Studije - Kanada

C

Cortez

Gost
Nacuo sam nesho da se u Subotici uskoro otvara agencija prek koje se moze ici na studije u Kanadu. Ukoliko nekoga zanima ova zemlja, cim budem imao vise informacija - javljam 8)
 
idem u Suboticu sredinom aprila i trebao bih da se sretnem sa covekom koji planira da otvori agenciju. Iz prvih kontakata mi deluje ozbiljno, a znam da vec ima par ljudi koje je poslao na studije. Javljam cim budem imao konkretne informacije.
 
mozete sve to i sami. idite na web sites kanadskih univerziteta i nacicete linkove za internacionalne studente. kazu vam sve informacije...sta vam treba, gde cete biti, koliko kosta itd. za pare, to je upravo sta ce agencija da vam uradi.
ako zelite da studirate u torontu, pogledajte university of toronto i york university.
srecno:)
 
Varnica:
mozete sve to i sami. idite na web sites kanadskih univerziteta i nacicete linkove za internacionalne studente. kazu vam sve informacije...sta vam treba, gde cete biti, koliko kosta itd. za pare, to je upravo sta ce agencija da vam uradi.
ako zelite da studirate u torontu, pogledajte university of toronto i york university.
srecno:)

a sta fali ryerson-u?? :wink:
 
Evo novih informacija:
Agencija pocinje sa radom od 01.06.2005 Pored Subotice imace svoje agente i u Beogradu. Sto se tice ponude za sada znam da ce biti ponudjeni svi univerziteti i koledzi u Torontu. Osim celokupnog postupka aplikacije i prikupljanja svih neophodnih dokumentat, agencija vam obezbedjuje i asistenciju prilikom polaganja testova iz znanja jezika (u vecini slucajeva TOEFL), zatim u procesu pribavljanja kanadskih dokumenata (entry vise i studentske vize) kao i asistenciju nakon dolaska u Kanadu, sto podrazumeva otvaranje bankovnog racuna, dobijanje kanadske vozacke dozvole (ovo je mnogo bitan dokument jer sluzi kao photo ID) kao i pomoc prilikom odabira smestaja.

Eto to je neka generalna shema sta ce ova agencija imati u svojoj ponudi, sto se meni cini kao veoma primamljivo s obzirom da nude pomoc od prvog do poslednjeg koraka, a ne kao sto je neko rekao samo prilikom apliciranja na zeljenu skolu.

Cim budem imao kontak informacije ostavljam ih ovde, a siguran sam da ce agencija imati i odgovarajucu medijsku podrsku.

Pozdrav
 
Ime agencije: Global Studies
kontakt email: glob_studies@yahoo.com
Web stranica je u izradi i dok ne bude on-line, preko email mozete dobiti kompletnu ponudu agencije u word ili pdf formatu.

Ukoliko imate jos neka pitanja slobodno pitajte!

U nadi za uspesnu saradnju,

Global Studies PR Team
 

Back
Top