Verovali vi ili ne ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Login Killer

Primećen član
Poruka
876
Bavim se programiranjem vec 11 godina.
Borio sam se sa virusa i tim glupostima.
Jedno vreme sam smisljao kod virusa i taj celokupni kod sam slao AV kompanijama da bi sprecili takve viruse koji bi mozda bili napravljeni na takav nacin, ali to nije vise bitno, bitno je to da sam napravio AV koji je
mocniji od ostalih. Ime mu nisam jos dodelio.
Moj sin kaze da nista bolje nije video kao i njegovi drugovi(napravio sam beta verziju i podelio toj deci).
Deca se odusevila.
Imam problem..
Ako objavim taj AV unisticu neku AV kompaniju gde ce ti ljudi da ostanu bez posla, a ako ga ipak objavim sprecicu te napasti da nikada ne kroce na tlo hd.
Pa sam odlucio da ga ne objavim i da ga samo ja koristim.
Hteo sam da vam kazem da uvek postoji resenje od tih napasti!!!!!!!!!
Cuvajte se!!
 
Login Killer:
Bavim se programiranjem vec 11 godina.
Borio sam se sa virusa i tim glupostima.
Jedno vreme sam smisljao kod virusa i taj celokupni kod sam slao AV kompanijama da bi sprecili takve viruse koji bi mozda bili napravljeni na takav nacin, ali to nije vise bitno, bitno je to da sam napravio AV koji je
mocniji od ostalih. Ime mu nisam jos dodelio.
Moj sin kaze da nista bolje nije video kao i njegovi drugovi(napravio sam beta verziju i podelio toj deci).
Deca se odusevila.
Imam problem..
Ako objavim taj AV unisticu neku AV kompaniju gde ce ti ljudi da ostanu bez posla, a ako ga ipak objavim sprecicu te napasti da nikada ne kroce na tlo hd.
Pa sam odlucio da ga ne objavim i da ga samo ja koristim.
Hteo sam da vam kazem da uvek postoji resenje od tih napasti!!!!!!!!!
Cuvajte se!!
Udeli i mana to malo srece.....Stvarno BACI NAM NA PRIVATE link ako zelis da se proba taj AV (pa da dobijes Pass ili Fail ocene)....Sala naravno.... Ako je toliko dobar razmisli da nam das link (btw pokazao bih onima iz rusije (svi znaju ko je tu!!!) da su srbi tvrd orah ....Po programiranju mislim -da nema zabune :roll: ) ....
 
A ja sam patentirao nano-monitor koji se ugradi u očni živac....Microsoft mi nudio 15 milijardi dolara i 20 ostrva u južnom Pacifiku, al ja reko - jok! ne može ! Mi, iz NLO Pro Group se ne prodajemo tako jeftino!

Jel ima još neko ovde iz NLO Pro da se pohvali svojim patentom? Ajte, braćo, samo napred, čemu ta lažna skromnost i stidljivost? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top