Pravo u osinjak

jagodica:
Betty:
jagodica:
zato stho ih mrzim kao i ove zhenturache po forumu . eto
ali kad ja neshto znam a drugi grese onda sam srecna

podsecas me na jednu moju bivsu drugaricu
sluzila je samo za izlaske
jer je bila bas takva kao ti

* kakva
* za shta jos treba da sluzi (tj kakve to izlaske). mislim ti imash drugare da ti sluze necemu
* shto je bivsa
* ja ne izlazim nigde
ili osh da kazesh da je qrava ok ja se od toga valjda lechim!

mah...
hejtovala a nije stvarno bila tako losha.
a bila je kafanski tip.
ma zaboravi.
 
Nina2:
Deer Hunter:
Ajmo malo iskrenije drage lepse polovine. :roll:

Sta prvo pomislite kada npr. pored vas na plazi prodje onako, lepo izvajana zena... ili se nadjete u nekom drustvu i sl.

Pomislim WOW! Svaka joj cast 8)

Lepo Nina...

Opet, zamisli da je tvoj suprug/decko pored tebe. Sta mislis, sta je on u tom momentu pomislio?

Uopsteno mislim da muskarci mnogo redje komentarisu izgled drugih muskaraca u odnosu na zene. Ok, nista novo. Ostaje pitanje zasto se znatan broj zena oseca nekako ugrozenim kada im se u drustvu pojavi neka lepotica. Siguran sam da ste barem jednom bili u takvoj situaciji, odnosno da ste culi komentar na racun fizickog izgleda neke zene koji nije bas na mestu. Kako to objasniti, kao strah? Ljubomoru?
 
Deer Hunter:
Nina2:
Deer Hunter:
Ajmo malo iskrenije drage lepse polovine. :roll:

Sta prvo pomislite kada npr. pored vas na plazi prodje onako, lepo izvajana zena... ili se nadjete u nekom drustvu i sl.

Pomislim WOW! Svaka joj cast 8)

Lepo Nina...

Opet, zamisli da je tvoj suprug/decko pored tebe. Sta mislis, sta je on u tom momentu pomislio?

Isto sto i ja sigurno 8)

Uopsteno mislim da muskarci mnogo redje komentarisu izgled drugih muskaraca u odnosu na zene.


Mislim da tu igra ulogu opste poznati homofobicni strah 8)


Ok, nista novo. Ostaje pitanje zasto se znatan broj zena oseca nekako ugrozenim kada im se u drustvu pojavi neka lepotica. Siguran sam da ste barem jednom bili u takvoj situaciji, odnosno da ste culi komentar na racun fizickog izgleda neke zene koji nije bas na mestu. Kako to objasniti, kao strah? Ljubomoru?


Ako si sigurna u sebe, svoju vrednost,svoj izgled, nema potrebe za malicioznim komentarima. One koje upute maliciozni komentar na racun lepe devojke pate upravo od tog nedostatka samopouzdanja.
 
Nina2:Isto sto i ja sigurno 8)

Hmm... :roll: Telepatija ili poverenje..licna procena/ubedjenje...
Ili jedno sasvim normalno ocekivanje od osobe za koju ste sigurni da vas voli...


Nina2: Mislim da tu igra ulogu opste poznati homofobicni strah 8)

Prejaka rec. Do sada nisam upoznao zenu kojoj nije stalo do izgleda, makar se radilo samo o svecanostima. Cim se vodi racuna o svom, primecuje se i tudji, zar ne?

Nina2: Ako si sigurna u sebe, svoju vrednost,svoj izgled, nema potrebe za malicioznim komentarima. One koje upute maliciozni komentar na racun lepe devojke pate upravo od tog nedostatka samopouzdanja.

Po definiciji tacno. Opet, zivot nas uci da maliciozni komentari na racun fizickog izgleda uglavnom nastaju zbog necijeg gesta. Sklon sam verovati da su lepe zene mnogo cesce na tapeti od prosecno lepih, makar svaka bila Zona Zamfirova.
 
Deer Hunter:
Da, dobro pitanje; Koliko lepota utice na objektivnost izmedju zena?

objektivne jedne prema drugima
kada objektivne?

utice lose, ja odmah pravim barijeru, i u glavi mi je "ovo nije drushtvo za mene". sta cu kad sami ja dobrica. :evil: ima nekih izuzetaka od tih sredjenih ali one imaju nekako opustenije ponasanje pa to sredjivanje "ne smeta"
ok ne volim konkurenciju mozda
u stvari sta god da napisem posle izvrtim film i nadjem kontraprimer tako da je svaka poruka proizvod trenutnog raspolozenja u stvari :I
a ne znam mozda su mi i simpa ali ja nisam njima gledaju me belo
brate kad znam da se ebala, sta nas onda povezuje?
ja bre ne znam nijednu takvu
shto da kvarim njenu chistotu svojom prljavom pojavom
mislim ja bih je pitala da li ima tipa ali shta kao to se ne pita o cemu se uopste prica sa zhenama?
a sa muskarcima? ne znam ni to
eto..previshe interneta
hmmm za trenutak sam zaboravila da nisam jedina kao svako ima neki problem eto ali neka ovaj literarni rad neka stoji kao zvezda vodilja.
 
Betty:
Deer Hunter:
Drage dame,

Zasto stalno imate potrebu da komentarisete izgled neke druge zene? (narocito kad su u pitanju lepse medju lepima) :roll:

Cesto se neke lepe dame toliko ruzno ponasaju da na mozes da ih ne prokomentarises. Znala sam jednu koja je bila toliko lepa da nisi mogao da skines pogled sa nje, ali se tako uzasno ponasala da je to teralo ljude da okrecu glavu u suprotnom pravcu. Da je bila fina koliko i lepa plenila bi sve oko sebe.
 
ima ljudi koji su neprijatni
pa o tome moš naširoko, al ne sad.
ima neke drske, ili upućuju zlobne komentare (ne obavezno na vaš račun) ili im sve smeta, namćoraste, ili...
najmanje mi je važno koliko je neko LEP/A. Ali mi je važno da me ne dovodi u bilo koju vrstu neprilike. :idea:

Posle, desi se, MENE grize savest zbog njenog ponašanja, a nju zabole ćošak.
E, to je stvarno grozno. :?

Ima rešenje i za to: svakog na svoje mesto. Znači s takvima ne u grad. Eventualno, kafa na poslu (ako mora) i to je to.
 
Hm...kako ste samo zlobne, pa to je strashno!
Ja bash volim da udelim koji kompliment, ako zena stvarno vredi.
Inache, ne volim kad mi se neko shlihta, u stili : "kako si lepa danas" i sl. kada tachno znam u kakvom sam izdanju tog dana.
Znachi, iskreni komentari-DA, foliranje-NE, nikako hahahaahaha! :lol:
 
Iskreno, obraduje me. :D
Kao i kad vidim lepu sliku, lep predeo ili bilo
šta drugo što ostavlja utisak lepote.

Lepe devojke su cool.


P.S. Naravno, ono što ja zovem lepim, nije to obavezno i za druge i obratno...
 
trnova_ruza:
Cesto se neke lepe dame toliko ruzno ponasaju da na mozes da ih ne prokomentarises. Znala sam jednu koja je bila toliko lepa da nisi mogao da skines pogled sa nje, ali se tako uzasno ponasala da je to teralo ljude da okrecu glavu u suprotnom pravcu. Da je bila fina koliko i lepa plenila bi sve oko sebe.

Istina... ja kazem ne moze da bude tako lepa i "dobra"! Mora nesto da joj fali... jednostavno SVAKA koja je tako extra ordinary lepa... je na neki drugi nacin opicena. I onda te druge lose osobine potiru svu tu lepotu.. :roll:
Neverovatno... to je prosto fenomen... da su sve lepe isfolirane kucke :twisted:
A jos je gora situacija kada neka i nije bas lepa... a luda je... to je onda horor :D

A sto se tice teme... pa i meni se cini da svaka zena mora da ocrni neku drugu.. koja je objektivno lepa... sve zene su ljubomorne... ne znam zasto. :roll: Ja sam samo par sreo koje su realno rekle - jeste, ta i ta je bas lepa... da sam musko bila bih sa njom.. druge su uvek nalazile neke mane.. cak i Angelini Jolie :roll:
 
TheLoner:
Istina... ja kazem ne moze da bude tako lepa i "dobra"! Mora nesto da joj fali... jednostavno SVAKA koja je tako extra ordinary lepa... je na neki drugi nacin opicena. I onda te druge lose osobine potiru svu tu lepotu.. :roll:
Neverovatno... to je prosto fenomen... da su sve lepe isfolirane kucke :twisted:
A jos je gora situacija kada neka i nije bas lepa... a luda je... to je onda horor :D

A sto se tice teme... pa i meni se cini da svaka zena mora da ocrni neku drugu.. koja je objektivno lepa... sve zene su ljubomorne... ne znam zasto. :roll: Ja sam samo par sreo koje su realno rekle - jeste, ta i ta je bas lepa... da sam musko bila bih sa njom.. druge su uvek nalazile neke mane.. cak i Angelini Jolie :roll:

A odakle ti ideja da su sve zene ljubomorne na lepe zene? Budalastina. Posto si sam konstatovao kako je svaka lepa opicena i ima lose osobine, dozvoli da i mi mozemo (jos i pre) da opazimo "ruznocu" ispod lepe zenske fasade... E sad... kada muskarac to kaze (kao ti gore :twisted: ), s njim je sve u redu... jos ispadne i iskusni baja,ali kad se mi (zenske) to usudimo da kazemo, onda smo ljubomorne.. ma daaaj... :twisted:

Takodje je budalastina da su sve lepe - isfolirane kucke. Kod tebe je bas sve crno-belo, ha? Mozda nemas dobar pristup...
I jos nesto... s Angelinom - nikada!!! :lol: Nije moj tip...
 
Shag Ivory:
A odakle ti ideja da su sve zene ljubomorne na lepe zene? Budalastina. Posto si sam konstatovao kako je svaka lepa opicena i ima lose osobine, dozvoli da i mi mozemo (jos i pre) da opazimo "ruznocu" ispod lepe zenske fasade... E sad... kada muskarac to kaze (kao ti gore :twisted: ), s njim je sve u redu... jos ispadne i iskusni baja,ali kad se mi (zenske) to usudimo da kazemo, onda smo ljubomorne.. ma daaaj... :twisted:
Pa kazem - iz iskustva.... ni jedna drugarica nije mogla da istrpi da kaze - e stvarno ta i ta je VRH... nego uvek nalaze neku manu... a kad ih pitas pa dobro koja je po tvom ukusu.. nesto tamo vamo.. nema savrsene po njihovom ukusu :)
A to za "iskusnog baju", nije uopste tako, nego sa stanovista IZGLEDA... tada ne moze niko da zna kakva je neka osoba.. kada je samo vidi.. o tome se radi. Devojke kazu - ne valja, a muskarci da je savrsena... cudno. :roll:
Takodje je budalastina da su sve lepe - isfolirane kucke. Kod tebe je bas sve crno-belo, ha? Mozda nemas dobar pristup...
I jos nesto... s Angelinom - nikada!!! :lol: Nije moj tip...
Pa ne znam, iz mog iskustva svaka "lepa" (inace jako relativan pojam) je bila opicena na neki nacin... :roll: Cak i od mojih poznanika devojke.. drugarice..... ali njima to ne smeta.. oni gledaju samo noge i ostalo vizuelno.. briga njih ako je opaljena u mozak i sto je procitala jedino neki zenski casopis u celom zivotu. :twisted:
Neka interna teorija - cim je tako lepa trosi mnogo vremena na sebe, i nema vremena ni za sta drugo... lepota je postala kao sport, moras stalno da treniras :lol:
A ima i ona druga teorija, sa psiholoskog stanovista... a to je da te "lepe" pre ili kasnije otkace jer ih svakodnevno salecu svakojaki likovi.. :roll: I onda objektivno kako da ne postane kucka i da zeza muskarce kada joj je dosadilo da je startuje svaka budala... ni meni ne bi bilo prijatno... zato se i desi da sve one "dignu nos" da cepaju oblake..

P.S. Ne diraj mi Angelinu, she's the best (crnke su moja slaba tacka :oops: )
photo-26.jpg
 

Back
Top