim i do koje mi je stalo najlepse osecam go (sala) mada ima istine u tome. Mislim da odelo ne cini coveka u toj meri koliko njegov nastup i ono sta ima da kaze sem ako nije totalni kreten!
 
Felerična:
lav607:
Felerična:
Ma mnogo mi se ti nešto šališ :lol: A što se odela tiče najviše volim dobre farmerice i neku zanimljivu majičicu, ali zbog posla ne mogu tako nego neka elegantno sportska varijanta. :P

Bas bih voleo da te vidim u toj opustenoj varijanti.... :oops:

Uh ala bi se iznenadio :shock: ............. nadam se prijatno :wink:

Sad bas gledam tvoju sliku i zamisljam..... :oops: :oops: :oops:
 
JbG, ne znam da li sam kompetentan da govorim o ovoj temi, jer ja sam u totalnom trash fazonu. Nije da sam ikad planski ishta pratio shto se trendova tiche, i od same rechi trend ili in/out dobijem muchninu... Ja sam stalno izguzhvan, zakrpljen, a i nosim dredove btw, pa stvarno ne znam. Ali ipak mislim da odelo u neku ruku chini choveka u tom smislu shto govori o njegovoj lichnosti. Chak i onda kada se neko folira kroz svoje odevanje mozhe tachno da se vidi ako umesh da posmatrash ljude ko neshto nosi opushteno, a ko isfolirano (tj. sa nekom napetoshtju). Zato odelo chini choveka ne samo u smislu shta nosi nego i KAKO to nosi.
 
prospero:
JbG, ne znam da li sam kompetentan da govorim o ovoj temi, jer ja sam u totalnom trash fazonu. Nije da sam ikad planski ishta pratio shto se trendova tiche, i od same rechi trend ili in/out dobijem muchninu... Ja sam stalno izguzhvan, zakrpljen, a i nosim dredove btw, pa stvarno ne znam. Ali ipak mislim da odelo u neku ruku chini choveka u tom smislu shto govori o njegovoj lichnosti. Chak i onda kada se neko folira kroz svoje odevanje mozhe tachno da se vidi ako umesh da posmatrash ljude ko neshto nosi opushteno, a ko isfolirano (tj. sa nekom napetoshtju). Zato odelo chini choveka ne samo u smislu shta nosi nego i KAKO to nosi.

7.gif
 
lav607:
Polazete na garderobu
shopping.gif
[posto odelo cini coveka ili ne ].
Prvi utisak je u sustini bitan... :?:


e ubo si me u srž
nekako čini mi se da bolesno volim lepe krpice ,markirane obavezno
ne mogu da spavam ako mi padne nešto za oko
a ja tog trenutka nisam finansijski u mogućnosti
pa ako moram da se strpim tri dana ,ja se osušim kao grana ,ofucam se , ,,,,eh ,,,ali postižem nekako ,
mada opis ličnosti mi se ne poklapa sa trošenjem puno na garderobu ,,,mislim ono nisam uobraženi snob koji ocenjuje ljude po oblačenju ,,,
ali taaaako volim butike :)
 
lav607:
Polazete na garderobu
shopping.gif
[posto odelo cini coveka ili ne ].
Prvi utisak je u sustini bitan... :?:
evo ja bas sad cekam da me pozovu,pa da odem tu do jednog fancy kafica,novootvorenog.I mogu da ti kazem da idem u trenerci u kojoj sam trenutno.Mrzi me da se presvlacim,a i bas me zabole tuki! Jednom sam pre par godina bio u jednoj diskoteci u sortsu u kojem igram fudbal.A prosle godine sam isto bio u nekom klubu ili...sta li je vec ***** liga,u natovkama i Milanovom dresu.Extra sam se proveo.
Jedino sto je po meni bitno je da covek odrzava redovno licnu higijenu i da je ono sto nosi cisto i da nije pocepano.Naravno i da koliko toliko lepo stoji na coveku. Generalno vise obracam paznju da dobro mirisem,nego da li sam obukao navijacki dres i americke natovke,nego...ne znam...neku versace,armani...kosulju.
Ni mene ne zanima sta drugi nose,pa se ni ja ne trudim da nosim nesto extra.Mada sam znao da dam dosta para za pojedine stvari,ali one nisu fancy. :wink:
 
Ja se oblacim uglavnom blaze elegantno (sakoi, kosulje, cipele)Vodim racuna o dezenima, bojama, krojevima.Pazim na detalje (sat, kais, cipele).Satove pazljivo biram u zavisnosti od tipa sakoa, kosulje ili cipela (RADO,FESTINA, OMEGA SPEEDMASTER).Brijanje dva puta dnevno (iako imam slabu bradu), tusiranje takodje dva puta dnevno.Parfem ili toaletna voda obavezno kvalitetni(Van Cleef@Arpels, Gaultier).Izbegavam kosulje od cistog pamuka da ne budem izguzvan i da mogu komotno da ustanem, sednem i tako to.Sakoi i kaputi uglavnom sa dodatkom kashmira.U mojoj garderobi nema patika i imam samo jedan donji deo trenerke koji nosim po kuci.Farmerke nemam ni jedne.
 
Volim da sam uredan(kao i svi uostalom), lepo obucen, okupan, namirisan, ali se definitivno ne opterecujem detaljima.
Kad sam u drustvu najvise mi idu na nerve osobe koje samo o tome pricaju, to je tako isprazno, pa jos kad krenu da pljuju losije obucene ljude oko sebe.
A verovatno nisu svesni da neko bolje od toga ne moze da priusti sebi, Cak i kada bi hteo.
 
snoshaj efendija:
Ja se oblacim uglavnom blaze elegantno (sakoi, kosulje, cipele)Vodim racuna o dezenima, bojama, krojevima.Pazim na detalje (sat, kais, cipele).Satove pazljivo biram u zavisnosti od tipa sakoa, kosulje ili cipela (RADO,FESTINA, OMEGA SPEEDMASTER).Brijanje dva puta dnevno (iako imam slabu bradu), tusiranje takodje dva puta dnevno.Parfem ili toaletna voda obavezno kvalitetni(Van Cleef@Arpels, Gaultier).Izbegavam kosulje od cistog pamuka da ne budem izguzvan i da mogu komotno da ustanem, sednem i tako to.Sakoi i kaputi uglavnom sa dodatkom kashmira.U mojoj garderobi nema patika i imam samo jedan donji deo trenerke koji nosim po kuci.Farmerke nemam ni jedne.
:shock:
hmmm a zaboravio si da dodas da imas najnoviji model mobilnog telefona , najnoviji muzicki uredjaj sa MP3 plejerom ... Kola peres dva puta dnevno i spolja i iznutra -onako da bljeste! Nikad nisi isao na kampovanje , spavarenje, ne vodis ljubav u priodi nego samo u krevetu sa opeglanim carsavima i tusiras se i pre i posle ... I izlazis iskljucivo sa plavim devojkama jer crna kosa deluje prljavo...i da nikad ne izlazis na mesta koja nisu u trendu i fensi... uh bre... ti si pravi metroseksualac... ok je to...ali ga malo pretera sa markama... nije sve u tome!!!
 

Back
Top