problem sa roditeljima zbog starijeg decka!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: problem sa roditeljima zbog starijeg decka!

jedna mala lepotica
    Guest

Podrazumevano problem sa roditeljima zbog starijeg decka!

Za novu godinu smuvala sam se sa jednim deckom koji je od mene stariji 7 godina. Sve nam je bilo fenomenalno do kraja maja - pocetkom juna. Od tada moji roditelji su odjednom poceli da se bune za moju vezu sa njim ( a inace znali su sve vezano za mene i njega) i od tada mi brane da se vidjam snjim. On me obozava, i ja ga volim najvise na svetu, al mi jako smeta ovo tajno vidjanje (jer nasa veza jos uvek traje) i stalna strepnja da ce me videti snjim! Da li bi vi nastavili da se vidjate sa tom osobom kao sto sam ja nastavila?!
    P.S.(nikada se nismo svadjali, i verujemo jedno drugom mnooogo.)

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Ne dozvoli da ti se bilo ko bilo kada mesa u ljubav.
    Dzaba sve ostalo kad ti nisi srecna.

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

sedam godina jeste velika razlika, ali ako se slazete, razumete, imate iste teznje i zelje, itd itd. onda niko tu ne sme nista da prica.
    jedino ti pomaze da razgovaras sa roditeljima. i ne skrivaj u tajnosti nista, pokazi sta ti stvarno oces.
    znam ja kako se to radi
    natrljas matorcima na nos, kazes jasno i glasno sta oces i opravdas to, i onda te oni shvate ozbiljno 8)

Guest

Podrazumevano

Ako su od pocetka znali zasto bi sada pravili pitanje nerazumem.I nije bitna razlika ali pitanje je kiliko ti imas god.Pa recimo ako imas 15 onda bi ti ija branio.

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ako su od pocetka znali zasto bi sada pravili pitanje nerazumem.I nije bitna razlika ali pitanje je kiliko ti imas god.Pa recimo ako imas 15 onda bi ti ija branio.
    DA STVARNO TO JE ONDA SUMNJIVO ALI AKO JE U PITANJU NEKO STARIJE GOD. MISLIM NA DEVOJKU KOJA JE PISALA ONDA NEMA FRKE

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio myst
    Citat Original postavio Anonymous
    DA STVARNO TO JE ONDA SUMNJIVO ALI AKO JE U PITANJU NEKO STARIJE GOD. MISLIM NA DEVOJKU KOJA JE PISALA ONDA NEMA FRKE
    Ma ok ako je starija.Ali kada su vec znali za vezu a nisu pravili pitanje zasto sad.mozda su saznali nesto sto ona nebi mogla da prihvati.Pa pokusavaju na ovaj nacin.Mada ja mislim da je ona devoijcica.Ili Mozda majka zna a otac ne i tu postoji prepreka.Imam prijatelja u slicnoj poziciji.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

EEEEE,a za moje je i 4 god. prevelika razlika....ali nikad ne bi mogli da mi zabrane da ga vidjam,pa pobegla bih od kuce! :wink:

Alisa u zemlji čudesa
    Guest

Podrazumevano :-I

Posto ti veza dobro funkcioniš, nemoj dozvoliti da ti je bilo ko unisti. Sve dok je tebi lepo, BORI SE DA SAČUVAS TO STO IMAS. Ipak mogla bi saznati zbog čega su tvoji promenili misljenje o njemu... Razgovaraj otvoreno sa njima na tu temu. Sretno!

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

mozda bi trebala da ih pitas zasto im se sada ne svidja to sto im se sada ne svidja tvoj decko. pokusaj da pricas sa njima. i oni se brinu za tebe, i ne brane ti da ga vidjas iz pakosti vec verovatno iz zabrinutosti.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano asf

........

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Citat Original postavio Courtney
    EEEEE,a za moje je i 4 god. prevelika razlika....ali nikad ne bi mogli da mi zabrane da ga vidjam,pa pobegla bih od kuce! :wink:
    ... a ko bi ti kuvao ruchak?

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    Jest vala... vratila bi e cim ogladni ))

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Citat Original postavio Keeper
    Jest vala... vratila bi e cim ogladni ))
    Eeeee,znam i ja da kuvam :wink:

jedna mala lepotica
    Guest

Podrazumevano

Da zaboravila sam reci ja imam 14 godina a moj dragi 21
    Nama godine ne prestavljaju problem jer se stvarno volimooooo!!! Sve mi drugarice zavide na toj vezi. prvo sto je to jedan od popularnijih i lepsih momaka u gradu a drugo sto me obozava i sve mi udovoljava!!! Uz to zivimo u komsiluku i non stop smo zajedno bili dok su moji to znali , al od tada samo kad sam `u gradu`... oni misle da se on drogira jer njegov brat to radi, a ja ga znam u dusu i znam da to ne radi, ai da radi rekao bi mi je mi smo jedno drugom sve! Pomozite!

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio jedna mala lepotica
    Nama godine ne prestavljaju problem jer se stvarno volimooooo!!! Sve mi drugarice zavide na toj vezi. prvo sto je to jedan od popularnijih i lepsih momaka u gradu a drugo sto me obozava i sve mi udovoljava!!! Uz to zivimo u komsiluku i non stop smo zajedno bili dok su moji to znali , al od tada samo kad sam `u gradu`... oni misle da se on drogira jer njegov brat to radi, a ja ga znam u dusu i znam da to ne radi, ai da radi rekao bi mi je mi smo jedno drugom sve! Pomozite!
    Ti si s njim da bi ti drugarice zavidele? :shock: Mnogo menja stvari to sto imas 14 god.Ali ako je ljubav prava,izdrzace i to!

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ti 14 a on 21 :shock: :shock:
    Imala si 13 a on 20 kad ste se smuvali???? :shock:
    Dajem ruku da te je bar jedno 5 puta prevario do sada , a tebe gaji za starije dane.Iskusno.

jedna mala lepotica
    Guest

Podrazumevano

ne ne ne... ja nisam s njim da bi mi zavidele drugarice vec sam samo htela reci koliko nam je veza savrsena i koliko se dobro slazemo!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jedna mala lepotica
    Ti si s njim da bi ti drugarice zavidele? :shock: Mnogo menja stvari to sto imas 14 god.Ali ako je ljubav prava,izdrzace i to!
    nadam se da cemo sve ovo izdrzati...ali i meni vise je postalo dosadno da pazim da li nas je ko video ili sl. nadam se, nadam

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio fizio
    Ti 14 a on 21 :shock: :shock:
    Imala si 13 a on 20 kad ste se smuvali???? :shock:
    Dajem ruku da te je bar jedno 5 puta prevario do sada , a tebe gaji za starije dane.Iskusno.
    Znam da je nemoguce verovati, ali on zivi peko puta mene sto znaci sa terase se `dovikujemo`. vidim sve osobe koje dolaze kod njega, a i imamo toliko poverenja jedno u drugo , rekao bi mi da me vara ! PS:Retko kad izlazi u grad, tako da sam sigurna i njega i njegovu vernost!!!! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

moja zena je od mene starija 53 godine pa se volimo i strasni smo kao nekada(pogotovo u krevetu)

Udaj se za njega

Početnik
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jesi li razmisljala da li je mozda ozenjen

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

A jesi li ti razmisljao da su ovo toliko stare teme i da su ti sto imaju problem najverovatnije vec odavno njega resili ?

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

E,ali ovo je bolest...Ona sa 13 godina sa nekim ko ima 20 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mislim,ludooooooooooooo

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Black_Swan
    E,ali ovo je bolest...Ona sa 13 godina sa nekim ko ima 20 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mislim,ludooooooooooooo
    Ma, pedofilija sa jedne + "moja 12ogodisnja drugarice vrsnjakinjo, vidi imam decka koji ima 2 banke" = .............no comment.............ni ne mogu trenutno da smislim dovoljno gadan opis i izrazim svoju negativnu kritiku.............mislim..... "stvarno se volimo".......??!!!!!???.............strashno, cega sve ima?!........

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio QchCK*a
    Citat Original postavio Black_Swan
    Ma, pedofilija sa jedne + "moja 12ogodisnja drugarice vrsnjakinjo, vidi imam decka koji ima 2 banke" = .............no comment............. ni ne mogu trenutno da smislim dovoljno gadan opis i izrazim svoju negativnu kritiku ............mislim..... "stvarno se volimo".......??!!!!!???.............strashno, cega sve ima?!........
    Ma skroz bolesnoooooooooooooooo...[/b]

Slične teme

1. Kako smuvati starijeg decka??
    Autor .... u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 13.01.2012., 20:49
  2. sta raditi ako se "ohladite" od decka/devojke zbog
    Autor CeC@ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 24.06.2009., 18:31
  3. Zapostavljanje društva zbog dečka
    Autor Tasha444 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 250
    Poslednja poruka: 16.06.2009., 09:41
  4. VELIKI PROBLEM SA RODITELJIMA!!!
    Autor BashIzgubljena u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 14.07.2008., 21:21
  5. Da li je normalno da Opera pravi problem zbog...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.10.2005., 04:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •