SCG-Spain???

manastirac

Početnik
Poruka
15
Narode dragi, sta mislite, mogu li nasi plavi momci da naprave jos jedno cudo i osvoje sva tri boda (mada bih ja licno bio zadovoljan i jednim) na Marakani i obezbede ucesce na EP u Nemackoj 2006???
 
vicente:
1:0 za nas u 87. minutu
iz neke guzve.... lopta ce se odbijati 200 puta i na kraju ce se nekako otkotrljati u mrezu.... "strelac" Krstajic....
:lol:
E, upravo to!!! Vec ih zamisljam onako, ko iz crtanog filma, kako se mlate s tom jadnom loptom...hehehe...bar ce biti smesno, ako nista drugo!?
 
jovicic89:
NE MOGU DA VERUJEM DA SU SVI TOLIKI PESIMISTI.SPANIJU CE MO DA ODEREMO,ONI NEMAJU VEZE

Pazi tacno je da su Spanci samo jedno veliko ime! nisu neka ekipa i mislim da mozemo kvalitetom da ima pariramo ali nas ti je cudan , mi se uvek plasimo Spanaca i Rusa i sa njima postizemo lose rezultate! Ne sme biti straha ako hocemo bodove i treba ici na pobedu a remi zaboraviti! problem je sto nema VUKICA koje je definitivno igrac br 1 trenutno!
 
Ako nam sude sudije kao i za vreme Evropskog Prvenstva sa Spancima,kada je utakmica bila 15 minuta produzena,kada zamalo infarkt da me strefi...onda cemo verovatno izgubiti,jer Spanci su Spanci a i bruka je da oni igraju za baraz.. :roll:
 

Back
Top