Tražim ženu

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Rešio sam da se ženim, dosta je više zajebancije.

Ladno vani, a i istekla mi vozačka, nisam video u pm, ne daje mi se 1500 jura za kaznu, pa sam bacio karte na ljis.

Znači, nisam nešto lep, simpa sam, al sam dobar na leb da me mažeš, osim kada sam nadrkan, onda nisam.

Pošten, veran, držaću te kao malo vode na dlanu.

Radim ceo život, uspešan, pouzdan, ima da uživaš.

Živećemo gde ti oćeš, meni svejedno.

Samo nema teorije sa bilo čijim matorcima, kod njih ćemo za božić, kod mojih za 1.maj

trebaš da budeš lepa, pametna, zgodna, duhovita, borac, nežna, snalažljiva, pažljiva, sve ti opraštam, ne pitam za gluposti iz prošlosti, i tako to. Neću cure sa decom, ne bi ih voleo kao svoje.

godine nebitne, od 20 do 35.

aj, odo da završim nešto, vreme je novac, a ti se javi

:heart:


:lol:
 
pa vis ti to...diskriminacija...cista :lol:

Čista.Tipičan primer loše sročenog oglasa.Mada je u pitanju šala (nadam se) ,ali pozabavićemo se korak po korak analizom ovog užasnog malog oglasa,tako traljavo sročenog.

Rešio sam da se ženim, dosta je više zajebancije.

Već čujem Baby Jane kako viče --"Aaaa još jedan neženja neću da se udam za tebe : )))) :zplez: "

Ladno vani, a i istekla mi vozačka, nisam video u pm, ne daje mi se 1500 jura za kaznu, pa sam bacio karte na ljis.

Aaaaa : ))) :zplez:

Znači, nisam nešto lep, simpa sam, al sam dobar na leb da me mažeš, osim kada sam nadrkan, onda nisam.

Simpa lik je sinonim za ružan .Dobrota značio da nema novaca . Aaaaa !!! :zplez:


Radim ceo život, uspešan, pouzdan, ima da uživaš.

Hoće da me ubedi da ima poso,muti nešto,šta li radi kao noćni čuvar? :aha:

Živećemo gde ti oćeš, meni svejedno.

:eek:

Nešto mi mnogo nudi još u samom startu .Nema kesha.:zcepanje:

Samo nema teorije sa bilo čijim matorcima, kod njih ćemo za božić, kod mojih za 1.maj

Čak i da se ti budeš pitao,a nećeš se pitai jer se neću udati za tebe ,misliš li da je to tvoja odluka?:zcepanje:

trebaš da budeš lepa, pametna, zgodna, duhovita, borac, nežna, snalažljiva, pažljiva

Pa ja već jesam sve to msm .. :malav:

sve ti opraštam, ne pitam za gluposti iz prošlosti, i tako to.

Jesi naivan,nećeš nikad saznati sve moje male tajne.NIKAD!!! NIKAAAAD!!! .:zcepanje:

godine nebitne, od 20 do 35.

Svejedno ti je za broj godina uzeo bi me ti i da imam 19 ili 36.:zper:

aj, odo da završim nešto, vreme je novac, a ti se javi

Pazi foliranta ,hoće da me ubedi da ima dobar poso i da je zauzet tim poslom,pa nema vremena Aaaaaa : ))) :zplez:


Aaaaaaa : ))))
 

Back
Top