WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Dobra epizoda, mada nema bas nikakve veze sa stripom. Nije bilo nikakvog fajta u zgradi i nema ovih highwaymena u stripu. U stripu pogine dosta likova u bitkama sa saptacima, ali izgleda da nisu spremni da ostanu bez Kinga, Rozite i ostalih vidjenijih likova posle Rikovog i Meginog odlaska iz serije. Pa su onda ubacili ove highwaymene da budu topovsko meso.

U stripu je poceo ustanak u Komenveltu. A izgleda da ce Rik biti novi predsednik Komonvelta. Radnja se potpuno prebacila u Komontvelt. I Karl je stigao tamo sa ekipom iz starog kraja, Princeza se vratila... Van komonvelta su ostale samo Megi i Lidija u Hiltopu od vidjenijih likova.
 
da,naravno da mi nepada na pamet da protraćim sat vremena na to smeće opet,taman sam je se otarasio pre nekoliko meseci,nego me samo sad malo zanima šta je to toliko jezivo bilo u hebenom vokin dedu daj jbt haha pošto se kolko se ja sećam poslednja jeziva scena desila u tipa prvoj il drugoj sezoni,ako i tad,tj vrv uopšte nikad i nije bilo jezivih scena,prilično je mlaka serija oduvek bila što se tiče toga,nije uopšte pravi horor
 
Citaj onda strip. To ti je brze od serije. Sajam su epizode 142-144. U 144 je ono o cemu se prica.

Samo su drugi likovi. Rik umesto Derila, nema otmice nego Rik ode kod Saptaca po decu, Rik vraca Karla i Lidiju kuci kad dodju do granice... To je to...
 
E jbg. Pogibe Rik u stripu. Nije jos sigurno jer je zavrseno klifhengerom. Odrzao je veliki govor u Komonveltu, kako ljudi nisu vise the walking dead i kako ne moraju da zive na pozajmljenom vremenu. I sve lepo i cap sjebase ga na spavanju iste noci. Ubi ga smrda ko Karadjordja. Lakse bi mi bilo da su ga zombiji pojeli.

Ima i nekih najava da se vraca Nigan u strip. Ako stvarno ostanu bez Rika, nema druge nego potegnuti Nigana ponovo.
 
E jbg. Pogibe Rik u stripu. Nije jos sigurno jer je zavrseno klifhengerom. Odrzao je veliki govor u Komonveltu, kako ljudi nisu vise the walking dead i kako ne moraju da zive na pozajmljenom vremenu. I sve lepo i cap sjebase ga na spavanju iste noci. Ubi ga smrda ko Karadjordja. Lakse bi mi bilo da su ga zombiji pojeli.

Ima i nekih najava da se vraca Nigan u strip. Ako stvarno ostanu bez Rika, nema druge nego potegnuti Nigana ponovo.

Da nema to veze sa odlaskom lika iz TV adaptacije? :D
 

Back
Top