Obrazovanje u Južnoafričkoj Republici

moze li mi neko reci koliko godina traje skolovanju na fakultetima u juznoafr republici u johanesburgu konkretno me zanima hemijski fakultet

hvala

Не бих знао колико траје образовање у ЈАР-у у Јоханнесбургу на WITS универзитету, вероватно 4 године али мој ти је савет да радије пробаш у Преторији на УНИСА....много је бољи универзитет али има једну ману, предавања и уџбеници који се користе су махом на африкансу.
Меми је на УНИСА специјализација трајала око 2 године а сам универзитет је познат по званично најбољем ветеринарском факултету на свету.
 
"Не бих знао колико траје образовање у ЈАР-у у Јоханнесбургу на WITS универзитету, вероватно 4 године али мој ти је савет да радије пробаш у Преторији на УНИСА....много је бољи универзитет али има једну ману, предавања и уџбеници који се користе су махом на африкансу.
Меми је на УНИСА специјализација трајала око 2 године а сам универзитет је познат по званично најбољем ветеринарском факултету на свету"

Puno, puno pogresnih informacija u gornjem postu od Vracarca; zato ti je bolje da se raspitas na web stranicama fakulteta.
Netacno: Udzbenici su na afrikanskom - ne znam sta je on studirao, ali sto se prirodnih nauka tice, udzbenici su oni koji se koriste na drugim svetskim univerzitetima; study guides mogu da budu na afrikanskom ili engleskom, zavisi sta ti hoces.
Jos nesto - Unisa je distance learning University, tako ako nisi zaista vrlo vredna, nema sanse da ces to zavrsiti u roku. Imaces tokom godine 2 nedelje koje ces provesti u laboratoriji.

"сам универзитет је познат по званично најбољем ветеринарском факултету на свету" - ne znam sta je pisac time hteo da kaze. U sa postoji samo jedan fakultet za veterinu, i to spada pod University of Pretoria. Taj fakultet nema nikakve veze sa Unisa-om. Veterinarski fakultet je odlican, mozes da radis sa njihovom diplomom skoro svugde gde je eng govorno podrucje, ali sad da je bas najbolji, vrlo je diskutabilno.
 

Back
Top