Nezno silovanje...

jurodivi:
Felerična:
jurodivi:
Selena:
A jel silovanje može biti nežno?
Moze, moze...mmmmmmmm.. :D :wink:
Čekaj bre ti si neki nežan seksualni manijak je li? :evil:
Prijatelju moj...i ti ocigledno imas malo iskustva kad su zene u pitanju.....ali nema veze...
Nije u pitanju manijastvo...ma ko ce to tebi objasnjavati...
hehe :idea: :wink:

Kad si već započeo temu, onda i objasni;nama koji nemamo pojma šta je to
 
Selena:
jurodivi:
Felerična:
jurodivi:
Selena:
A jel silovanje može biti nežno?
Moze, moze...mmmmmmmm.. :D :wink:
Čekaj bre ti si neki nežan seksualni manijak je li? :evil:
Prijatelju moj...i ti ocigledno imas malo iskustva kad su zene u pitanju.....ali nema veze...
Nije u pitanju manijastvo...ma ko ce to tebi objasnjavati...
hehe :idea: :wink:

Kad si već započeo temu, onda i objasni;nama koji nemamo pojma šta je to

Jeste, i ja sam žensko ako nisi video iz priloženog pa nemam neko iskustvo sa ženama :roll:
 
jurodivi:
Felerična:
jurodivi:
...dobro ti znas o cemu se radi...mislim da mozes i skriptu da napises... :D ..bar kad je u pitanju tvoja masta... :D :wink:

:lol: :lol: :lol: Ma vidi ti njega zna o čemu ja maštam... 8)

Oprosti...da sam znao da su svi feleri kao ti... mmmmmmmmmmmm.... :shock: :wink:
Oprošteno :lol: Slatko od tebe i neću više jer će nas Gazdarica opet opomenuti za chat. :wink:
 
jurodivi:
...devojke vase iskustvo...i misljenje.. :D
Da li vas to pali...bar u masti... :idea: :wink:

O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

Samo to o cemu one mastaju nije silovanje... postoji prica a koliko je istinita, ne znam: tuzila zena coveka, kod Milosa Obrenovica (uvek takve price povezuju sa njim) da ju je silovao. On da coveku konac a njoj iglu. Ako covek ubode kriva je zena a ako ne ubode, onda je on stvarno krivac. Covek pokusava da ubode u iglu, ona pomeri, on opet, ona pomeri... tako nekoliko puta... Milos rece: "e, da si i ti tako mrdala tada, ne bi mogao ni da te siluje"!

Svaku zenu to pali!
 
Kazanova:
O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

:P :) 8)
 

Back
Top