VOJA JE VOJA

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Vojisla Kostunica = Vojislav Seselj ?

Sta mislite? Da li glasajuci za DSS dajete svoj glas Radikalnoj stranci?

*(inace inspirisano akcijom demokratske omladine u centru Beograda,povodom dss prodaje opstine zvezdara Radikalima)
 
eremita:
Devilishgirl:
Sta tu ima da se misli, kad se vec sve vidi..a ko ne vidi..osetice..ali bolje da ne oseti..ma politika je ***** sigurno..

Vojislav Kostunica je DS-u samo dao malu lekciju i rekao : DECO, NO, NO - MOZETE LAKO
SVUDA DA DOBIJETE NOGU. :lol: :lol: :lol:


Ja mislim da je svima nama dao mnogo gore lekcije sa Legijom,Stanisicem,Acom Tomicem,Jocicem,Ovim levim ministrom pravde(sto je svojevremeno osudio coveka zbog "misli"),...

To sto je Kostunica sad sa Sps i Srs-om, pa to mu dodje prirodno...Nije to nikakva lekcija, pre epilog jedne politicke karijere...
 
Legija i Stanišić su bili Đinđićevi prijatelji, ne Koštuničini. Pa s njima je čak i fudbal igrao, a kad su ga ugipsali, onda kao nije hteo više da se igra. :lol: Bilo mu dosta. A nije pojma imao o pravom smislu reči "dosta". Laka mu zemljica! :lol:
 
Moram da vama, DS-ovcima, ukažem na jednu leeepu i vedru činjenicu. Pre ili kasnije SRS i DSS će sklopiti koaliciju koja će biti čvrsta i stabilna, najstabilnija od svih mogućih koalicija u Srbiji. I znate šta će onda biti? Vladaće 20 godina. Za to vreme će DS i njeni sateliti prestati da postoje.

Mislite o tome. :wink:
 
ahahahahahahahahaaa

vi radikali ste mogo pokvarena stranka.... zasto nagovarate prijatelje (DSS) da nacine politicko samoubistvo... jel vi to tako svakom prijatelju kopate rupu?....

vladali biste jedno 10ak dana, bas kao na Zvezdari... a onda papa(la si mi.... fala ti)

FREE ZVEZDARA!!!
http://www.evropskazvezdara.com
 
Headhauntere
ne znam odakle si Ti - a ja sam iz Beograda i vrlo dobro znam KO JE ZORAN STOJKOVIC
SADASNJI MINISTAR PRAVDE, znam iz kakve je porodice, znam mu celu karijeru -
I MOGU TI RECI DA JE ON MISAONA IMENICA I PO ZNANJU I PO POSTENJU za onog vaseg
Batica, za koga je odmah napisan grafit:
Baticu, ciganjsturo obrenovacka - jer vi zivite u zabludi da je narod blesav.

Ponosim se sto je Zoran Stojkovic moj Beogradjanin, i sto je elkoventan, superioran,
pametan, lep, sta god hoces.

Tacno je da je bio komunista (a ja sam antikomunista), ali on je svakako
covek cistog obraza - jer ima i takvih *********.
On je i onda kada je donosio presudu
na koju se pozivas SAMO POSTOVAO VAZECI ZAKON - pa je na kraju iz protesta napustio
sudsku karijeru u najvecem usponu i otisao u advokaturu - jer mu cast nije dozvoljavala neke stvari.
 
Kao opcija, DSS je vrsta stranke kakva Srbiji, sigurno, treba. Kao ljudi, clanovi dss-a su sa dosta integriteta. Opet ne svi i naravno, ne u potpunosti. Jedino, njihov malo anahron stil je problematicna stvar sto se mladje urbane populacije tice... Takodje, zbog stalnog balansa (sto unutar frakcija same stranke, sto u spoljnoj politici) izmedju evropskog i nacionalnog krila, dss je "osudjen" na sporohod i opreznost. U dobrim medjunarodnim okolnostima oni bi bili solidno resenje za Srbiju.

...
Radikali imaju uporiste u narodu koji prima manje od 150 evra mesecno. Stvar je vrlo jednostavna ; smanjiti broj ljudi koji primaju 7-8 000 dinara mesecno, ergo, smanjili ste radikale. Iako, i radikali imaju trenutke kad se ponasaju sasvim razumno - ali, onda neko "iskoci" i bude problem.
Evo, Toma Nikolic STALNO govori da NIKOM NE SME DLAKA SA GLAVE DA FALI U SRBIJI, zbog rasne, verske, POLITICKE, nacionalne prpadnosti ; a onda i sami vidite kako neki radikali na ovom forumu psuju i vredjaju. I prete ubijanjem i klanjem. To je posledica nesklada u samoj radiklanoj stranci izmedju Tominih / Vojinih nacionalista / sovinista, srbijanaca / krajisnika, urbanih nacionalista / ostalih. Zbog balansa izmedju ta dva krila radikali sve cesce imaju problem da se pravilno i uspesno predstave narodu. Iako sve vise uce o marketingu i samo-reklami, po Djilasovom modelu Ds-a.

...
Ds je postao isti kao DSS. Odnosno, to je sad ista partija. Sa dve frakcije, nacionalnom i evropskom i Ds je krenuo istom stazom sporohoda i opreznosti. Jedino, veci smisao za reklamu samog predsednika Tadica i njegovog Pr-a Djilasa im daje bolju polupoziciju nego Dss-u. Koji nije cuo za reklamu.
Pred izbornu trku...

...
Zakljucak se sam namece. Sve nase vodece politicke partije su KONACNO postale "normalne" evoprske partije, i pre svega reletivno demokratske unutar sebe. Prevagom neke od frakcija unutar stranaka u pojedinim lokalnim sredinama, jesu postale mogucim ove i ovakve, do skoro nepojmljive koalicije. Jer, nacionalista iz Dss-a, sa nacionalistom iz SRS-a je na svom terenu. Nacionalac iz DS-a je isti kao i progresivac iz DSS-a. Jedino su sovinisti iz srs-a, kao i ultra pro-evropski antisrbi iz Ds-a, ostali u nemogucnosti kohabitacije.

A svi ostali su, ocito, shvatili, da mi zivimo jedni sa drugima, da smo, zajedno, mi Srbija i da, ako mi jedni druge ne guramo napred, niko nece.

Dakle, bice ovo sve u redu.
 
eremita:
Headhauntere
ne znam odakle si Ti - a ja sam iz Beograda i vrlo dobro znam KO JE ZORAN STOJKOVIC
SADASNJI MINISTAR PRAVDE, znam iz kakve je porodice, znam mu celu karijeru -
I MOGU TI RECI DA JE ON MISAONA IMENICA I PO ZNANJU I PO POSTENJU za onog vaseg
Batica, za koga je odmah napisan grafit:
Baticu, ciganjsturo obrenovacka - jer vi zivite u zabludi da je narod blesav.

Ponosim se sto je Zoran Stojkovic moj Beogradjanin, i sto je elkoventan, superioran,
pametan, lep, sta god hoces.

Tacno je da je bio komunista (a ja sam antikomunista), ali on je svakako
covek cistog obraza - jer ima i takvih *********.
On je i onda kada je donosio presudu
na koju se pozivas SAMO POSTOVAO VAZECI ZAKON - pa je na kraju iz protesta napustio
sudsku karijeru u najvecem usponu i otisao u advokaturu - jer mu cast nije dozvoljavala neke stvari.

Pazi:
1) Koj-moj Batic , mojne sa prisvojnim zvakama. Ovde jedino ti prisvajas Stojkovica...

2) Lep? ,"Sta kazes?" - " Rekla je Lep" (Ne,nije fest, vec procenjuje ministra po "lepoti" !?!?)

3) Bio je komunista i "samo" je donosio presude po tadasnjem zakonu...
Pa vidis ja znam za jednu zivu (jos uvek) osobu koja je odbila da tako po komunistickom idiotskom zakonu- SALJE LJUDE U ZATVOR NI KRIVE NI DUZNE. Vec je terala svoje u svojoj moci da niko ne bude osudjen na kad nije kriv,osim po komunistima... Jka si mi bio antikomunista,pih!
 
Đenka:
Moram da vama, DS-ovcima, ukažem na jednu leeepu i vedru činjenicu. Pre ili kasnije SRS i DSS će sklopiti koaliciju koja će biti čvrsta i stabilna, najstabilnija od svih mogućih koalicija u Srbiji. I znate šta će onda biti? Vladaće 20 godina. Za to vreme će DS i njeni sateliti prestati da postoje.

Mislite o tome. :wink:

Cega se pametan stidi, tim se budala ponosi, vazda bilo. Da, i Staljinov rezim je bio jaaako stabilan, Hitlerov takodje, sto govori da nije stabilnost cilj sam po sebi. Ko je prespavao 90te u Srbiji i smradikale na delu, moze da se raduje. I ja verujem da ce ove dve nesrece srpske sklopiti koaliciju uskoro, to ne sme nikoga pametnog da iznenadi. Ali ja takodje znam kakve ce biti posledice te vlasti. A onda ce da stanu sa ove strane nasi a sa one njihovi. Pa da se prebrojimo. Nekog 6. oktobra. Ne d'o Bog dugog cekanja.
 
...e pa meni ovde nista nije jasno
...a i na ovom forumu svi pocinjete da mi licite na posvadjane navijace na fudbalskoj utakmici, dobro je da ne mozete da se pobijete :D
P.S Nije valjda da je najgori iz DS-a bolji od najboljeg iz RS ili DSS i nisu valjda stranke bitnije od ljudi koji ih predstavljaju. Po vama pripadnost jednoj stranci odlucuje o tome da li je neko OK ili nije.
...jel vas neko placa da lobirate :D
 

Back
Top