Kviz

Organski ga ne podnostim...Glumi dečaka, a ima 100 godina, tekstovi su mu glupi, baca glavu i uvija se se ko' da će da snese jaje, naporan je za slušanje kad daje intervjue i nikad ništa pametno ne kaže, ne peva tuđe pesme u kafanama i klubovima, ne snima duete i umišlja da je Bogom dan. Ma, odvratan je... :roll:
 
ma slušaju ga sponoruše :P

baksuz je, kao i svako ko se loži na njega


ilustracije radi: ne može da nađe mesto u restoranu,koje inaće rezerviše
zatvore mu vrata prodavnice ispred nosa, i još ga napuše
da ne ppominjem da je završivši ekonom.fak. u oNO doba
zaboravio da se devize ne prenose preko granice
pa čak i da je kažnjivo
samo posedovanje


hehehe, debil :wink:
 
Pustite trecepozivca Zdravka na Miru. Ajmo svi zajedno jedan muzichki intermezzo uz Michaela Jacksona.. svi smo ga voleli kao deca ako se secate.. a i on je voleo detzu.. hehe :twisted:

The Billie Jean is not my lover
She's just a girl who claims that
I am the one
But the kid is not my son
She says I am the one
But the kid is not my son
 
NE DIRAJ MI ZDRAVKA!
PA TO JE IDOL MOJE GENERACIJE!
SVE SMO BILE ZALJUBLJENE U NJEGA!
JA SAM NAGOVARALA MAMU DA SE UDA ZA NJEGA.
sad mi je jasno sto moj cale kaze de je Zdravko/kilavko....
bio je NEKAD super,a sad,,,jbg....
PREGAZILO GA VREME. :cry:
 
Nesi:
dobardan:
Nabrojmo 3 mane Zdravka Cholica..
Nisi reko koje su nagrade...necu da pljujem coveka za dzabe 8)

ma mozhemo da mu pljunemo pod prozor. Chovek je sada u besnom zezanju i akciji dok mi smrdimo po forumu. Die besteN frajer svih vremena YU scene. I danas se zhene lozhe na starog machora, ali sobzirom da se otkidaju i na Vuka Dra$kowitja ni$ta vi$e ne mozhe da me iznenadi :D
 
Tip je fenomen svoje vrste, najveca zenska slihtara na Balkanu, moze da peva i najveca sranja, a ipak da ga i dalje slusaju.
Meni ipak totalno nezanimljiv i dosadan.
 
pricajte sta hocete, ja sam isla na koncert pre dva-tri meseca...ajd reko da vidim i to , dok se nije pezionisao :wink:
otpevao je tri sata bez pauze, i bolje zvuci uzivo nego na cd-u...za njegove godine, super...a puna sala zena, jbt :shock:
 

Back
Top