NAJBOLJA EPIZODA "NIKAD IZVINI" ?

1. Ох не, он је мени пришао
2. Па мени увек улепша дана када чујем на ником није пао подокотлић на главу..
Ма * вас водокотлић

Ма има још, али ко ће сада писати
 
Sve epizode sa Dacicem.
"Na mene je jednom pao plafon. Da, da! sa 120 ljudi na njemu!" Ili parodija na "Star Wars". Ili kad se tripuje da je pilot. Non stop spominje partizansku eskadrilu. Ista epizoda kada Kostunica prica na telefonu.
Ali najvise sam crkao od smeha kada je Vuk na guslama pevao "Don't Cry" od Gunsa.
 
U nekoj emisiji na PINKU je gostovao onaj lik sto pozajmljuje svoj glas skoro svim lutkicama.
Izmedju ostalog pricao je kako ga je neki politicar koji se pojavljuje u NIKAD IZVINI uvredio......a taj lik je rekao da se od tada trudi da tog politicara uvek predstavi kao najglupljeg i najnenormalnijeg.

Pa sta mislite koji je to politicar, odnosno koga uvek najvise ocrne u NIKAD IZVINI?
 
Strela:
Meni je ubedljivo najbolji drToma Nikolić kad traži od Vučića da mu doda kataklinger i ubuljuškar!!!
:lol:

Slicna, ali bolja je ona epizoda na aerodromu, kada im carinik vadi iz torbe drazobulj, dezodorans i ostalu opremu... Mada to kad su doktori je isto ne prevazidjeno - PODSECA ME NA MAPET SHOW- ONU PET HOSPITAL, sa Ralphom kao doktorom.

Kasapljenje pacijenata koji ne mogu nista u celoj prici... :?
 
urospo:
U nekoj emisiji na PINKU je gostovao onaj lik sto pozajmljuje svoj glas skoro svim lutkicama.
Izmedju ostalog pricao je kako ga je neki politicar koji se pojavljuje u NIKAD IZVINI uvredio......a taj lik je rekao da se od tada trudi da tog politicara uvek predstavi kao najglupljeg i najnenormalnijeg.

Pa sta mislite koji je to politicar, odnosno koga uvek najvise ocrne u NIKAD IZVINI?

mislio je na Zivkovica...ali, je rekao da je ovaj u pravu i da je stvarno preterao...
 
Nexus 6:
urospo:
U nekoj emisiji na PINKU je gostovao onaj lik sto pozajmljuje svoj glas skoro svim lutkicama.
Izmedju ostalog pricao je kako ga je neki politicar koji se pojavljuje u NIKAD IZVINI uvredio......a taj lik je rekao da se od tada trudi da tog politicara uvek predstavi kao najglupljeg i najnenormalnijeg.

Pa sta mislite koji je to politicar, odnosno koga uvek najvise ocrne u NIKAD IZVINI?

mislio je na Zivkovica...ali, je rekao da je ovaj u pravu i da je stvarno preterao...

Aha...nisam primetio da je to Zivkovic, a nesto ga i nema u poslednje vreme

A jel Zivkovic priznao da je preterao i da je taj lik u pravu?
 

Back
Top