Zavodnica

Prema muškarcima samo prirodno. Zašto se folirati i glumiti ludilo, kada je to samo nepotrebno gubljenje moždanih ćelija. Ako ne ide tako - hvala na pažnji i doviđenja!!! :lol:
 
Evo kako stoje stvari kod mene:
Dok sam bila hladna prema njemu,ravnodusna,okrutna,
vise me je cenio..
Kada sam mu ''ogolila'' svoje srce,
kad je shvatio koliko ga volim,
stanje se promenilo iz korena...
Sada sam ja ta,koja ugadja,trpi i prelazi preko
svega..
Ugadjam mu na sve moguce nacine!
Koliko puta sam ''zgazila'' sebe,da zbog toga
osecam samoprezir..
Ali Boze,volim ga i plasim se rastanka..
Kajem se sto sam mu dozvolila da vidi kakva sam
u dusi,pa sad ispastam..
Neznam koliko cu jos trpeti sve ovo :( :?
Zato,mislim da je bolje bilo u pocetku,kada sam glumila hladnocu i nezainteresovanost..
Valjda cec se srediti stanje,mada cisto sumnjam :?:
Pozdrav za sve :)
 
ne znam sta da ti kazem, al kad god sam bila dobra lose sam prosla :cry: ,jer se onda opuste i misle da mogu sve da rade!!!zato sam okrenula list, i mogu ti reci da je sad dosta bolje!!!nema nikakve veze dal je on dobar ili ne, na kraju se sve svede na isto!!!zato bolje.....bzzzzzzzz :twisted:
 
apotekarka:
Kao i sa decom - dobra, pravedna i stroga :wink:
Je.bi ga nisam ja matora kao ti,pa da budem
dobra,stroga,pravedna,divna,prelepa... da kacim svoje slike po netu!!!! Toliko bolesna nisam,pa i kad budem imala decu ne verujem da cu bas toliko odlepiti... :twisted: :twisted: :twisted:
 
BEOGRADJANKA '89:
apotekarka:
Kao i sa decom - dobra, pravedna i stroga :wink:
Je.bi ga nisam ja matora kao ti,pa da budem
dobra,stroga,pravedna,divna,prelepa... da kacim svoje slike po netu!!!! Toliko bolesna nisam,pa i kad budem imala decu ne verujem da cu bas toliko odlepiti... :twisted: :twisted: :twisted:
Zasto ste ljudi napali na apotekarku?!
Svako ima pravo da zivi i radi kako hoce i kako mu odgovara! To i jeste problem sa ovom nasom drzavom svi guraju nos tamo gde ne treba. Ja zivim na severu Evrope i tamo nikoga ne boli **** za komsiju a kamoli za ljude sa interneta! Ljudi hodaju debeli, (ne pazeci sta ce obuci), svi su razliciti i niko ne pravi frku oko toga. I da znate da je tako najbolje! Yebo te u Jugi bi te kamenovali ako imas 2 kile viska a obuces nesto neprikladno. :roll:
Sta vas boli dupe za to sta apotekarka (ili bilo ko drugi) radi?
Jel` vas to nekako povredjuje? NE!
Smetaju vam njene slike? NEMOJTE IH GLEDATI!
Nervira vas kao osoba? NE CITAJTE NJENE PORUKE!
I eto resili ste problem. To je mnogo bolje nego da upropastite sve i jednu yebenu temu glupavim svadjanjem koju svako zaboravi iste sekunde kad izadje sa foruma. :roll:
Ljudi zivite i pustite druge da zive!

A sada odgovor na temu. Treba biti oboje. Sve zavisi od toga kakav je muskarac i od same situacije u kojoj se nalazite! Ali ipak mozda treba biti malo vise dobar i sladak. :wink:
 
GOSTCHA:
Evo kako stoje stvari kod mene:
Dok sam bila hladna prema njemu,ravnodusna,okrutna,
vise me je cenio..
Kada sam mu ''ogolila'' svoje srce,
kad je shvatio koliko ga volim,
stanje se promenilo iz korena...
Sada sam ja ta,koja ugadja,trpi i prelazi preko
svega..
Ugadjam mu na sve moguce nacine!
Koliko puta sam ''zgazila'' sebe,da zbog toga
osecam samoprezir..
Ali Boze,volim ga i plasim se rastanka..
Kajem se sto sam mu dozvolila da vidi kakva sam
u dusi,pa sad ispastam..
Neznam koliko cu jos trpeti sve ovo :( :?
Zato,mislim da je bolje bilo u pocetku,kada sam glumila hladnocu i nezainteresovanost..
Valjda cec se srediti stanje,mada cisto sumnjam :?:
Pozdrav za sve :)

Totalno, ali totalno isto iskustvo. Dok sam bila hladna i rezervisana i maksimalno ga zezala on je trcao kao kuce zamnom, kada me je konacno osvojio krenuo je da se ponasa kao taj tvoj. Da ne pricam o gazenju same sebe i samoprezir. Ali presao je i tu granicu i sada sam opet samo svoja a on neka nadje drugu ribu koja je mazohisticna dusica.
To je inace bilo i prvi put da sam dozvolila sebi da se totalno otvorim prema nekom decku, i eto lose sam prosla. Sve prethodne veze gde sam bila mnogo puta i djubre su bile mnogo bolje i ti momci i dan danas zale zamnom. Nije li to ironicno?
 
Nellii:
GOSTCHA:
Totalno, ali totalno isto iskustvo. Dok sam bila hladna i rezervisana i maksimalno ga zezala on je trcao kao kuce zamnom, kada me je konacno osvojio krenuo je da se ponasa kao taj tvoj. Da ne pricam o gazenju same sebe i samoprezir. Ali presao je i tu granicu i sada sam opet samo svoja a on neka nadje drugu ribu koja je mazohisticna dusica.
To je inace bilo i prvi put da sam dozvolila sebi da se totalno otvorim prema nekom decku, i eto lose sam prosla. Sve prethodne veze gde sam bila mnogo puta i djubre su bile mnogo bolje i ti momci i dan danas zale zamnom. Nije li to ironicno?
Tako to obicno biva! Ali ja opet nemam srca da budem totalni kreten prema nekome, narocito ne kad me taj neko gleda kao Boginju!
 
I moj je mene gledao kao Boginju, kao i svi ostali pre njega, ali samo dok sam bila losa...cim sam postala dobra okrenuo je neko drugo lice..
Neka hvala, radije sam onda losa a oni dobro postupaju samnom.
 
chokolada:
BEOGRADJANKA '89:
apotekarka:
Kao i sa decom - dobra, pravedna i stroga :wink:
Je.bi ga nisam ja matora kao ti,pa da budem
dobra,stroga,pravedna,divna,prelepa... da kacim svoje slike po netu!!!! Toliko bolesna nisam,pa i kad budem imala decu ne verujem da cu bas toliko odlepiti... :twisted: :twisted: :twisted:
Zasto ste ljudi napali na apotekarku?!
Svako ima pravo da zivi i radi kako hoce i kako mu odgovara! To i jeste problem sa ovom nasom drzavom svi guraju nos tamo gde ne treba. Ja zivim na severu Evrope i tamo nikoga ne boli **** za komsiju a kamoli za ljude sa interneta! Ljudi hodaju debeli, (ne pazeci sta ce obuci), svi su razliciti i niko ne pravi frku oko toga. I da znate da je tako najbolje! Yebo te u Jugi bi te kamenovali ako imas 2 kile viska a obuces nesto neprikladno. :roll:
Sta vas boli dupe za to sta apotekarka (ili bilo ko drugi) radi?
Jel` vas to nekako povredjuje? NE!
Smetaju vam njene slike? NEMOJTE IH GLEDATI!
Nervira vas kao osoba? NE CITAJTE NJENE PORUKE!
I eto resili ste problem. To je mnogo bolje nego da upropastite sve i jednu yebenu temu glupavim svadjanjem koju svako zaboravi iste sekunde kad izadje sa foruma. :roll:
Ljudi zivite i pustite druge da zive!

A sada odgovor na temu. Treba biti oboje. Sve zavisi od toga kakav je muskarac i od same situacije u kojoj se nalazite! Ali ipak mozda treba biti malo vise dobar i sladak. :wink:

Potpuno se slazem...Apotekarka ima pravo da zivi kako zeli(pa i da kaci slike gde hoce :wink: ...stvarno mi nije jasno sto to nekome smeta) i ako je njoj dobro...sve je ok. Ne znam jel to neka instinktivna ljubomora, tzv moralni kodeksi ili nesto trece... Meni se dopada otvorenost, pa i duhovitost u nekim postovima, nekad i ne moram da se slazem sa njom, ali mi nije zbog toga manje simpaticna.
A, inace, ja mislim i jedno i drugo... Bitno je doziranje :lol:
 
Auu joj.
Sta to znaci biti dobar prema muskarcu? ili sta to znaci biti otrovnica?
Uopste ne vidim kakve to veze ima sa odnosom musko zensko.Poenta svega je da svako ima svoj stav i neke svoje principe i da od istih ne odstupa zbog necijeg molecivog pogleda ili necije ucene.
Svako prvo treba sam sebe da upozna i da pritom bude iskren prema samom sebi. I postavi neke limite, u smislu ovo mogu da tolerisem ono ne mogu. I tacka.
I naravno to isto treba prezentovati i drugoj strani. A ako je potrebno treba preci i sa reci na dela, cisto da ne bude zabune.To u praksi znaci sledece: ako je neka od vas rekla svom dragom da joj strasno smeta kada on cacka npr. kola i dodje kuci sav musav i razbaca sve stvari tamo ovamo a ona mu rekla XXX puta da ce sledeci put kad to uradi sam skupljati svoje stvari ili ce ih ona baciti kroz prozor/zapaliti/ostaviti da istrunu itd. da to stvarno i uradi.

Ma sta i ja ovoliko razglabam.
Kratko i jasno: kazes sta hoces / neces ili mozes/ ne mozes, postavis granicu sebi i nekom i pridrzavas se toga i kraj.I drzis , naravno datu rec.

To kad se uradi nema vise potrebe da se bude "dobar" ili "otrovnica" jer ni jedan ni drugi nacin ponasanja nije istinit vec se uglavnom radi smisljeno iz ovog ili onog razloga.

Sve ovo vazi i kad su i prijatelji u pitanju.
Ne moze jedan stalno da daje a drugi da uzima i obrnuto. :? :wink:
 
Nellii:
I moj je mene gledao kao Boginju, kao i svi ostali pre njega, ali samo dok sam bila losa...cim sam postala dobra okrenuo je neko drugo lice..
Neka hvala, radije sam onda losa a oni dobro postupaju samnom.


Za svaku vezu je potrebno dvoje. Zar uvek mora da bude jedna dobra jedna losa strana? Mozda jednostavno, u tom slucaju, ljudi ne odgovaraju jedno drugom. Ako si dobar covek, ako si dobra prema prijateljima, zasto onda da budes losa prema onome koji bi trebao da ti bude mnogo vise od toga? Ostani malo misticna za njega, odvoji neki deo vremena samo za sebe (makar u to vreme gledala TV ili sedela s drugaricom u parku), neka on ne zna bas sve o tebi - ali nikad nemoj da budes losa prema njemu.
 
Dina:
Nellii:
I moj je mene gledao kao Boginju, kao i svi ostali pre njega, ali samo dok sam bila losa...cim sam postala dobra okrenuo je neko drugo lice..
Neka hvala, radije sam onda losa a oni dobro postupaju samnom.


Za svaku vezu je potrebno dvoje. Zar uvek mora da bude jedna dobra jedna losa strana? Mozda jednostavno, u tom slucaju, ljudi ne odgovaraju jedno drugom. Ako si dobar covek, ako si dobra prema prijateljima, zasto onda da budes losa prema onome koji bi trebao da ti bude mnogo vise od toga? Ostani malo misticna za njega, odvoji neki deo vremena samo za sebe (makar u to vreme gledala TV ili sedela s drugaricom u parku), neka on ne zna bas sve o tebi - ali nikad nemoj da budes losa prema njemu.


Veruj mi, znam o cemu pricam. Nisam klinka i prosla sam dosta toga. Zakljucak je, budite sto gore prema muskarcima (ne, to ne znaci da ih varate, lazete i mazete vec imate svoj stav tipa 'ili tako ako ti se ne svidja ti idi') i volece vas zauvek. Naravno, misticnost je veoma pozeljna, sto manje znaju sta mislite to bolje. Zalosno ali je tako.
 
Ne kapiram ja nesto ovde,pa ako vas toliko muce pa ostavite ih :wink: .Mislim da je samo stvar pravog izbora, a te price na pocetku ja bio ovakav,pa sam ja dobra a sad je on gad,ma ne pali to...menjajte nesto, to je bar jednostavno :? . Znaci resenje problema je u dobrom izboru muskarca i nema potrebe da si otrovnica ili sta ti ja znam sta jos :wink: .Il sam ja imala srece :) mozda je i to. :D
 
Ma znate ovo i same:U KUCI -DOMACICA,NA ULICI-DAMA,A U KREVETU-VRHUNSKA *****...TO JE DEFINICIJA IDEALNE ZENE.
ZNACI-toplo gde treba ( znate to mesto ,zar ne?) i hladna kada treba ( e,to vec morate same dozirati...).
Prilagodite se situaciji.Iako sam musko-trudi te se da ga drzite u neizvesnosti,da nikad nije siguran da ste mu potpuno odane...Nadam se da ovo nece procitati i neka meni draga BESTIJA...
Pozdrav ...
 
Dina:
Nellii:
I moj je mene gledao kao Boginju, kao i svi ostali pre njega, ali samo dok sam bila losa...cim sam postala dobra okrenuo je neko drugo lice..
Neka hvala, radije sam onda losa a oni dobro postupaju samnom.


Za svaku vezu je potrebno dvoje. Zar uvek mora da bude jedna dobra jedna losa strana? Mozda jednostavno, u tom slucaju, ljudi ne odgovaraju jedno drugom. Ako si dobar covek, ako si dobra prema prijateljima, zasto onda da budes losa prema onome koji bi trebao da ti bude mnogo vise od toga? Ostani malo misticna za njega, odvoji neki deo vremena samo za sebe (makar u to vreme gledala TV ili sedela s drugaricom u parku), neka on ne zna bas sve o tebi - ali nikad nemoj da budes losa prema njemu.


Dina, totalno si pogodila...u centar...Koliko god da je to malo mucenja( i za nju i za njega...) ipak je sve u cilju da im bude sto bolje dok su zajedno...To i jeste CILJ igre.Dakle, U CENTAR...
 

Back
Top