VOJA JE VOJA

commodore:
Istina.
Ipak, najsmesnije je sto taj nas stav, koji je u sustini Pravoslavan i pomirljiv, "gospoda" karakterisu kao ekstremisticki...

Zurim, idem u grad... nastavicu sutra...
naravno da je opasan za njih jer bi oni rado da samo oni vladaju uvek i uvek,
 
hm... da...
U stvari, on (i Zivkovic ?!) su jedini u poslednjih 60 godina koji su mirno predali vlast posle poraza na izborima... Ili isteka mandata... Svi ostali su pucali ili na dozivotno, ili u narod... Uostalom, videli smo ih sve na delu... Zar ne?
 
commodore:
hm... da...
U stvari, on (i Zivkovic ?!) su jedini u poslednjih 60 godina koji su mirno predali vlast posle poraza na izborima... Ili isteka mandata... Svi ostali su pucali ili na dozivotno, ili u narod... Uostalom, videli smo ih sve na delu... Zar ne?
ja sam ovih dana postala direktorcic i treba da uradim primopredaju, niko nece da potpise trenutnu situaciju radova na fiskulturnoj sali,ukocili su mi usvajanje finansijkog plana zbog tog izvestaja koji niko nece da da,znaci, vrlo ocigledna situacija kradje, da ne pominjem silne terene, krecenja itd,zato kada ovde cujem da neko za tu bagru kaze da su divni, reformisti i slicno :evil: stvarno mi nije jasno gde zivi taj narod i da li ima neki uvid u "obim" njihovih radova
 
commodore:
Istina.
Ipak, najsmesnije je sto taj nas stav, koji je u sustini Pravoslavan i pomirljiv, "gospoda" karakterisu kao ekstremisticki...

Zurim, idem u grad... nastavicu sutra...

jedno lično pitanje,gde žuriš,da li možda u staru Žagubicu na bluz,inače ja jesam pomirljiv,ali sam antiprotivan,zato što smatram da zbog nas Srba,jednom,zauvek maske moraju da padnu,a to će biti,priznajem,teško.ili neizvodljivo,nemoj da počnem da sumljam i u vas.
 
zt:
commodore:
Istina.
Ipak, najsmesnije je sto taj nas stav, koji je u sustini Pravoslavan i pomirljiv, "gospoda" karakterisu kao ekstremisticki...

Zurim, idem u grad... nastavicu sutra...

jedno lično pitanje,gde žuriš,da li možda u staru Žagubicu na bluz,inače ja jesam pomirljiv,ali sam antiprotivan,zato što smatram da zbog nas Srba,jednom,zauvek maske moraju da padnu,a to će biti,priznajem,teško.ili neizvodljivo,nemoj da počnem da sumljam i u vas.

Zt u cemu je problem, zasto napadas Commodore-a,
u sta sumnjas, Ti si nocas nesto
ljut, citaj polako sve postove od pocetka.
 
ja samo kazhem da vam je jadna ta "demokratska zvezdara" kad pored toliko ljudi na njoj DS mora da dovozi busevima mitinga$e iz mog Mladenowtza.

Inache, DS opcija mi je najblizha, ali BGdjani su nezainteresovani da se bore za demokratiju posebno kada treba da izadju na ulice. Sve face od glumaca i ostalih sa zvezdare su iskulirale miting. BrukKa bre! Nije ni chudo $to radikali preuzimaju inicijativu kad se uzme u obzir kakav se sve talog slio u DS i DSS.
 
cLick - OR - Die:
ja samo kazhem da vam je jadna ta "demokratska zvezdara" kad pored toliko ljudi na njoj DS mora da dovozi busevima mitinga$e iz mog Mladenowtza.

Inache, DS opcija mi je najblizha, ali BGdjani su nezainteresovani da se bore za demokratiju posebno kada treba da izadju na ulice. Sve face od glumaca i ostalih sa zvezdare su iskulirale miting. BrukKa bre! Nije ni chudo $to radikali preuzimaju inicijativu kad se uzme u obzir kakav se sve talog slio u DS i DSS.

Демократска странка је све само не демократска, и пре би јој пристајало име Синдикат криминала, јер што си већи лопов више ћеш напредовати у њој, а ако покрадеш гласове у скупштини, готов потпредседник странке. У њеној хијерархији изнад чланова општинских одбора нема човека чистих руку и не може га ни бити.

А колико је недемократска довољно доказује то што је за њу демократија само када се нађе на власти. А њен председник Тадићи се сети "демократског блока" само кад му нешто треба од Коштунице, а иначе тера причу како Синдикат криминала и његови прилепци ( Сорошеви кондотјери ) имају монопол на демократију.

Иста та "демократска" партија у Војводини улази у коалицију са Чанковом неонацистичком странком која се отворено залаже да се у Војводини укине темељни принцип демократије један човек-један глас и заведе три мањинска гласа као десет српских, и Касиним ревизионистима који захтевају протеривање избеглица са севера Бачке и организују хортијевска посела.

Коштуница је за годину дана урадио више него што су Ђинђићева и Живковићева влада урадиле за све три године ( законодавство, завршен предлог устава, отпис дугова код Лондонског клуба, повећање друштвеног производа ), а све што је урађено у време Ђинђића ( стабилизација монете и отпис дугова код Париског клуба ) дело је људи који су основали Г-17, а не Злорана, који је тежио завођењу личне диктатуре, претварању Србије у латиноамеричку банана-државу за рачун својих финансијских патрона ( сурчинског клана и екстрапрофитера ) и лечењу светског бола Сорошевих комби-странака - док је незапосленост бујала, а друштвени производ се преполовио.

Да је ДОС-у одзвонило видело се још у јесен 2002. Тада је Ђинђић у другом кругу председничких избора бојкотовао свог кандидата Лабуса ( коме је још 1998. замрзао положај потпредседника ДС-а јер је Лабус тражио да Ђинђић саопшти и руководству и чланству шта се договарао са Тигром на канабету ) да не би Коштуница победио, а Коштуница је одмах по доласку на власт расписао председничке изборе, иако је знао да његов кандидат има мало шансе да прође у други круг - па сад ви видите ко је демократа а ко није.

Није ни за чуђење успон радикала, јер милион незапослених ствара милион радикала, а они којима су седам хиљада балија побијених у другој држави пре десет година ( ако је уопште седам хиљада, час помињу седам, час осам, десет, дванаест и двадесет, нек' излицитирају већ једаред ) важнији од милион незапослених овде и сада не треба да управљају ни месном заједницом, а камоли државом.
 
eremita:
LPhoklica:
Eremita, mali dobronameran savet:
Piši malim slovima, velika označavaju vikanje.

A jel'te molicu lepo, jel' ZAPETA OZNACAVA DA SI MI TI STALNO ZA PETAMA ili nesto drugo.

A jel'te ovo kad udarim Bjel' to znaci da mlogo vicem ? :twisted: :twisted: :twisted:
Mnogo si mi zanimljiv pa te stalno pratim.
Inače, ovo za vikanje nisam ja izmisila, to je tako, a ti proveri u pravilniku foruma. Ono što je čisto moje mišljenje je da je tekst koji je pisan samo velikim slovima, ružan i zaobilazim ga... To je, između ostalog, karakteristika novih članova - većina piše velikim slovom.
Ja sam ti rekla, a sad ti vidi...
 
LPhoklica:
eremita:
LPhoklica:
Eremita, mali dobronameran savet:
Piši malim slovima, velika označavaju vikanje.

A jel'te molicu lepo, jel' ZAPETA OZNACAVA DA SI MI TI STALNO ZA PETAMA ili nesto drugo.

A jel'te ovo kad udarim Bjel' to znaci da mlogo vicem ? :twisted: :twisted: :twisted:
Mnogo si mi zanimljiv pa te stalno pratim.
Inače, ovo za vikanje nisam ja izmisila, to je tako, a ti proveri u pravilniku foruma. Ono što je čisto moje mišljenje je da je tekst koji je pisan samo velikim slovima, ružan i zaobilazim ga... To je, između ostalog, karakteristika novih članova - većina piše velikim slovom.
Ja sam ti rekla, a sad ti vidi...

Vidi, ovako, ovo za vikanje tj.velika slova si potpuno u pravu. JA VOLIM DA VICEM -
POGOTOVO KAD JE NEKO GLUV !
U tom pravcu i Tvoja primedba da zaobilazis
tekstove pisane velikim slovima kao ruzne
VEOMA ME JE OBRADOVALA
i ohrabrila da se iskreno nadam da ces me ubuduce osloboditi Tvojih "genijalnih" zapazanja
iz oblasti POLITIKE !
 
Udalji li ste se od teme...

Inace primecujete li kako su gledista glasaca dss-a i radikala poklapajuca,kako imaju "zajednickog" protivnika...

Samo da ponovim pitanje -

Da li glasajuci za dss dajete glasove Srs-u
(pogledajte zvezdaru,gde je dss glasove svojih biraca upotrebio da pokloni zvezdaru radikalima. 100-procentnu vlast im je dao)
Da li ce ista situacija biti i na sledecim republickim izborima?
 
pa sta...ti si znaci glasala za Tadica...? mislim ako si poslusala Kostunicu kao SVI glasaci DSSa...

samo da te podsetim da si nedavno postovala kako bi UVEK pre glasala za SRS nego za DS...
 
znaci stvarno mislis da je to sto je Kostunica pozvao glasace DSS da glasaju za Tadica uticalo toliko da oni (ili vi) kazu: "e pa kad je on pozvao onda cu da glasam, al' inace bi' za Tomu"...
 

Back
Top