DALI KUPUJETE VODU

Arijevac11:
Interesuje me da li kupujete vodu , koliko mesecno trosite para na to i koliko znate ljudi koji kao i vi kupuju vodu.
Ja ,licno, sam kupovao prolom vodu jer sam imao problem sa kamenom u bubregu.

Ja, od kada sam otišao na usavršavanje van zemlje nisam popio čašu česmenske vode...U Austriji i Sloveniji je to bilo obavezno, sada je to već stvar navike....Inače ljubitelj sam prirodnih, niskogaziranih, ili negaziranih sa umerenim sadržajem natrijuma i obiljem kalijuma i kalcijuma i joda....Bela Rada iz Bijelog Polja je po mome ukusu, Rosa...Mada sada sve više koristim Vodu-vodu....
Samo joj je mana što se puni u Banji Vrujci, a tamo smo kao vojnici bili na vojnoj vježbi i nadrljali ko mravi :roll: :( ...pa imam neki otpor prema njoj, subjektivne prirode, ali je super :wink:
 
Inace me bas zanima kako ste sigurni da je flasirana voda hemijski i bakterioloski ispravna za razliku od cesmovace za koju nadlezni tvrde da jeste a svi mi kao "iz pouzdanih izvora" znamo da nije? :?
 
Moj prijatelj radi na laboratorijskoj analizi vode koja se flasira, i, manje - vise te su vode u redu, mada nisu bas onakve kakvim se reklamiraju. Rosa je, npr. najlosija, ona bukvalno iscisti ceo organizam od korisnih minerala, dok su Knjaz i Vrnjci relativno najbolje.
 

Back
Top