neshto mi je sumnjivo

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
Od pre nedelju dana mi je plava pozadina kada proveravam mail (yahoo a i hotmail) i to bash na mestu gde se kucka mail !!! Znachi background tela poruke mi je promenio boju ???? I 2 puta mi se desilo da se na trenutak pojavi i nestane prozor od command prompta ??? (to je ono shto me najvishe zabrinjava ???) Inache i comp mi je neshto usporen !!!
Koristim Norton 2003 (redovno updateovan) Spyboat S&D, Adaware SE !!! skeniranjem oni ne pronalaze nishta sumnjivo ali mi je sve ovo chudno !!! Ako neko ima bilo kakvo objashnjenje, bio bih zahvalan !!!
 
Super ti je naslov poruke. Vrlo asocirajuci.
7.gif
 
kakvi ste to vi ljudi???

Covjek ima problem ili sumnja na problem a vi se zezate a ne znate da i vi mozda jos danas mozete da imate problem i da trazite pomoc.. To nije lijepo...

Evo ovako:

ako sumnjas a postojeci programi nisu otkrili nista, racunar ti je spor.. itd..

Ja sta bih uradio prvo..

CTRL+ALT+DEL / pa opciju process i pogledao koju kolicinu procesa imam i pogeldao bih sta ima u njima sumnjivo ako ima...

Sledeca stvar..

Uradio bih UPDATE svih programa koje imam za zastitu i nakon toga restart pa SAFE MODE i preskenirao..

Nakon toga bi moralo da se nesto pokaze i da se nadje...

Dalje. Prije skeniranja bih skinuo CW Sreder i skenirao i sa njim.. Kad niko nista ne nadje on nadje nesto.. *zaboravih koji spy bot imas.. Pozeljno je 1.3. verzija...

Pokusaj ovo pa javi sta ima da se mucimo dalje.. Poz.
 
Ma covek je dao ????? kao naslov, pa pretpostavčljam da mnogi nebi tako ni procitali poruku. A i u svakoj situaciji treba malo vedrine.
Nego, imas li ti Zonealarm ili neki drugi zid ? Meni to lici na upad .
 
GZ:
kakvi ste to vi ljudi???

Covjek ima problem ili sumnja na problem a vi se zezate a ne znate da i vi mozda jos danas mozete da imate problem i da trazite pomoc.. To nije lijepo...

Evo ovako:

ako sumnjas a postojeci programi nisu otkrili nista, racunar ti je spor.. itd..

Ja sta bih uradio prvo..

CTRL+ALT+DEL / pa opciju process i pogledao koju kolicinu procesa imam i pogeldao bih sta ima u njima sumnjivo ako ima...

Sledeca stvar..

Uradio bih UPDATE svih programa koje imam za zastitu i nakon toga restart pa SAFE MODE i preskenirao..

Nakon toga bi moralo da se nesto pokaze i da se nadje...

Dalje. Prije skeniranja bih skinuo CW Sreder i skenirao i sa njim.. Kad niko nista ne nadje on nadje nesto.. *zaboravih koji spy bot imas.. Pozeljno je 1.3. verzija...

Pokusaj ovo pa javi sta ima da se mucimo dalje.. Poz.

Nisu to ljudi to su zayebanti !!! ;)

imao sam 22-23 procesa ali od juche od kako sam promenio AV ... Instalirao sam Panda platinum 2005 imam 29 procesa ( e sada ja ne znam koji su tu pozeljni a koji ne procesi). Medjutim Panda mi je sinoc pronashao i izbrisao neka dva file (ili mozda 3) ali se i dalje javlja ono zabrinjavajuce plavoooooooooooooo !!! I upravo sam provalio da mi se to deshava samo kada koristim IE, u operi se to ne deshava ??? Inache Spyboat je upravo 1.3 verzija !!!
Skenirao sam u Safe modu sa pandom, Spyboat 1.3, Adaware SE i nishta nisu pronashli !!! Jedino nisam uradio scan sa CW Srederom jer ga nemam !!! Reci mi gde mogu da ga skinem ???
Hvala na trudu !!!!
 
NORTON/PANDA???

Hmmm.. SAM Norton ako je NSW ima 5 procesa a da ne govorim o ostalim... Rastereti malo sistem tako sto ces da ides na START/Run/msconfig/startup pa pogledajs ta se sve pokrece da sistemom i odcekiraj sta ti je viska... Pokusaj sad to...
 
Norton sam izbacio !!! a instalirao sam Pandu !! inache sa start-up-om mi se pokrene samo panda !!
Neko je spomenuo neki upad ovde na temi !!! kako se to manifestuje ??? jer mi ovo stvarno izgleda suludo nikada nisam do sada imao 31 proces !!! a i onaj prozor od command prompta koji se pojavio na trenutak 2 puta !!! verujem da to nije "zdravo" :?: :lol:
 

Back
Top